Powitajki przy kawie 65

19 kwietnia 2021 14:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A u mnie w lubelskim dziś pięknie słonecznie i plus 16 stopni. :najlepszego2:

To na pożegnanie szerokiej drogi i udanego zlecenia! Gdzie będziesz? 
19 kwietnia 2021 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

To na pożegnanie:chaplin: szerokiej drogi i udanego zlecenia! Gdzie będziesz? 

Castrop- Rauxel kod 44577
19 kwietnia 2021 17:46 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Castrop- Rauxel kod 44577

To zapraszam do Düsseldorfu 40-627
19 kwietnia 2021 17:50 / 8 osobom podoba się ten post
Witajcie,właśnie wcięło mi długiego posta i nie chce mi się jeszcze raz  pisać tego samego. Więc teraz może mniej składnie a tak bardziej w skrócie . Nie wracam narazie do pracy. Muszę jechać do córki do Szkocji. A właściwie to chcę. Nawet bardzo chcę. Potrzebuje pomocy, chociaż mówi że nie, ale matka czuje, kiedy jest coś nie tak. Jeszcze trochę, a będzie potrzebna nie tylko moja pomoc, ale specjalisty. Książkowe objawy depresji. Cóż, pandemia też się do tego przyczynia. Od prawie roku tylko praca i dziecko, które przekazują sobie w drzwiach, razem z kluczykami od auta . Agencja znajdzie nową opiekunkę do  pedepci,dzieciom mogę pomóc tylko ja. 
Tak więc moje  miejsce jest wolne, jeszcze nikogo nie mają, jechać miałam 30 kwietnia, pracę zacząć 1 maja. Zmiana co 6 tygodni. Może ktoś chętny?
Przyjemnego wieczoru i do potem 
 
19 kwietnia 2021 18:04 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witajcie,właśnie wcięło mi długiego posta i nie chce mi się jeszcze raz  pisać tego samego. Więc teraz może mniej składnie a tak bardziej w skrócie . Nie wracam narazie do pracy. Muszę jechać do córki do Szkocji. A właściwie to chcę. Nawet bardzo chcę. Potrzebuje pomocy, chociaż mówi że nie, ale matka czuje, kiedy jest coś nie tak. Jeszcze trochę, a będzie potrzebna nie tylko moja pomoc, ale specjalisty. Książkowe objawy depresji. Cóż, pandemia też się do tego przyczynia. Od prawie roku tylko praca i dziecko, które przekazują sobie w drzwiach, razem z kluczykami od auta :-(. Agencja znajdzie nową opiekunkę do  pedepci,dzieciom mogę pomóc tylko ja. 
Tak więc moje  miejsce jest wolne, jeszcze nikogo nie mają, jechać miałam 30 kwietnia, pracę zacząć 1 maja. Zmiana co 6 tygodni. Może ktoś chętny?
Przyjemnego wieczoru i do potem :-)
 

Trzymaj się Gusia.  I zaglądaj do nas od czasu do czasu. 
19 kwietnia 2021 18:09 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Trzymaj się Gusia. :aniolki: I zaglądaj do nas od czasu do czasu. 

Dziękuję Dusiu, już wylazłam z krzaczorów 
19 kwietnia 2021 20:02 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witajcie,właśnie wcięło mi długiego posta i nie chce mi się jeszcze raz  pisać tego samego. Więc teraz może mniej składnie a tak bardziej w skrócie . Nie wracam narazie do pracy. Muszę jechać do córki do Szkocji. A właściwie to chcę. Nawet bardzo chcę. Potrzebuje pomocy, chociaż mówi że nie, ale matka czuje, kiedy jest coś nie tak. Jeszcze trochę, a będzie potrzebna nie tylko moja pomoc, ale specjalisty. Książkowe objawy depresji. Cóż, pandemia też się do tego przyczynia. Od prawie roku tylko praca i dziecko, które przekazują sobie w drzwiach, razem z kluczykami od auta :-(. Agencja znajdzie nową opiekunkę do  pedepci,dzieciom mogę pomóc tylko ja. 
Tak więc moje  miejsce jest wolne, jeszcze nikogo nie mają, jechać miałam 30 kwietnia, pracę zacząć 1 maja. Zmiana co 6 tygodni. Może ktoś chętny?
Przyjemnego wieczoru i do potem :-)
 

Gusia, niestety, wiele osób potrzebuje teraz pomocy... Skoro możesz ją dać...
Szerokiej drogi i dobrych efektów bycia w tej Szkocji życzę!
19 kwietnia 2021 20:18 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Gusia, niestety, wiele osób potrzebuje teraz pomocy... Skoro możesz ją dać...
Szerokiej drogi i dobrych efektów bycia w tej Szkocji życzę!

Dziękuję 
19 kwietnia 2021 21:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witajcie,właśnie wcięło mi długiego posta i nie chce mi się jeszcze raz  pisać tego samego. Więc teraz może mniej składnie a tak bardziej w skrócie . Nie wracam narazie do pracy. Muszę jechać do córki do Szkocji. A właściwie to chcę. Nawet bardzo chcę. Potrzebuje pomocy, chociaż mówi że nie, ale matka czuje, kiedy jest coś nie tak. Jeszcze trochę, a będzie potrzebna nie tylko moja pomoc, ale specjalisty. Książkowe objawy depresji. Cóż, pandemia też się do tego przyczynia. Od prawie roku tylko praca i dziecko, które przekazują sobie w drzwiach, razem z kluczykami od auta :-(. Agencja znajdzie nową opiekunkę do  pedepci,dzieciom mogę pomóc tylko ja. 
Tak więc moje  miejsce jest wolne, jeszcze nikogo nie mają, jechać miałam 30 kwietnia, pracę zacząć 1 maja. Zmiana co 6 tygodni. Może ktoś chętny?
Przyjemnego wieczoru i do potem :-)
 

Gusia - spokojnej drogi i trzymaj się tam ??????????
20 kwietnia 2021 05:16 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ?. Moje Śliczne: otwieramy oczęta i powoli wstajemy. Dziś jest ten dzień. Wspaniały wtorek ( oby ?). 
20 kwietnia 2021 05:17 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Dziś mijają mi dwa tygodnie tego "turnusu"
Miłego dnia wszystkim
20 kwietnia 2021 05:23 / 6 osobom podoba się ten post
No,ale tu tłok od rana,a ja wpadłam dopiero po zrobieniu kawy.Odrazu inaczej pachnie w pokoju.Ciagne ten piąty tydzień i końca nie widać,a ja już praktycznie na oparach jadę.Byle do piątego,bo dnia wyjazdu,to ja już nie liczę.Pogodnego wtorku,kochani.
20 kwietnia 2021 06:04 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Granicą przekroczona. Jade dalej.  Wszystkim życzę dobrego dnia. 
20 kwietnia 2021 06:19 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z deszczowej Bawarii 
Miłego i spokojnego dnia kochani 
20 kwietnia 2021 06:22 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

No,ale tu tłok od rana,a ja wpadłam dopiero po zrobieniu kawy.Odrazu inaczej pachnie w pokoju.Ciagne ten piąty tydzień i końca nie widać,a ja już praktycznie na oparach jadę.Byle do piątego,bo dnia wyjazdu,to ja już nie liczę.Pogodnego wtorku,kochani.

Wytrwałośçi Ci życzę juz bliżej niż dalej masz