Odliczam dni 21

17 października 2020 09:06 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Odliczajki sobotnie. Dorotee się pakuje (tak pisała). Dołączyła do nas Maluda- dobrze zrozumiałam, że ciebie dopisać?
 
Dorotee 5
 
Marylin 25
 
Werska 27

Marta 38
 
Maluda 48

Ostatnio wróciłam do dawnego sposobu pakowania. Wszystkie nowe nabytki pakuje do torby na bieżąco . Część rzeczy zostawiam , wracm 4 stycznia, pozostałe do walizki . Ew jeszcze plecak . 
17 października 2020 13:49 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Odliczajki sobotnie. Dorotee się pakuje (tak pisała). Dołączyła do nas Maluda- dobrze zrozumiałam, że ciebie dopisać?
 
Dorotee 5
 
Marylin 25
 
Werska 27

Marta 38
 
Maluda 48

Sorki, 47 za dużo policzylam?
17 października 2020 18:13 / 5 osobom podoba się ten post
To poprawka, co się ma Maluda na ten dodatkowy dzień patrzeć
 
Dorotee 5

Marylin 25

Werska 27
 
Marta 38

Maluda 47
17 października 2020 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

To poprawka, co się ma Maluda na ten dodatkowy dzień patrzeć:-)
 
Dorotee 5

Marylin 25

Werska 27
 
Marta 38

Maluda 47

A za tydzień i ja będę już po Waszej stronie.
18 października 2020 07:36 / 5 osobom podoba się ten post
Niedziela. Dorotee już jedną nogą w domu Maluda zaczyna- mam nadzieję, że jest ok?  Ja i Marylin już niecałe cztery tygodnie- też szybko miną, u mnie tak zwykle jest,  że ta druga połowa zlecenia jakoś przyspiesza i jest bardziej nużąca zarazem
 
 
Dorotee 4
 
Marylin 24
 
Werska 26

Marta 37
 
Maluda 46
18 października 2020 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Niedziela. Dorotee już jedną nogą w domu:-) Maluda zaczyna- mam nadzieję, że jest ok?  Ja i Marylin już niecałe cztery tygodnie- też szybko miną, u mnie tak zwykle jest,  że ta druga połowa zlecenia jakoś przyspiesza i jest bardziej nużąca zarazem:-)
 
 
Dorotee 4
 
Marylin 24
 
Werska 26

Marta 37
 
Maluda 46

Podobno faktycznie  tak jest, że Ta druga połowa szybciej mija-  każdy tak mówi ?Ja to tylko się teraz  trochę  obawiam  o kwarantannę,  np ale  nie będę  sobie  włosów  z głowy  rwała przez coś,  na co wpływu  nie mam. 
19 października 2020 07:24 / 6 osobom podoba się ten post
Nowy tydzień czas zacząć. Pogoda dopisuje, choć chłodno, to nie pada. Można na przerwie przewietrzyć głowę. Dorotee już na walizkach, pewnie już niektórzy też się szykują- ale w odwrotną stronę...
 
Dorotee 3

Marylin 23

Werska 25
 
Marta 36

Maluda 45
 
19 października 2020 08:16 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Nowy tydzień czas zacząć. Pogoda dopisuje, choć chłodno, to nie pada. Można na przerwie przewietrzyć głowę. Dorotee już na walizkach, pewnie już niektórzy też się szykują- ale w odwrotną stronę...
 
Dorotee 3

Marylin 23

Werska 25
 
Marta 36

Maluda 45
 

Ja właśnie wstawiłam  bo piorę sobie rzeczy na wyjazd. Będzie tego troszeczkę bo część rzeczy zostawiłam u dziadków więc tylko krótkie spodenki z walizki zamieniam na spodnie dresowe. Kosmetykow część i ciapyvtez zostawiłam więc wakuzeczja będzie lekka. Nie muszę brać dużo bo u siebie na piętrze mam swoją pralkę i mogę orać nawet codziennie bo nikt tego nie sprawdza a kosmetyki jak podokanczam kupie nowe bo dm mam pod nosem dziadków. 
20 października 2020 07:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dorotee wg. odliczajek ma 2 dni, a dziś napisała, że już jedzie? Szerokiej drogi!
 
 
Marylin 22
 
Werska 24

Marta 35
 
Maluda 44
20 października 2020 07:50 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Dorotee wg. odliczajek ma 2 dni, a dziś napisała, że już jedzie? Szerokiej drogi!
 
 
Marylin 22
 
Werska 24

Marta 35
 
Maluda 44

Tym razem o jeden dzień więcej napisalam
20 października 2020 07:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dzięki za odliczanie
20 października 2020 11:16 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Tym razem o jeden dzień więcej napisalam:chaplin:

Szczęśliwej podróży
21 października 2020 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Spóźnione odliczajki dzisiaj- z rana dużo się działo i zapomniałam..
 
Marylin 21
 
Werska 23

Marta 34
 
Maluda 43
22 października 2020 07:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiejsze odliczajki. U mnie chyba zmiana będzie, trochę krócej. Ale na razie nie ma konkretów, to nie zmieniam...
 
Marylin 20
 
Werska 22

Marta 33
 
Maluda 42
22 października 2020 08:16 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie zmiana, na razie siedzę w domu, bo dopadło nas jakieś choróbsko. Lekarz podejrzewa COVID - dziś jedziemy na testy W sumie od dobrego tygodnia nigdzie nie wychodzimy, jesteśmy osłabieni i czujemy się "poobijani". Mąż brzydko kaszle, stracił węch i apetyt. Jeżeli okaże się, że to "tylko grypa" lub przeziębienie to spróbuję jeszcze na początku listopada coś znaleźć na miesiąc. Dobrze, że moja koleżanka zjechała wcześniej z "miny", więc szybko załatwiłam zastępstwo i firma nie została na lodzie. A zwłaszcza dziewczyna, która już pakuje walizki i chce w sobotę do domku jechać.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oszczędności szybko topnieją (trochę nowych inwestycji pociągnęło z budżetu) a i zaoszczędzić nie ma jak, bo nawet na ryby czy grzyby nie mamy siły chodzić.
Bądźmy zdrowi!