Odliczam dni 21

30 października 2020 08:00 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Piątkowe odliczajki. Koniec tygodnia. Trochę nas tu jest...
 
Werska 11
 
Marylin 12

Marta 25
 
Maluda 33
 
Dusia 38
 
Gusia 54

Maludy nie odliczam. Zjechała do domu. 
30 października 2020 09:28 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Maludy nie odliczam. Zjechała do domu. :-(

A faktycznie, przecież pisała o tym!
30 października 2020 09:29 / 3 osobom podoba się ten post
Poprawka. Przecież Maluda pojechała do domu...

Werska 11
 
Marylin 12

Marta 25
 
Dusia 38
 
Gusia 54
30 października 2020 09:33 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Poprawka. Przecież Maluda pojechała do domu...

Werska 11
 
Marylin 12

Marta 25
 
Dusia 38
 
Gusia 54

Ojej juz tak mało.... A mnie się nie chce  wcale wracać  do tego bałaganu  polskiego 
30 października 2020 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Ojej juz tak mało.... A mnie się nie chce  wcale wracać  do tego bałaganu  polskiego :zaskoczenie1:

Ale problem. Zostań jeszcze jak spoko miejsce do końca miesiąca a na święta v kasa wpadnie. Siedzieć w Pl i patrzeć na ten bałagan to i mnie się wracać nie chce. Obym tylko na święta mogła wrócić bo córki mi szkoda żeby sama byla. 
30 października 2020 14:47 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale problem. Zostań jeszcze jak spoko miejsce do końca miesiąca a na święta v kasa wpadnie. Siedzieć w Pl i patrzeć na ten bałagan to i mnie się wracać nie chce. Obym tylko na święta mogła wrócić bo córki mi szkoda żeby sama byla. :-(

To żeś mi wykrakała bo tak zrobię.  Tamta co miała mnie zmienić  zrezygnowała,  natomiast  córka  gdy tylko usłyszała, że mogę  dłużej  to od razu  do firmy zadzwoniła  A firma do mnie. Zostaję  do końca listopada ?
30 października 2020 15:15 / 3 osobom podoba się ten post
Marilyn

To żeś mi wykrakała bo tak zrobię.  Tamta co miała mnie zmienić  zrezygnowała,  natomiast  córka  gdy tylko usłyszała, że mogę  dłużej  to od razu  do firmy zadzwoniła  A firma do mnie. Zostaję  do końca listopada ?

A wczoraj czytałam, że chcesz zostać, ale ci nie dali No proszę, jak się ładnie po twojej myśli ułożyło!
30 października 2020 15:24 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

A wczoraj czytałam, że chcesz zostać, ale ci nie dali:-) No proszę, jak się ładnie po twojej myśli ułożyło!

U mnie jak w kalejdoskopie,  nie zdziwię  się jaksprawy jeszcze ze dwa razy  zmienią  obrót. 
31 października 2020 07:35 / 4 osobom podoba się ten post
Odliczajki sobotnie. Znowu dynamiczne się zaczynają robić, jak wiosną. Ja niby mam odrobinę skrócone, ale to wiadomo teraz, czy zmienniczka o czasie przyjedzie? Panowie życzą sobie, żeby zrobiła test przed wyjazdem, ale zapłacić za niego nie chcą- mówią, że to w gestii agencji. A ta, skoro nie jest obowiązkowy kasy wydawać nie chce... Zobaczymy.
 
Werska 10
 
Marylin 11

Marta 22
 
Dusia 37
 
Gusia 53
31 października 2020 07:39 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Odliczajki sobotnie. Znowu dynamiczne się zaczynają robić, jak wiosną. Ja niby mam odrobinę skrócone, ale to wiadomo teraz, czy zmienniczka o czasie przyjedzie? Panowie życzą sobie, żeby zrobiła test przed wyjazdem, ale zapłacić za niego nie chcą- mówią, że to w gestii agencji. A ta, skoro nie jest obowiązkowy kasy wydawać nie chce... Zobaczymy.
 
Werska 10
 
Marylin 11

Marta 22
 
Dusia 37
 
Gusia 53

To niech sami się sobą zajmują bez opiekunki. Mieć to w dupie. 
31 października 2020 07:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

To niech sami się sobą zajmują bez opiekunki. Mieć to w dupie. :strach na wroble:

Można, i mogliby Ale zobaczę, jak się to rozwinie. Kilka dni mnie nie zbawi, jeśli takie będą potrzebne. Nie mam żadnych terminów, itp. A skoro chciałabym tu wrócić, to po co mam stawiać wyjazd na ostrzu noża? Pewnie wyjadę w tym czasie, jeśli busa mi znajdą, bo na razie jeszcze informacj konkretnych nie mam...
31 października 2020 12:37 / 4 osobom podoba się ten post
Testy dla opiekunów nie są obowiązkowe. W środę udałam się do tutejszego ratusza żeby zostawić komuś kopię dokumentów, tych które dostałam z agencji. Nikt ich nie chciał, nikt nie mógł zrozumieć o co chodzi. Odesłano  mnie po więcej informacji do wydziału zdrowia przy urzędzie w Viersen, czyli do powiatu. Na szczęście tylko telefonicznie. Tam zapytano mnie, czy agencja wysłała do nich moje namiary, tzn formularz lokalizacji. Powiedziałam że nie, bo sama to wypełniałam i zostawiłam  w Kolonii na lotnisku,w punkcie robienia testów.  Dowiedziałam się że to wystarczy, bo na pewno do nich dotrze   i testu robić nie muszę. 
31 października 2020 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
Jeszcze najnowsze info. Od kilku dni agencje są zobowiązane wypełnić formularz lokalizacji, ze zdjęciem opiekunki i wysłać go do właściwego dla danego miejsca wydziału zdrowia. 
01 listopada 2020 07:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielnie! U mnie zmiana kodu na jednocyfrowy- cieszę się bardzo! Czas chyba myśleć o pakowaniu...
 
Werska 9
 
Marylin 10

Marta 21
 
Dusia 36
 
Gusia 52
02 listopada 2020 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
Kolejny tydzień czas zacząć. Na razie Marylin ma zmianę kodu na jednocyfrową, ale chyba zmiany się szykują? Czas już też myśleć o tym, kto przejmie odliczajki?
 
 
Werska 8
 
Marylin 9

Marta 20
 
Dusia 35
 
Gusia 51