Odliczam dni 21

22 października 2020 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

U mnie zmiana, na razie siedzę w domu, bo dopadło nas jakieś choróbsko:choroba:. Lekarz podejrzewa COVID - dziś jedziemy na testy :modlmy sie:W sumie od dobrego tygodnia nigdzie nie wychodzimy, jesteśmy osłabieni i czujemy się "poobijani". Mąż brzydko kaszle, stracił węch i apetyt. Jeżeli okaże się, że to "tylko grypa" lub przeziębienie to spróbuję jeszcze na początku listopada coś znaleźć na miesiąc. Dobrze, że moja koleżanka zjechała wcześniej z "miny", więc szybko załatwiłam zastępstwo i firma nie została na lodzie. A zwłaszcza dziewczyna, która już pakuje walizki i chce w sobotę do domku jechać.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oszczędności szybko topnieją (trochę nowych inwestycji pociągnęło z budżetu) a i zaoszczędzić nie ma jak, bo nawet na ryby czy grzyby nie mamy siły chodzić.
Bądźmy zdrowi!

Dużo zdrowia 
22 października 2020 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

U mnie zmiana, na razie siedzę w domu, bo dopadło nas jakieś choróbsko:choroba:. Lekarz podejrzewa COVID - dziś jedziemy na testy :modlmy sie:W sumie od dobrego tygodnia nigdzie nie wychodzimy, jesteśmy osłabieni i czujemy się "poobijani". Mąż brzydko kaszle, stracił węch i apetyt. Jeżeli okaże się, że to "tylko grypa" lub przeziębienie to spróbuję jeszcze na początku listopada coś znaleźć na miesiąc. Dobrze, że moja koleżanka zjechała wcześniej z "miny", więc szybko załatwiłam zastępstwo i firma nie została na lodzie. A zwłaszcza dziewczyna, która już pakuje walizki i chce w sobotę do domku jechać.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oszczędności szybko topnieją (trochę nowych inwestycji pociągnęło z budżetu) a i zaoszczędzić nie ma jak, bo nawet na ryby czy grzyby nie mamy siły chodzić.
Bądźmy zdrowi!

Duuuuzo zdrowia Malgi ! ?
22 października 2020 10:29 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi zdrowiejcie jak najszybciej! Trzymaj się.
23 października 2020 07:31 / 5 osobom podoba się ten post
Odliczajki piątkowe. Marylin na przedzie stawki i ma zmianę kodu na jedynkę z przodu. Choć możliwę, że ją dogonię. I Może się gdzieś w busie spotkamy...
 

Marylin 19
 
Werska 21

Marta 32
 
Maluda 41
24 października 2020 07:32 / 5 osobom podoba się ten post
Sobota. Odliczajki kolejne w tym naszym "dniu świstaka"..
 
Marylin 18
 
Werska 20

Marta 31
 
Maluda 40
25 października 2020 07:19 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielnie! Maluda ma zmianę kodu na trójkę z przodu, a mi zostało dni ...naście tylko!
 
 
Marylin 17
 
Werska 19

Marta 30
 
Maluda 39
26 października 2020 07:31 / 6 osobom podoba się ten post
Nowy tydzień czas zacząć! Dziś Marta ma zmianę kodu na dwójkę z przodu!

Marylin 16
 
Werska 18

Marta 29
 
Maluda 38
27 października 2020 07:28 / 4 osobom podoba się ten post
Wtorek. Kolejny dzień oczekiwania- co będzie, jak nasze dziewczyny/chłopaki przekroczą granicę? Czekamy na was,  odliczajkach też...
 
 
Marylin 15
 
Werska 17

Marta 28
 
Maluda 37
27 października 2020 07:37 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Wtorek. Kolejny dzień oczekiwania- co będzie, jak nasze dziewczyny/chłopaki przekroczą granicę? Czekamy na was,  odliczajkach też...
 
 
Marylin 15
 
Werska 17

Marta 28
 
Maluda 37

Od jutra poproszę 40. Potem może się to zmienić o 7-10 dni max oczywiście na "+". Max do 15 grudnia. Zależy jaka będzie sytuacja z tym koron owym szaleństwem i co się będzie działo w kraju a może się dziać dużo. 
28 października 2020 07:31 / 4 osobom podoba się ten post
Środowe odliczajki. Witamy Dusię na pokładzie! Dobrze, że bez zawirowań dojechała, mimo stresu...
 
Marylin 14
 
Werska 16

Marta 27
 
Maluda 36
 
Dusia 40
28 października 2020 21:51 / 2 osobom podoba się ten post
Werska, dopisz mnie proszę 
Od jutra 55 dni 
29 października 2020 07:33 / 3 osobom podoba się ten post
Coś się dziś w odliczajkach dzieje. Dołączyła do nas Gusia, Dusia ma zmianę kodu na trójkę z przodu, a ja przepchałam się na pierwsze miesjce- dostałam wczoraj aneks do umowy, to uznałam, że już wszystko ze zmienniczką dogadane i zmian nie będzie (mam taką nadzieję).
 
Werska 12
 
Marylin 13

Marta 26
 
Maluda 34
 
Dusia 39
 
Gusia 55
29 października 2020 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Coś się dziś w odliczajkach dzieje. Dołączyła do nas Gusia, Dusia ma zmianę kodu na trójkę z przodu, a ja przepchałam się na pierwsze miesjce- dostałam wczoraj aneks do umowy, to uznałam, że już wszystko ze zmienniczką dogadane i zmian nie będzie (mam taką nadzieję).
 
Werska 12
 
Marylin 13

Marta 26
 
Maluda 34
 
Dusia 39
 
Gusia 55

Myślałam, że Ty już jedziesz a tu tylko 4 dni krócej. Ale zawsze to coś. 
29 października 2020 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Myślałam, że Ty już jedziesz a tu tylko 4 dni krócej. Ale zawsze to coś. :-)

I mam nadzieję, że tym razem już zmian nie będzie
30 października 2020 07:34 / 1 osobie podoba się ten post
Piątkowe odliczajki. Koniec tygodnia. Trochę nas tu jest...
 
Werska 11
 
Marylin 12

Marta 25
 
Maluda 33
 
Dusia 38
 
Gusia 54