Powitajki przy kawie 65

20 kwietnia 2021 06:22 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

No,ale tu tłok od rana,a ja wpadłam dopiero po zrobieniu kawy.Odrazu inaczej pachnie w pokoju.Ciagne ten piąty tydzień i końca nie widać,a ja już praktycznie na oparach jadę.Byle do piątego,bo dnia wyjazdu,to ja już nie liczę.Pogodnego wtorku,kochani.

Wytrwałośçi Ci życzę juz bliżej niż dalej masz 
20 kwietnia 2021 07:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim pracującym i urlopującym!
20 kwietnia 2021 07:48 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kawa pachnie u mnie też. Zaczynamy nowy,piękny dzień 
20 kwietnia 2021 09:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry słoneczne, bo słońce od rana pięknie świeci 
W Odliczajkach widzę kilka nowych osób, fajnie że dołączyły.
Podróżujacym życzę szerokiej drogi, a wszystkim pięknego, spokojnego dnia .
Po wczorajszej szczepionce żadnych dolegliwości, temperatury czy czego tam jeszcze. Czuję się dobrze i nawet lekkiego zaczerwienienia w miejscu wkłucia. Czyli jak dotąd zgodnie z planem- nie zachoruję, zaszczepię się i wszystko będzie dobrze 
Przyjemnego wtorku 
20 kwietnia 2021 09:33 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowosłońce ptaszki tylko wina brak a ja spieszę  do stomatologa
20 kwietnia 2021 13:15 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry słoneczne, bo słońce od rana pięknie świeci :-)
W Odliczajkach widzę kilka nowych osób, fajnie że dołączyły.
Podróżujacym życzę szerokiej drogi, a wszystkim pięknego, spokojnego dnia .
Po wczorajszej szczepionce żadnych dolegliwości, temperatury czy czego tam jeszcze. Czuję się dobrze i nawet lekkiego zaczerwienienia w miejscu wkłucia. Czyli jak dotąd zgodnie z planem- nie zachoruję, zaszczepię się i wszystko będzie dobrze :-)
Przyjemnego wtorku :najlepszego3:

Gusia, Astrą czy Pfizerem?
20 kwietnia 2021 13:51 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Gusia, Astrą czy Pfizerem?

Moderną. W pierwszej wersji powiadomiono mnie ze Astrą, a dwa dni przed szczepieniem dostałam sms-a, że jednak Moderną 
20 kwietnia 2021 15:48 / 8 osobom podoba się ten post
Dotarłam. Córka z zieciem mnie powitali. Mieszkają w Stuttgart i lada dzień jadą bo tam mają firmę. Babcia na rehabilitacji i jutro wychodzi a dziadek też w szpitalu. Jego powrót nie wiadomo kiedy będzie. Odpoczywam po podróży. 
20 kwietnia 2021 18:08 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dotarłam. Córka z zieciem mnie powitali. Mieszkają w Stuttgart i lada dzień jadą bo tam mają firmę. Babcia na rehabilitacji i jutro wychodzi a dziadek też w szpitalu. Jego powrót nie wiadomo kiedy będzie. Odpoczywam po podróży. :lulu:

Powodzenia i melduj jak Ci tam 
21 kwietnia 2021 04:58 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek bladym świtem.Kawa już wypita, wiadomości przejrzane.Zasnac już nie mogłam,a wogole to człowiek sam się nakręca.Wczoraj długo klafcilam z koleżanką,a ona usiłowała mi wybić z głowy szczepienia.Wiem, każdy ma prawo do własnego zdania i wyrażania opinii,ale ja swoich nie zmienię.Skutkiem była jednak kiepsko przespana noc.No,ale dziś sroda-polowa tygodnia.Marze już wręcz o powrocie do domu,tym bardziej, że i z koleżanką sytuacja coraz bardziej nerwowa.Zycze Wszystkim pogodnego dnia ☕??☘️
21 kwietnia 2021 05:50 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w środku tygodnia
Środa minie - tydzień zginie
Dziś wizyta fizjoterapeutki - to szybciej dzień przeleci
Chyba się wezmę za , bo trochę się nazbierało...
Miłego dnia wszystkim
21 kwietnia 2021 06:08 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Środa przeleci... tydzień obleci. PDzis seniorka ma wrócić z rehabilitacji  zobaczymy jak się nasze stosunki ułożą. może znowu trzeba bedzie się pakowac. ? Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia i słońca na niebie. 
21 kwietnia 2021 06:11 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek bladym świtem.Kawa już wypita, wiadomości przejrzane.Zasnac już nie mogłam,a wogole to człowiek sam się nakręca.Wczoraj długo klafcilam z koleżanką,a ona usiłowała mi wybić z głowy szczepienia.Wiem, każdy ma prawo do własnego zdania i wyrażania opinii,ale ja swoich nie zmienię.Skutkiem była jednak kiepsko przespana noc.No,ale dziś sroda-polowa tygodnia.Marze już wręcz o powrocie do domu,tym bardziej, że i z koleżanką sytuacja coraz bardziej nerwowa.Zycze Wszystkim pogodnego dnia ☕??☘️

Już nie będę zmieniać obrazka bo taki sam mamy ale najpierw wstawiłam później zobaczyłam. Co do szczepień ja też mam swoje zdanie na ten temat ale nikomu nie odradzam czy też nie namawiam. A Ty rób swoje i nie przejmuj się koleżanka. Już aby tknąć i do domu jedziesz. 
21 kwietnia 2021 07:00 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim!
21 kwietnia 2021 07:48 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam się razem ze słońcem i życzę spokojnego dnia