Jak minął dzień 11

25 października 2021 21:04 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień spokojny, rower zaliczony. Pdp był spokojny, coś dopiero wieczorem... Nie chciał spodni ściągnąć, butów... Spodnie wreszcie ściągnął, w butach wlazł do wyrka. Ale po 5 minutach słyszę, że poszedł do toalety i później chciał iść na górę. Schodami. Akurat przyuważyłem... Dał się przekonać, że tam jest jego łóżko.
Opiekunce i opiekunowi też zdarzały się takie nocne wędrówki....I to, że nie chciał butów i spodni ściągnąć, to często. Chwila zawahania się i może polecieć na dół. Rodzina wie o tym. Nie ma jak barierki zrobić na dole... A też nie wiem, czy rodzina byłaby zainteresowana.
Teraz już buty ściągnął i śpi.
Qrcze, trzeba mieć go cały czas na oku.
PDP ma demencję i Alzheimera.
Miejmy nadzieję, że przestanie łazić.

Luke mieszanka wybuchowa. Trzymaj się dzielnie.  U mnie spokój i cisza. Babcia ?mnie chce kawę robić gdy jej mówię, że to moja praca to odpuszcza. 
25 października 2021 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jestem zryczana ze śmiechu bo szukając topiku z filmami którego nie znalazłam wpadłam na Opowieść wigilijną z 2019 przez nas pisaną .No jajka jak berety ???

Zainspirowałaś mnie żeby tam zajrzeć. Całej opowieści nie przeczytałam, ale i tak mało nie posikałam się że śmiechu
Córka pyta mnie, co Ty tak zacieszasz, ale gdyby nawet przeczytała, to i tak dalej nie wiedziałaby o co siem rozchodzi i who is who 
Trza tu być, co by njułanse wyłapać ?
25 października 2021 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

To wszystko piękniste  do czasu kiedy przyjdzie czas na odkurzanie :-)Dlatego ja juz nawet moje kochane słoniki schowałam bo się leniwa robię i wygodna w sprzątaniu ?

Konwalio órocza, Ty siem nie robisz leniwa, Ty po prostu nie robisz siem mlodsza i obroty z 78 na 45 siem przestawiają, jak w dawnych gramofonach czy tam adapterach  
Ja powoli do 33 się zbliżam z tymi obrotami. To tak w tajemnicy mówię, żeby Ci smutno nie było 
25 października 2021 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Fajnie było. Na luzaku pisane, aż Zofija ze święconą wodą przybiegła :lol2:

Ty do piekieł chciałaś, a ona na siłę ku niebiosom Cię ciągnęła 
No, na szczęście , nie udało jej się na dobrą drogę Ciebie wyprowadzić, bo jakoś nie pasowałaby chyba aureola do oczu   Twych Jakieś kolczyki, takie perełki  wyszukane, to co inszego 
25 października 2021 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Rozmarzył się słodko przy LP
 
https://youtu.be/fyoCXePXQF0
 
i w kimono ?

Aj tam, pewnie Mogłaś moją być, sobie zapodał ?
25 października 2021 21:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Luke mieszanka wybuchowa. Trzymaj się dzielnie. :aniolki: U mnie spokój i cisza. Babcia ?mnie chce kawę robić:smiech3: gdy jej mówię, że to moja praca to odpuszcza. :-)

Dusia, cieszę się, że dobrze trafiłaś ?
25 października 2021 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ty do piekieł chciałaś, a ona na siłę ku niebiosom Cię ciągnęła :lol1:
No, na szczęście , nie udało jej się na dobrą drogę Ciebie wyprowadzić, bo jakoś nie pasowałaby chyba aureola do oczu   Twych:swiety: Jakieś kolczyki, takie perełki  wyszukane, to co inszego :wystawia jezyk1:

Nie będę się wypierać  Ale perełek nie chcę-uszy w nich marzną 
25 października 2021 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie będę się wypierać :lol1: Ale perełek nie chcę-uszy w nich marzną :lol2:

O,odezwała siem, taka wyedukowana a czytać miendzy wierszami nie potrafi
Perełki, Kochana, nie perły. Perełki znaczy takie, co to prawie siem nie trafiajom. A jesli już ,to co najwyżej takim szczenściarom jak Ty?
25 października 2021 22:10 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,odezwała siem, taka wyedukowana a czytać miendzy wierszami nie potrafi:ucieka:
Perełki, Kochana, nie perły. Perełki znaczy takie, co to prawie siem nie trafiajom. A jesli już ,to co najwyżej takim szczenściarom jak Ty?

Już dzis prawie na oczy nie widzę :) Musze skończyć, wykończyć , dokończyć i wtedy Mutter wird zufrieden .  Widzisz , po niemiecku gadam , bo już jestem w piekle-całe szczęscie level się podniósł   To znaczy patrzam końca 
25 października 2021 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Luke mieszanka wybuchowa. Trzymaj się dzielnie. :aniolki: U mnie spokój i cisza. Babcia ?mnie chce kawę robić:smiech3: gdy jej mówię, że to moja praca to odpuszcza. :-)

O Luke się nie bojaj On saper doświadczony i słuch
 ma wyczulony .Hrabia nie zrobi przy nim wybuchowego kroku ??
25 października 2021 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już dzis prawie na oczy nie widzę :) Musze skończyć, wykończyć , dokończyć i wtedy Mutter wird zufrieden . :lol2: Widzisz , po niemiecku gadam , bo już jestem w piekle-całe szczęscie level się podniósł :bomba: :lol1: To znaczy patrzam końca :lol3:

Och i ach, jakaś Ty zdolna, pracowita, jeszcze jakiegoś levela podnosisz, ciągle wyżej zapewne ? aż zaczynam się martwić o Ciebie ?
Uważaj proszę, żeby ten blask zajeb....ści Cię nie powalił ?
25 października 2021 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Och i ach, jakaś Ty zdolna, pracowita, jeszcze jakiegoś levela podnosisz, ciągle wyżej zapewne ? aż zaczynam się martwić o Ciebie ?
Uważaj proszę, żeby ten blask zajeb....ści Cię nie powalił ?

A skąd wiesz jakiego?  
25 października 2021 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O Luke się nie bojaj On saper doświadczony i słuch
 ma wyczulony .Hrabia nie zrobi przy nim wybuchowego kroku ??

A jaki to jest wybuchowy krok, bo bym se podskoczyła, a sie musze skópić? 
25 października 2021 22:35 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A skąd wiesz jakiego? :lol2: 

No takiego poziomego ,co to po poziomach wspinać się lubi 
25 października 2021 22:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Aj tam, pewnie Mogłaś moją być, sobie zapodał ?

Vademecum skałta Go powaliło zwaliło z nòg a nie jakas tam Kryzysowa narzeczona ???