Jak minął dzień 11

23 września 2021 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Chyba nie ☹️ Mamy bardzo małą kuchnię i za mało miejsca w szafkach... Część sprzętu, którego nie używamy na co dzień, leży w komórce. Poza tym nie wiem, czym mogłaby być usatysfakcjonowana, bo prawie wszystko mamy z takich sprzętów ?

Nie mówimy tutaj o typowym AGD ale może piękna filiżanka byłaby dobrym prezentem. Ucieszy się bo pamiętasz o niej. Ja wiem, że jesteś dżentelmen ale zawsze to jakiś przedsmak do.... 
23 września 2021 21:47 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie mówimy tutaj o typowym AGD ale może piękna filiżanka byłaby dobrym prezentem. Ucieszy się bo pamiętasz o niej. Ja wiem, że jesteś dżentelmen ale zawsze to jakiś przedsmak do.... :dobranoc2::oczko:

Fajnie powiedziałaś... przedsmak... 
Nie Dusiu, w witrynie w stołowym też taka sytuacja jak w kuchni... Ostatnio prezent sprzed dwóch lat, kolejny zestaw kawowy, oddaliśmy teściowej, bo za mało miejsca wszędzie. Ale... dzięki ?
23 września 2021 22:37 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Fajnie powiedziałaś... przedsmak... :smiech3:
Nie Dusiu, w witrynie w stołowym też taka sytuacja jak w kuchni... Ostatnio prezent sprzed dwóch lat, kolejny zestaw kawowy, oddaliśmy teściowej, bo za mało miejsca wszędzie. Ale... dzięki ?

I słusznie, też mam tych skorup w domu od groma i jakby chłop mi przyniósł kolejne to chyba bym go pogoniła 
23 września 2021 22:45 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Chyba nie ☹️ Mamy bardzo małą kuchnię i za mało miejsca w szafkach... Część sprzętu, którego nie używamy na co dzień, leży w komórce. Poza tym nie wiem, czym mogłaby być usatysfakcjonowana, bo prawie wszystko mamy z takich sprzętów ?

Dobrze myślisz Luke . U nas ten sam ból  Nie daj Bóg kolejnego malaksera. Jak nie mąż przytarga to dostaniemy coś od młodych w prezencie :)
23 września 2021 23:08 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Fajnie powiedziałaś... przedsmak... :smiech3:
Nie Dusiu, w witrynie w stołowym też taka sytuacja jak w kuchni... Ostatnio prezent sprzed dwóch lat, kolejny zestaw kawowy, oddaliśmy teściowej, bo za mało miejsca wszędzie. Ale... dzięki ?

No u nas też do grona wszystkiego. O sorki nieeee... Córka podkradla mi blender do swojego mieszkania ale to akurat ok bo to był kielicjowy i zajmował miejsce na szafce. Teraz sobie sprawie mały ręczny bo często mi jest potrzebny i potem schowam do szuflady. 
25 września 2021 18:13 / 4 osobom podoba się ten post
a zaraz kolacja dla dziadka.... Potem do łóżka, a ja chwilę wolnego i też spać
Piękny, słoneczny, dzionek. Jutro chyba już popada...planuję zaraz po obiadku dziadka na lody zaprosić, o ile będzie ciepło.  I tak pojutrze rozpoczniemy nowy tydzień... 
25 września 2021 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj spokojnie 
Trochę porządków, zakupy i wypad do kina. Mamy dwa duże Multikina, ja jednak wolę małe, studyjne kino Awangarda. Kilka małych salek, jak w starym kinie, stare fotele, kanapy, można wejść z kawą, herbatą czy lampką wina, zakupionymi w miejscowym barku. Każda z sal w innym klimacie, kameralnie, bo tylko na 60 miejsc. Dzisiaj w salce ARTE ,za ekranem regały wypełnione starymi książkami, na pozostałych ścianach zdjęcia i plakaty Marylin Monroe. 
Nie uwierzycie, ale na seans, polski film Teściowie, oprócz mnie, przyszło tylko starsze małżeństwo ?.
Co prawda tę komedię grają już dość długo i był to seans o 14:30, ale nie myślałam, że w ogóle wyświetlą film trójce widzów. Było prawie jak w domu na kanapie.
Lubię chodzić do Awangardy również że względu na repertuar. Często można obejrzeć coś, czego inne kina nie wyświetlają,jak np bardzo ciekawy dokument  Polański Horowitz.Hometown, który udało mi się zobaczyć nie tak dawno. 
25 września 2021 20:47 / 3 osobom podoba się ten post
W ciągłym ruchu dziś ,kolano mnie boli jak diabli, kapuche kupiłam będę jutro okladac ją tłuczkiem a potem oblożę kolano może to coś da. Abrakadabra.I żeby było nie nudno to zlew  się zapchał i stawia opór ani ocet z proszkiem do pieczenia ani ten gumowy dings do przepychania rady nie daje .Jeszcze na całą noc ową miksturę zostaawie i rano zobaczymy .Zmywarka jest ale wybija woda jak jest załączona.Wszystko to starawe i potrzeba wymiany z tego co wiem to często się zapycha .Macie może inne domowe sposoby na to ustrojstwo ????
25 września 2021 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:gotuje::lulu::na wozku1::jazda na rowerze: a zaraz kolacja dla dziadka.... Potem do łóżka, a ja chwilę wolnego i też spać
Piękny, słoneczny, dzionek. Jutro chyba już popada...planuję zaraz po obiadku dziadka na lody zaprosić, o ile będzie ciepło.  I tak pojutrze rozpoczniemy nowy tydzień... :hejka:

Ty już jedną nogą w poniedziałku 
25 września 2021 20:52 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

U mnie dzisiaj spokojnie 
Trochę porządków, zakupy i wypad do kina. Mamy dwa duże Multikina, ja jednak wolę małe, studyjne kino Awangarda. Kilka małych salek, jak w starym kinie, stare fotele, kanapy, można wejść z kawą, herbatą czy lampką wina, zakupionymi w miejscowym barku. Każda z sal w innym klimacie, kameralnie, bo tylko na 60 miejsc. Dzisiaj w salce ARTE ,za ekranem regały wypełnione starymi książkami, na pozostałych ścianach zdjęcia i plakaty Marylin Monroe. 
Nie uwierzycie, ale na seans, polski film Teściowie, oprócz mnie, przyszło tylko starsze małżeństwo ?.
Co prawda tę komedię grają już dość długo i był to seans o 14:30, ale nie myślałam, że w ogóle wyświetlą film trójce widzów. Było prawie jak w domu na kanapie:-).
Lubię chodzić do Awangardy również że względu na repertuar. Często można obejrzeć coś, czego inne kina nie wyświetlają,jak np bardzo ciekawy dokument  Polański Horowitz.Hometown, który udało mi się zobaczyć nie tak dawno. 

I co udało Ci się coś znaleźć ?mam na myśli krótkie zlecenie .
25 września 2021 20:56 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I co udało Ci się coś znaleźć ?mam na myśli krótkie zlecenie .

Przez agencję, tę z którą ostatnio jeździłam. Na miesiąc. W czwartek wysłali mój profil do rodziny, w piątek mieli zadzwonić, ale nie zadzwonili 
Może synowi babci się nie spodobałam 
25 września 2021 20:59 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Przez agencję, tę z którą ostatnio jeździłam. Na miesiąc. W czwartek wysłali mój profil do rodziny, w piątek mieli zadzwonić, ale nie zadzwonili :oczko:
Może synowi babci się nie spodobałam :lol2:

Gusia to czasem trwa zwłaszcza jak łikend nadchodzi przyjdzie w poniedziałek zobaczysz, ma rodzina całą 2 dni by Cię dokładnie obejrzeć a jest co.?
25 września 2021 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gusia to czasem trwa zwłaszcza jak łikend nadchodzi przyjdzie w poniedziałek zobaczysz, ma rodzina całą 2 dni by Cię dokładnie obejrzeć a jest co.?

Bez przesadyzmu, za dużo tego nie ma,biorąc pod uwagę gabaryty 
25 września 2021 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Bez przesadyzmu, za dużo tego nie ma,biorąc pod uwagę gabaryty :lol1:

Gabaryty gut 
25 września 2021 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Gabaryty gut :super:

Dzięki ?