Odliczam dni 21

03 listopada 2020 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

No toczrnsj dalej na info. Ja swojfj agenturze też wczoraj powiedziała żeby już dziś rozglądali za zmianą bo ja 11 grudnia ostatecznie uciekam bo po przyjeździe też mam kilka spraw do załatwienia a to chce przed świętami ogarnąć. 

Fajnie ci telefon zamienia!
Informacji nie bylo. Ciekawe, jak to się rozwinie...
03 listopada 2020 19:05 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Kolejny tydzień czas zacząć. Na razie Marylin ma zmianę kodu na jednocyfrową, ale chyba zmiany się szykują? Czas już też myśleć o tym, kto przejmie odliczajki?
 
 
Werska 8
 
Marylin 9

Marta 20
 
Dusia 35
 
Gusia 51

Poproszę o zmianę,  jestem do 29.11., 30 wyjazd ???‍♀️?
03 listopada 2020 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Poproszę o zmianę,  jestem do 29.11., 30 wyjazd ???‍♀️?

04 listopada 2020 07:39 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie w środku tygodnia! Marta ma zmianę kodu na jedynkę z przodu, Gusia okrągłą cyferkę, pół setki (kiepsko to brzmi, może np. dwie ćwiartki???), a Marylin zmieniła na ćwiartkę właśnie... Oby nam się kochani wiodło i dni leciały miło i przyjemnie!
 
Werska 7

Marta 19
 
Marylin 25
 
Dusia 34
 
Gusia 50
05 listopada 2020 07:33 / 4 osobom podoba się ten post
Już mogę podśpiewywać "ten ostatni czwartek"- mam już busa, to już odetchnęłam. Gusia ma zmianę kodu na czwórkę z przodu, od razu to fajniej wygląda...
 
Werska 6

Marta 18
 
Marylin 24
 
Dusia 33
 
Gusia 49
05 listopada 2020 18:53 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Już mogę podśpiewywać "ten ostatni czwartek"- mam już busa, to już odetchnęłam. Gusia ma zmianę kodu na czwórkę z przodu, od razu to fajniej wygląda...
 
Werska 6

Marta 18
 
Marylin 24
 
Dusia 33
 
Gusia 49

Nono niedlugo beda tu rotacje    oj beda kolejki 
06 listopada 2020 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Już mi się wszystko miesza... Piątek dzisiaj? Czas do domu, bo już głupieję...
 
Werska 5

Marta 17
 
Marylin 23
 
Dusia 32
 
Gusia 48
07 listopada 2020 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
 Sobota. Nikt się nie dopisuje?
 
Werska 4

Marta 16
 
Marylin 22
 
Dusia 31
 
Gusia 47
07 listopada 2020 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

 Sobota. Nikt się nie dopisuje?
 
Werska 4

Marta 16
 
Marylin 22
 
Dusia 31
 
Gusia 47

Zaraz Luke od 11 wskoczy na listę. 
08 listopada 2020 07:36 / 4 osobom podoba się ten post
Niedzielne odliczajki. Ktoś we wtorek je przejmie? Bo rano może być zmienniczka- choć według moich przypuszczeń będzie po południu- to niekoniecznie będę miała głowę do pilnowania odliczajek...
 
Werska 3

Marta 15
 
Marylin 21
 
Dusia 30
 
Gusia 48
08 listopada 2020 09:34 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Niedzielne odliczajki. Ktoś we wtorek je przejmie? Bo rano może być zmienniczka- choć według moich przypuszczeń będzie po południu- to niekoniecznie będę miała głowę do pilnowania odliczajek...
 
Werska 3

Marta 15
 
Marylin 21
 
Dusia 30
 
Gusia 48

Szczęśliwa Wersko, miłej i szybkiej podróży do domciu ci życzę 
09 listopada 2020 07:31 / 5 osobom podoba się ten post
Poniedziałkowe odliczajki. Dusia ma zmianę kodu na dwójkę z przodu. Ja jutro jadę- chyba powinnam wpisać jedynkę, bo większość nie liczy dnia wyjazdu? Ale skoro jadę wieczorem, być może bardzo późnym...
Jutro już nie odliczam- z rana może tu zajrzę, może nie. Zmienniczka ma być- teoretycznie 8-10 . Ale jeśli firma busowa napisała jej tak jak i mnie, czyli wyjazd 18, a przyjazd do domu 10, to takie pobożne życzenia. Najkrócej jechałam 20 godzin, gdy byłam jedyną pasażerką. Ona ma niewiele mniej kilometrów ode mnie, to w jej 13 godzin jazdy nie wierzę...
 
Werska 2

Marta 14
 
Marylin 20
 
Dusia 29
 
Gusia 47
09 listopada 2020 07:56 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Poniedziałkowe odliczajki. Dusia ma zmianę kodu na dwójkę z przodu. Ja jutro jadę- chyba powinnam wpisać jedynkę, bo większość nie liczy dnia wyjazdu? Ale skoro jadę wieczorem, być może bardzo późnym...
Jutro już nie odliczam- z rana może tu zajrzę, może nie. Zmienniczka ma być- teoretycznie 8-10 . Ale jeśli firma busowa napisała jej tak jak i mnie, czyli wyjazd 18, a przyjazd do domu 10, to takie pobożne życzenia. Najkrócej jechałam 20 godzin, gdy byłam jedyną pasażerką. Ona ma niewiele mniej kilometrów ode mnie, to w jej 13 godzin jazdy nie wierzę...
 
Werska 2

Marta 14
 
Marylin 20
 
Dusia 29
 
Gusia 47

A pisz co chcesz obyś tylko wyjechała i szczęśliwie dotarła do domu czego Ci wszyscy tutaj życzymy.  Ja z tego co dziś widzę to też mam źle napisaną ilość dni bo nie licząc dzisiaj i dnia wyjazdu to jest jeszcze 30. Jutro mogę odliczać to poprawie sobie cyferki!!! A Ty sie pakuj, ogarniam do końca sztele i cholera jasna ale Ci zazdraszczam.  Ja już też niedługo. 
09 listopada 2020 15:16 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A pisz co chcesz obyś tylko wyjechała i szczęśliwie dotarła do domu czego Ci wszyscy tutaj życzymy. :flaga Polski: Ja z tego co dziś widzę to też mam źle napisaną ilość dni bo nie licząc dzisiaj i dnia wyjazdu to jest jeszcze 30. Jutro mogę odliczać to poprawie sobie cyferki!!! A Ty sie pakuj, ogarniam do końca sztele i cholera jasna ale Ci zazdraszczam. :placze1: Ja już też niedługo. :-)

Jeszcze tylko pokój odkurzyć, pościel jutro wyprać, dopakować do walizki te końcówki- i juz. Dzień był zwariowany, ale już się chyba uspokoiło Wyjeżdżam późno wieczorem, to jeszcze pokażę zmienniczce co i jak.
09 listopada 2020 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Poniedziałkowe odliczajki. Dusia ma zmianę kodu na dwójkę z przodu. Ja jutro jadę- chyba powinnam wpisać jedynkę, bo większość nie liczy dnia wyjazdu? Ale skoro jadę wieczorem, być może bardzo późnym...
Jutro już nie odliczam- z rana może tu zajrzę, może nie. Zmienniczka ma być- teoretycznie 8-10 . Ale jeśli firma busowa napisała jej tak jak i mnie, czyli wyjazd 18, a przyjazd do domu 10, to takie pobożne życzenia. Najkrócej jechałam 20 godzin, gdy byłam jedyną pasażerką. Ona ma niewiele mniej kilometrów ode mnie, to w jej 13 godzin jazdy nie wierzę...
 
Werska 2

Marta 14
 
Marylin 20
 
Dusia 29
 
Gusia 47

Bezpiecznie wracaj do domku!