Powitajki przy kawie 65

07 maja 2021 06:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Weekend czas zacząć. 
07 maja 2021 07:03 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Deszczowo, wietrznie, co za maj...
Życzę Wam miłego dnia i pogodnego w sercach Waszych dnia
07 maja 2021 07:14 / 8 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam w piątek - weekendu początek. :chaplin:
Kruszynka chyba zasnęła w busie, bo nic nie informuje :lulu:
Miłego dnia i całego weekendu :angel1:

Maluda wszystkich pozdrawia, jeszcze zwiedza polską ziemię, nawet pierwszego bociana widziała
07 maja 2021 07:24 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w deszczowy piątek!
07 maja 2021 07:28 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo Sloneczko jest,humor też...to będzie  dobry dzień. 
07 maja 2021 07:49 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie też pochmurno, deszczowe. Radości i słoneczka w sercach życzę wszystkim 
07 maja 2021 08:14 / 6 osobom podoba się ten post
Dziendobry wszystkim  zaczynamy weekend  milego dzionka wszystkim 
07 maja 2021 08:16 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie, jakie plany na dzisiejszy dzień? ;) 
07 maja 2021 09:06 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć Ludu Pracujący :D
Pogoda dobijająca, siąpi, zimno, ciemno, brrrrr, ponoć od niedzieli ma się zrobic wreszcie wiosennie.
Dzisiaj po południu fucha, a jutro wpadają znajomi, to machnę jakąś szarloteczkę :D
Miłego pracującym i urlopującym!
Buziaki!
07 maja 2021 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia 
Kolejny tydzień pracy minął mi bardzo szybko .Jeszcze tylko 2 tygidnie mi zostały 
07 maja 2021 09:55 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Wiem, że mieszkam w pięknych okolicach.
Zapraszam zatem w moje strony, popróbujesz moich nalewek, a i innych atrakcji jest niemało.
A Ty w Polsce w jakim rejonie urzędujesz?

Zachodniopomorskie koło Szczecina. Pięknie tam u was. Przejeżdzałam m.in przez Krosno Odrzańskie. Bardzo urokliwa miejscowość. I w ogóle tam u was w lubuskim nie sposób nie zauważyć dworków  atrakcyjnie umiejscowionych -parę widziałam do rewitalizacji. Trzeba by coś pomyślec. Z koleżanką sobie obiecałysmy, że jak ta pandemia przestanie już wariowac to sobie odbijemy  a co 
U nas słonecznie od rana. Tak własnie jak na zdjęciu i mój pieseł , który by sobie już gdzieś w szuwary bryknął. Nie pozwalam, bo jest porozkładana szczepionka przeciw wściekliżnie dla lisów. Może by mogła mieć szkodliwe działanie dla psa-wolałam nie sprawdzać .

 
Bagiety już w piekarniku-kto lubi to coś na ząb proszę-tak za 15 min jak się upieką i spokojnego dnia wszystkim 
07 maja 2021 09:59 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Cześć Ludu Pracujący :D
Pogoda dobijająca, siąpi, zimno, ciemno, brrrrr, ponoć od niedzieli ma się zrobic wreszcie wiosennie.
Dzisiaj po południu fucha, a jutro wpadają znajomi, to machnę jakąś szarloteczkę :D
Miłego pracującym i urlopującym!
Buziaki!

Chyba serniczek machnę na łykend. Póki jeszcze całego słonego karmelu mój Stary Ukochany mi nie wyjadł 
07 maja 2021 10:11 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ja planuję a tu 
07 maja 2021 11:14 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Witajcie, jakie plany na dzisiejszy dzień? ;) 

Teraz już laba. Za godzinę obiad, pdp śpi. Był tylko specjalista od pończoch... Dziś Salomon ciemnoskóry. Tutaj i ciemnoskóra przychodzi (celowo nie używam słowa mużin , żeby się komuś nie narazić). Jeszcze Azjaty bądź Azjatki nie widziałem. Potem tylko ja i babcia. Syn dopiero w niedzielę nas odwiedzi, z okazji Święta Matki. 
07 maja 2021 11:18 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zachodniopomorskie koło Szczecina. Pięknie tam u was. Przejeżdzałam m.in przez Krosno Odrzańskie. Bardzo urokliwa miejscowość. I w ogóle tam u was w lubuskim nie sposób nie zauważyć dworków  atrakcyjnie umiejscowionych -parę widziałam do rewitalizacji. Trzeba by coś pomyślec. Z koleżanką sobie obiecałysmy, że jak ta pandemia przestanie już wariowac to sobie odbijemy :dwa piwa: a co :lol2:
U nas słonecznie od rana. Tak własnie jak na zdjęciu i mój pieseł , który by sobie już gdzieś w szuwary bryknął. Nie pozwalam, bo jest porozkładana szczepionka przeciw wściekliżnie dla lisów. Może by mogła mieć szkodliwe działanie dla psa-wolałam nie sprawdzać .

 
Bagiety już w piekarniku-kto lubi to coś na ząb proszę-tak za 15 min jak się upieką i spokojnego dnia wszystkim :moje_wakacje:

Tinóś moja koffana. Ja nie z lubuskiego, ale z serca Kaszub - okolice Bytowa. Więc do mnie masz około 200 km. Z lubuskiego Mleczko pochodzi, ale dawno się nie odzywała emerytka jedna. Mam nadzieję, że numeru nie zmieniła, to może kiedyś jakiegoś SMSa skrobnę? Dziś już nie mam czasu, bo po obiedzie na mały schopping ruszam, bo chleba naszego powszedniego mi brakuje do pełni szczęścia.