Powitajki przy kawie 63

29 października 2020 06:42 / 7 osobom podoba się ten post
Witam  miłego i spokojnego dnia dla wszystkich. 
29 października 2020 07:35 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku. Kolejny dzień pracy, ale pogoda jest, to będzie można wyjść i głowę przewietrzyć. Wszystkim dobrego dnia!
29 października 2020 08:14 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknego spokojnego dnia życzę wszystkim 
29 października 2020 08:27 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w deszczowy poranek
29 października 2020 08:28 / 4 osobom podoba się ten post
Miłego czwartku
29 października 2020 08:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry słonecznie. Trochę chłodno, ale przyjemnie. Późnym wieczorem porządnie popadało i wiało więc rano powietrze czyste i pyszne. 
Miłego dnia 
29 października 2020 11:00 / 9 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Pogoda jesienna, ale co najważniejsze, wieczory są w miare ciepłe i bez deszczu. Czas wieczorami to czas spędzany na proteście.
Miałem jechać w srodę, jednakże rodzina zrezygnowała z opieki 24h...następne fajne zlecenie na 1 listopada,ale odmówiłem...1300 euro zarabiałem już trzy lata temu...Wreszcie fajna oferta na 11go i atrakcyjna finansowo, do jednego podopiecznego.Dziś kurierem otrzymam dokumenty. Postanowiliśmy w domu, że w takiej sytuacji nie opłaci mi się jechać na miesiąc, więc również i te święta spędzę poza krajem. Nie jestem w jakiś sposób zachłanny na kasę...nie...ale chyba nikt nie chciałby zarabiać teraz tyle, ile miał na przykład 2-3 lata temu. Logiczne. A poza tym się jednak trzeba cenić. Z każdym kolejnym pobytem na szteli nabywamy jeszcze większego doświadczenia, więc nasze wynagrodzenia nie powinny spadać w dół, wręcz przeciwnie albo utrzymywać się na jakimś stałym poziomie przez jakiś czas.
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia, chociaż dzisiejsze doniesienia z MZ nie napawają optymizmem.
Pozdrówka dla Was
29 października 2020 11:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
29 października 2020 12:17 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Miłego dnia,jak się da .
29 października 2020 13:59 / 7 osobom podoba się ten post
Witam, nie było mnie kilka dni. Okazało, że mam wysoki poziom cukru i wczoraj zjechałam. Trochę posiedzę w domu, muszę porobić badania. Najgorsze, że święta mogą być w DE, ech życie... 
29 października 2020 14:00 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam serdecznie :chaplin:
Pogoda jesienna, ale co najważniejsze, wieczory są w miare ciepłe i bez deszczu. Czas wieczorami to czas spędzany na proteście.
Miałem jechać w srodę, jednakże rodzina zrezygnowała z opieki 24h...następne fajne zlecenie na 1 listopada,ale odmówiłem...1300 euro zarabiałem już trzy lata temu...Wreszcie fajna oferta na 11go i atrakcyjna finansowo, do jednego podopiecznego.Dziś kurierem otrzymam dokumenty. Postanowiliśmy w domu, że w takiej sytuacji nie opłaci mi się jechać na miesiąc, więc również i te święta spędzę poza krajem. Nie jestem w jakiś sposób zachłanny na kasę...nie...ale chyba nikt nie chciałby zarabiać teraz tyle, ile miał na przykład 2-3 lata temu. Logiczne. A poza tym się jednak trzeba cenić. Z każdym kolejnym pobytem na szteli nabywamy jeszcze większego doświadczenia, więc nasze wynagrodzenia nie powinny spadać w dół, wręcz przeciwnie albo utrzymywać się na jakimś stałym poziomie przez jakiś czas.
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia, chociaż dzisiejsze doniesienia z MZ nie napawają optymizmem.
Pozdrówka dla Was:buziaczki:

Też  spędzam wieczory  na manifestacji.... 
29 października 2020 14:54 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Też  spędzam wieczory  na manifestacji....:-) :radosc::upup:

29 października 2020 15:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:oklaski1::super:

29 października 2020 17:22 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda wiesz że wysoki cukier to może być wina stresu ? Kortyzol i te sprawy ...
30 października 2020 06:28 / 10 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie  jeszcze ciemnym rankiem.  wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia mimo złych sytuacji w Pl i na świecie. A teraz kawka dla wszystkich.