Jak minął dzień 11

30 sierpnia 2021 16:21 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Pierwszy raz  nie wyszłam  na spacerek..tak mnie bolą  nogi  po wczorajszych wojażach..Leżę i pachnę. :-) Zaraz podam  kolację  i finito....

A ja nie czuje lydek z 4 piętra znosiliśmy graty 8 × tam i powrót a że lat mam ile mam to czadowo było. 
30 sierpnia 2021 17:08 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja Ci jeszcze nie gratulowałam fajowego wyjazdu albo gratulowałam :rozmysla:nieważne super cieszę się razem z Tobą :aniolki:

Dziękuję 
30 sierpnia 2021 17:37 / 4 osobom podoba się ten post
Druga pauza, tym razem nad jeziorem Srebrnym
 
30 sierpnia 2021 21:11 / 6 osobom podoba się ten post
Jak dotad, milo I przyjemnie. Zaczynam seans filmowy, bo  czekoladki  juz prawie zjedzone 
30 sierpnia 2021 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Jak dotad, milo I przyjemnie. Zaczynam seans filmowy, bo  czekoladki  juz prawie zjedzone 

Różę i świczkę zostaw, choćby nie wiem jak było spannend 
30 sierpnia 2021 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Różę i świczkę zostaw, choćby nie wiem jak było spannend :hihi:

31 sierpnia 2021 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Jak dotad, milo I przyjemnie. Zaczynam seans filmowy, bo  czekoladki  juz prawie zjedzone 

Zestaw do paznokci widzę ...przy świeczce? Ciemno to widzę ?Swoje zrób ?No chyba ze babcia nalegać będzie przez całą noc ?
31 sierpnia 2021 16:06 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zestaw do paznokci widzę ...przy świeczce? Ciemno to widzę ?Swoje zrób ?No chyba ze babcia nalegać będzie przez całą noc ?

Seniorka ma swoją pfusspflege, to na szczęście mój pilniczek 
31 sierpnia 2021 16:12 / 6 osobom podoba się ten post
Antje odjechała, trochę muszę usunąć się z widoku. Niech seniorka przyzwyczaja się do Jej nieobecności. Mi też jakoś smutno po Jej odjeździe. Na pamiątkę zostawiła czekoladki. A ja byłam po obiedzie w sklepie Budnikovski i wreszcie kupiłam sobie powerbank do srajka, bo nie zawsze kierowcy busów są tak mili. No, to jestem sama z seniorką, tak jak chciałam. Jak będzie, to się okaże w praniu. 
31 sierpnia 2021 17:17 / 4 osobom podoba się ten post
To znowu ja, rany boskie, urządzenie z Notrufem zaczęło mi gadać, że jest zerwane połączenie telefoniczne, żadnego telefonu, internetu, nic. Prawie wpadłam w panikę, ale na chybił trafił kliknęłam knopf z napisem-alles in Ordnung no i po jakiś 10 minutach zaskoczyło. Uff, telefon to pikuś, ale ja bez neta??? 
31 sierpnia 2021 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Antje odjechała, trochę muszę usunąć się z widoku. Niech seniorka przyzwyczaja się do Jej nieobecności. Mi też jakoś smutno po Jej odjeździe. Na pamiątkę zostawiła czekoladki. A ja byłam po obiedzie w sklepie Budnikovski i wreszcie kupiłam sobie powerbank do srajka, bo nie zawsze kierowcy busów są tak mili. No, to jestem sama z seniorką, tak jak chciałam. Jak będzie, to się okaże w praniu. 

Jeśli dostałaś taką bombonierkę, to na pewno musiałaś kogoś rozbroić 
31 sierpnia 2021 19:00 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

:smiech2:

Ni ma co się smiać, bo jak ktoś utknie w gabinecie cieni, to w poszukiwaniu czegoś do jedzenia, może sam siebie w popo ugryźć 
31 sierpnia 2021 20:59 / 4 osobom podoba się ten post
Kolejny, już osiemnasty dzień minął, jak zwykle spokojnie. Jutro też ma być i spokojnie i ciepło. Środa to dzień duszowania. Dziadek ma taki lifcik do wanny, to przy jego pomocy wykąpie się. Tak mija dzień za dniem. Trochę rower, spacer z dziadkiem i ok. 
02 września 2021 16:40 / 4 osobom podoba się ten post
Kawa wyjazdowa nad jednym z kilku małych jezior, niedaleko mnie
 
02 września 2021 17:36 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Kawa :kawa1: wyjazdowa nad jednym z kilku małych jezior, niedaleko mnie
 

A Ty gdzie tam leżysz bo jakoś nie mogę Cię dojrzeć.