Odliczam dni 21

02 listopada 2020 13:27 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Kolejny tydzień czas zacząć. Na razie Marylin ma zmianę kodu na jednocyfrową, ale chyba zmiany się szykują? Czas już też myśleć o tym, kto przejmie odliczajki?
 
 
Werska 8
 
Marylin 9

Marta 20
 
Dusia 35
 
Gusia 51

Właśnie napisałam  do firmy  czy dostanę  jakiś aneks  do umowy czy coś  bo generalnie  nic nie mam w dokumentacji,  że pobyt przedłużony.  Jakaś babka po polsku dzwoniła  do mnie z niemieckiego numeru  by potwierdzić  A córka podopiecznego  coś wspomniała o 10 grudnia. No ja tak długo nie zostanę   więc jeśli mam być do 11.11. Lub 10.12. to wybiorę to pierwsze  zwłaszcza  że mojej młodej  odwalać  zaczyna. 
Jak będę coś wiedziała  to dam znać ??
02 listopada 2020 16:53 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Kolejny tydzień czas zacząć. Na razie Marylin ma zmianę kodu na jednocyfrową, ale chyba zmiany się szykują? Czas już też myśleć o tym, kto przejmie odliczajki?
 
 
Werska 8
 
Marylin 9

Marta 20
 
Dusia 35
 
Gusia 51

Mała korekta. Od jutra 38 dni. Przedłużyłam do 11.12 co by z moim  się zjechać równo bo jeśli któreś z nas miałoby mieć kwsrantanne to razem lepiej. A odliczajki przejmie Luke. Za tydzień wraca do DE wiec jako rodzynek się tym zajmie. 
02 listopada 2020 19:43 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Mała korekta. Od jutra 38 dni. Przedłużyłam do 11.12 co by z moim :serce: się zjechać równo bo jeśli któreś z nas miałoby mieć kwsrantanne to razem lepiej. :dobranoc2:A odliczajki przejmie Luke. Za tydzień wraca do DE wiec jako rodzynek się tym zajmie. :smiech3:

02 listopada 2020 20:10 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:klotnia::nerwowy2::smiech3:

Widzę, że jesteśmy zgodni co do tego, kto ma odliczać. 
02 listopada 2020 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

:klotnia::nerwowy2::smiech3:

To mają być te plusy dodatnie czy ujemne???
02 listopada 2020 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
02 listopada 2020 20:36 / 3 osobom podoba się ten post
Luke, z kciuka do góry wnoszę, że dodatnie...
03 listopada 2020 07:33 / 3 osobom podoba się ten post
Wtorkowe odliczajki. Marta ma zmianę kodu na jedynkę z przodu, a mi już tylko tydzień został! Ale na razie ani widu ani słychu na temat busa, którym mam wracać...
 
Werska 7
 
Marylin 8

Marta 19
 
Dusia 38
 
Gusia 50
03 listopada 2020 08:06 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Wtorkowe odliczajki. Marta ma zmianę kodu na jedynkę z przodu, a mi już tylko tydzień został! Ale na razie ani widu ani słychu na temat busa, którym mam wracać...
 
Werska 7
 
Marylin 8

Marta 19
 
Dusia 38
 
Gusia 50

Bus się znajdzie. Dużo nas jest więc czasami trzeba się upomnieć. Ja to miałam jechać w poniedziałek a w piątek musiałam się upomnieć o bilet na sindbada. I późnym popołudniem w piątek było info o transporcie. A zmienniczka jest? Bo to jest ważniejsze. Ja mojej agenturze wczoraj przekazałam, żeby nie szukali na ostatnią chwilę bo moje ostatnie słowo to 11 grudzień i jadę. Nawet dnia dłużej a i tak przedłużyłam ponad planowanych 6 tygodni. 
03 listopada 2020 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Bus się znajdzie. Dużo nas jest więc czasami trzeba się upomnieć. Ja to miałam jechać w poniedziałek a w piątek musiałam się upomnieć o bilet na sindbada. I późnym popołudniem w piątek było info o transporcie. A zmienniczka jest? Bo to jest ważniejsze. :-)Ja mojej agenturze wczoraj przekazałam, żeby nie szukali na ostatnią chwilę bo moje ostatnie słowo to 11 grudzień i jadę. :-)Nawet dnia dłużej a i tak przedłużyłam ponad planowanych 6 tygodni. :-(

Zmienniczka niby jest- potwierdzili ją. Ale chcą, żeby zrobiła test przed wyjazdem. Tylko uważają, że agancja za to powinna zapłacić. No i od czawartku czy piątku wieści nie ma... Napisałam do nich pytanie o busa. I tyle.
03 listopada 2020 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Wtorkowe odliczajki. Marta ma zmianę kodu na jedynkę z przodu, a mi już tylko tydzień został! Ale na razie ani widu ani słychu na temat busa, którym mam wracać...
 
Werska 7
 
Marylin 8

Marta 19
 
Dusia 38
 
Gusia 50

A ja to nie wiem w ogóle kiedy wracam, proszą mnie kurde o cierpliwość  bo czekają na maila. Już sama nie wiem, czy dobrze  z przedłużeniem  zrobiłam.  
03 listopada 2020 12:36 / 1 osobie podoba się ten post
Marilyn

A ja to nie wiem w ogóle kiedy wracam, proszą mnie kurde o cierpliwość  bo czekają na maila. Już sama nie wiem, czy dobrze  z przedłużeniem  zrobiłam.  

Siedź narazie. Jak ci podziekuja to ustapisz i pojedziesz. 
03 listopada 2020 12:37
Werska

Zmienniczka niby jest- potwierdzili ją. Ale chcą, żeby zrobiła test przed wyjazdem. Tylko uważają, że agancja za to powinna zapłacić. No i od czawartku czy piątku wieści nie ma... Napisałam do nich pytanie o busa. I tyle.

A ten partner to jeszcze w gipsie? I co i tak do pracy chyba narazie nie chodzi i szybko nie pójdzie. 
03 listopada 2020 15:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A ten partner to jeszcze w gipsie? I co i tak do pracy chyba narazie nie chodzi i szybko nie pójdzie. :-)

On ma takie usztywnienie, które codziennie zdejmuje, myje nogę i zmienia wkład taki otulający- jeden suszy, drugi nosi. Jedzie dziś do swego miasta jedzie, jutro do lekarza. On chce do pracy wrócić, więcej zdalnie, ale w swoim miejscu zamieszkania. Na tej nodze jeszcze nie staje, cały czas z kulami. I informacji, o tym, jak ma wyglądać wymiana z drugą opiekunką- brak...
03 listopada 2020 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

On ma takie usztywnienie, które codziennie zdejmuje, myje nogę i zmienia wkład taki otulający- jeden suszy, drugi nosi. Jedzie dziś do swego miasta jedzie, jutro do lekarza. On chce do pracy wrócić, więcej zdalnie, ale w swoim miejscu zamieszkania. Na tej nodze jeszcze nie staje, cały czas z kulami. I informacji, o tym, jak ma wyglądać wymiana z drugą opiekunką- brak...

No toczrnsj dalej na info. Ja swojfj agenturze też wczoraj powiedziała żeby już dziś rozglądali za zmianą bo ja 11 grudnia ostatecznie uciekam bo po przyjeździe też mam kilka spraw do załatwienia a to chce przed świętami ogarnąć.