Powitajki przy kawie 65

04 lipca 2021 07:33 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry   
Po spokojnej nocy czas ,, tradycyjnie na balkonie. Ludziska jeszcze śpią, moja podopieczna też, więc super. Mięso już z zamrażarki wyciągnąłem, potem zrobić obiad, po 8 babcię zbudzić i ogólnie jest fajnie.
Słoneczko świeci,, zapowiada się piękny dzień... aczkolwiek prognoza, hmmm, przewiduje i deszcz.
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia, dużo słońca, także tego w sercach Waszych każdego dnia 
 
04 lipca 2021 07:35 / 7 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo  i życzę  spokojnej niedzieli
04 lipca 2021 08:39 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej  niedzieli wszyskim, min pracy, jak na dzień świąteczny przystało 
04 lipca 2021 11:06 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Ja dzisiaj wybieram się włoskich lodów popróbiwać .Może koleżanka będzie miała czas i ochotę to się ze mną wybierze .We dwie zawsze raźniej ,no i sama kobieta przy stoliku z lodmi tak jakoś ,głupio" wygląda 
Miłej niedzieli dla wszystkich 
04 lipca 2021 12:23 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry .Ja dzisiaj wybieram się włoskich lodów popróbiwać .Może koleżanka będzie miała czas i ochotę to się ze mną wybierze .We dwie zawsze raźniej ,no i sama kobieta przy stoliku z lodmi tak jakoś ,głupio" wygląda :smiech3:
Miłej niedzieli dla wszystkich :buziaki2:

Zależy co uznamy za "lody" Kikuś 
 
04 lipca 2021 12:24 / 4 osobom podoba się ten post
A i dzień dobry. 
04 lipca 2021 12:32 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Zależy co uznamy za "lody" Kikuś :rozmysla:
 

Właśnie, bo są na ten przykład w kubeczku, włoskie i na patyku 
Witaj
04 lipca 2021 12:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Zależy co uznamy za "lody" Kikuś :rozmysla:
 

Mysiu moja droga lody to lody i nie ma się co zastanawiać tylko lizać ile wlezie ,szczególnie wtedy jak upał doskwiera 
04 lipca 2021 13:00 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Właśnie, bo są na ten przykład w kubeczku, włoskie i na patyku :-)
Witaj:-)

....I w wafelku 
04 lipca 2021 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Właśnie, bo są na ten przykład w kubeczku, włoskie i na patyku :-)
Witaj:-)

Nawet ciepłe kiedyś były i jeszcze mogą być na 100 sposobów podane np.płonące .Lubię w każdej postaci ,oczy sobie nacieszyć ładnie podanymi też lubię .Teraz nie mam innego wyjścia tylko po obiedzie szybciutki ogarnąć i na lody 
04 lipca 2021 13:03 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

....I w wafelku :-)

Między dwoma wafelkami też
04 lipca 2021 13:22 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Cześć, cześć. Słoneczko wylazło Tinóś nie byłabyś załamana :tanczy: Wróciłyśmy ze spacerku, teraz pdp zapadła w foteliku przed domem i drzemie. Wczoraj tak gdzieś schowała aparat słuchowy ( byłam w sklepie ), że do tej pory nie mogę go znaleźć. Demencyjni mają szczególne talenty :bezradny: Zresztą pdp słyszy baardzo dobrze bez aparatu. Inaczej jest jak jest wystraszona albo jak się czegoś boi, wtedy wszystko się jej miesza. No trudno, sam sie musi znaleźć bo ja sie juz poddałam. 
 
Miłego dzionka :hejka1:

Dzięki. Psychę mi uratowałas, bo było w sam razik. Owszem zaczęło padać, ale tak przyjaźnie i powietrze swieże się zrobiło.Wypadzik był udany, choć w pewnym momencie zaczęłam się telepać jak Maluda na zakupach. A to dlatego , że w muzeum klasztornym na dzień dobry zamkneli mnie samiuteńką w przedsionku podziemia i musiałam obejrzec i wysłuchac 10 min opoiwesci o dziejach klasztoru. Dopiero mogłam przejść dalej.
Dzień dobry w niedzielę , tą leniwą 
04 lipca 2021 13:25 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Zależy co uznamy za "lody" Kikuś :rozmysla:
 

To zależy od parcia i ciśnienia, które jest wprost proporcjonalne do wspominania o produkcie tym... Ale w pewnym wieku to już można 
04 lipca 2021 14:12 / 4 osobom podoba się ten post
Wszyscy dywagacje o lodach,w wafelku,w rożku, pazlotkiem itp.A ja sobie zapodalam porcję wielgachna po obiadku w miseczce a do tego Rote Gruetze.Rany, miseczkę wylizalam,a że jestem już w pewnym wieku i dzieci raczej tu nie zaglądają, powiem jedno...to było jak sex ???.Lody lubię,jem często,no to i jakiś zamiennik jest ?No,to miłego popołudnia.
04 lipca 2021 14:20 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Wszyscy dywagacje o lodach,w wafelku,w rożku, pazlotkiem itp.A ja sobie zapodalam porcję wielgachna po obiadku w miseczce a do tego Rote Gruetze.Rany, miseczkę wylizalam,a że jestem już w pewnym wieku i dzieci raczej tu nie zaglądają, powiem jedno...to było jak sex ???.Lody lubię,jem często,no to i jakiś zamiennik jest ?No,to miłego popołudnia.

Po prostu-kto ma pod dostatkiem, ten je, a nie gada