Jak minął dzień 11

25 października 2021 00:28 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Luke pewnie jej sluchal bo mu zapodała ta Alexa i aż przysnął?

Rozmarzył się słodko przy LP
 
https://youtu.be/fyoCXePXQF0
 
i w kimono ?
25 października 2021 00:30 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

To co robimy? :oczko:

Może wznowimy ale czy ciągnąć te stare ? Chyba nie... zresztą dużo nowych ludzi jest .Może inni się wypowiedzą .Tak od Halloween  zacząć ???
25 października 2021 00:31 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

To co robimy? :oczko:

To zaczynajcie, ja z doskoku wpadnę, bo dziecko małe mam które  najczęściej czegoś ode mnie chce, jak telefon biorę do ręki 
25 października 2021 00:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Może wznowimy ale czy ciągnąć te stare ? Chyba nie... zresztą dużo nowych ludzi jest .Może inni się wypowiedzą .Tak od Halloween  zacząć ???

Pomyślałam to samo -lepiej od nowa :) Haloween -świetny pomysł :)
Bedziemy rzucać óroki 
25 października 2021 00:32 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Rozmarzył się słodko przy LP
 
https://youtu.be/fyoCXePXQF0
 
i w kimono ?

Uwielbiam ten utwór fajnie ze przypomniałeś dzięki 
25 października 2021 00:32 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie wierzę, taka skromnisia, czerwieni się :zaskoczenie1:
Jak mawia nasza forumowa kuliżanka, órok swój masz :-)

Jo, jo-tak powiedziała 
25 października 2021 00:34 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jo, jo-tak powiedziała :-)

A Ty co tu jeszcze podglądasz, miałaś iść spać 
Inni też siedzą tutaj jakby jutro wstawać nie musieli 
25 października 2021 00:36 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pomyślałam to samo -lepiej od nowa :) Haloween -świetny pomysł :)
Bedziemy rzucać óroki :-)

No to nie ma to tamto, zaczynaj. Od óroków specjalistka jesteś 
25 października 2021 00:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A Ty co tu jeszcze podglądasz, miałaś iść spać :-)
Inni też siedzą tutaj jakby jutro wstawać nie musieli :oczko:

Bo moja pora nadejszła 
Już ląduję-dobranoc 
25 października 2021 00:40 / 4 osobom podoba się ten post
Ło matko 00:39 spadam ?
25 października 2021 00:43 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ło matko 00:39 spadam ?

No,w końcu i Twoja pora nadejszła .
Już się bałam że Twój czerstwy (zdrowy znaczy się)dziadek w tyrolskim kapeluszu spac Ci nie daje  
25 października 2021 17:02 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No,w końcu i Twoja pora nadejszła .
Już się bałam że Twój czerstwy (zdrowy znaczy się)dziadek w tyrolskim kapeluszu spac Ci nie daje  :lol1:

Dziadek spał bez kapelusza ?a mnie film nie uśpił wręcz odwrotnie a potem ta wigilijna opowieść to juz prawie po nogach leciało 
25 października 2021 17:16 / 5 osobom podoba się ten post
Zimno ....na rowerze zwłaszcza ,łapki mi zmarzły a dziadek ten tutaj ma w zwyczaju troskę swoją okazywać i nawet swoje rękawiczki pożyczać jak się nie ma ?no i ja nie mam bo zapomniałam.Kupię co mu będę zabierać przecież zarabiam ?A dziś papcie kupić musiałam bo pewna bylam że tu ostatnio zostawiłam.Zapytalam czy może On kiedyś przez przypadek... ?Uśmiał się zdrowo i oczywiście zaprzeczył ?Stwierdzam,  że jeszcze nie tak źle z nim, chociaż miewa i gorsze dni .
Kupiłam nam Dr.Oetkera Momente-mousse Rotwein wiec będzie wieczorem na luzie i z przytupem 
25 października 2021 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień spokojny, rower zaliczony. Pdp był spokojny, coś dopiero wieczorem... Nie chciał spodni ściągnąć, butów... Spodnie wreszcie ściągnął, w butach wlazł do wyrka. Ale po 5 minutach słyszę, że poszedł do toalety i później chciał iść na górę. Schodami. Akurat przyuważyłem... Dał się przekonać, że tam jest jego łóżko.
Opiekunce i opiekunowi też zdarzały się takie nocne wędrówki....I to, że nie chciał butów i spodni ściągnąć, to często. Chwila zawahania się i może polecieć na dół. Rodzina wie o tym. Nie ma jak barierki zrobić na dole... A też nie wiem, czy rodzina byłaby zainteresowana.
Teraz już buty ściągnął i śpi.
Qrcze, trzeba mieć go cały czas na oku.
PDP ma demencję i Alzheimera.
Miejmy nadzieję, że przestanie łazić.
25 października 2021 20:09 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień spokojny, rower zaliczony. Pdp był spokojny, coś dopiero wieczorem... Nie chciał spodni ściągnąć, butów... Spodnie wreszcie ściągnął, w butach wlazł do wyrka. Ale po 5 minutach słyszę, że poszedł do toalety i później chciał iść na górę. Schodami. Akurat przyuważyłem... Dał się przekonać, że tam jest jego łóżko.
Opiekunce i opiekunowi też zdarzały się takie nocne wędrówki....I to, że nie chciał butów i spodni ściągnąć, to często. Chwila zawahania się i może polecieć na dół. Rodzina wie o tym. Nie ma jak barierki zrobić na dole... A też nie wiem, czy rodzina byłaby zainteresowana.
Teraz już buty ściągnął i śpi.
Qrcze, trzeba mieć go cały czas na oku.
PDP ma demencję i Alzheimera.
Miejmy nadzieję, że przestanie łazić.

Tacy pdp są najtrudniejsi bo nigdy nie wiadomo co przyjdzie im do głowy, trzymaj sie dzielnie