Powitajki przy kawie 65

16 maja 2021 07:32 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  I kolejna niedziela przede mną i jeszcze 4 tutaj niedziele.. Słońce wychodzi zza chmur.. wszystkim spokojnego dnia.. 
16 maja 2021 07:51 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnej, bezstresowej niedzieli wszyskim życzę 
16 maja 2021 10:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w niedzielę  
16 maja 2021 10:54 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo niedzielne rak
16 maja 2021 12:18 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. Walizkę czas odkurzyć No nie powiem żebym była szczęsliwa ale ..... Miłęgo dnia wam zyczę i ładnej pogody. 
16 maja 2021 16:11 / 8 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry wszystkim. Walizkę czas odkurzyć No nie powiem żebym była szczęsliwa ale ..... Miłęgo dnia wam zyczę i ładnej pogody. 

Dzięki. Pogoda ładna. Ciepło. Czasem słonko, czasem popada. Przyroda wręcz wystrzeliła na zielono :)
Mycha nie maróć. Mnie też jak czas wyjazdu nadchodzi , siem  okrutnie nie chce, bo w domku najlepiej, ale mam to do siebie, że się szybko przestawiam. Uważam, że lepiej żyć "tu i teraz ", pozwiedzać, pozachwycać się. Nawet pogadać w tym dziwnym germańskim języku z ludziem, któren przecież jest wykonany z materiału identycznego :) Co więcej może się okazac, że ludź jest całkiem spoko . Nie wyobrażam sobie tego, abym miała cierpieć na wyjeżdzie, choć tęsknić będę i do domu wracać z radością :)
I dzień dobry ludziom na forum w tę niedzielę trochę słoneczną, a trochę deszczową 
 
16 maja 2021 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam niedzielnie :chaplin:
Chyba powinnam jeszcze :nie wstaje:ale chyba za dużo myśli?:skacze:
Miłego dnia wszystkim:angel1:

Malgi ja do Ciebie jako grzybiarki, zielarki . Najpierw jednak z okazji urodzin wszystkiego najlepszego Ci zyczę 
Mianowicie chodzi mi o wrotycz jako ochrona przed kleszczami. Wiem , że to dobre, ale nie wiem jak stosowac, a nie chcę piesa truć tabletkami z racji jego wieku. Czy kupić gotowe ziółka ,czy lepiej samemu nazbierać? Jak mocny zrobić napar, aby był skuteczny. Wiem , że trzeba psa opryskac przed spacerem. 
Mąż uważa , że przesadzam. Wet też-tylko wetka jest po mojej stronie, ale i ona nie ma dokładnych informacji.
 
16 maja 2021 19:11 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzięki. Pogoda ładna. Ciepło. Czasem słonko, czasem popada. Przyroda wręcz wystrzeliła na zielono :)
Mycha nie maróć. Mnie też jak czas wyjazdu nadchodzi , siem :-) okrutnie nie chce, bo w domku najlepiej, ale mam to do siebie, że się szybko przestawiam. Uważam, że lepiej żyć "tu i teraz ", pozwiedzać, pozachwycać się. Nawet pogadać w tym dziwnym germańskim języku z ludziem, któren przecież jest wykonany z materiału identycznego :) Co więcej może się okazac, że ludź jest całkiem spoko . Nie wyobrażam sobie tego, abym miała cierpieć na wyjeżdzie, choć tęsknić będę i do domu wracać z radością :)
I dzień dobry ludziom na forum w tę niedzielę trochę słoneczną, a trochę deszczową :aniolek:
 

Tinósia ja teszz siem szybko przestawiam, tylko muszem pomarudzić. Kurde, przez tych milczących dziadków to języka w gębie zapomnę. Teraz babcia to trochę pogadam sobie. Noo zobaczymy. Ja już nie patrzę czy ludź fajny czy nie. Mam zrobić swoje, zarobić i wrócić do domciu. Tina, ty młoda i cudna jesteś to emergii ci nie brak, a ja to już pańcia w poważnym wieku co to za lenistwem się zaczyna oglądać   A poleniuchowałam sobie tym razem, oj poleniuchowałam  Biorę się za szykowanie bo diabli wiedzą co zabrać - jak zwykle 
16 maja 2021 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi sto lat w dobrobycie a to daje dużo szczęścia. No i żebyś zdrowa była na te hulanki i swawole 
16 maja 2021 19:53 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Malgi sto lat w dobrobycie a to daje dużo szczęścia. No i żebyś zdrowa była na te hulanki i swawole 

Dzięki Myszko koffana
Trochę sobie eurasków zarobiłam, więc i na hulanki starczy
16 maja 2021 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Malgi ja do Ciebie jako grzybiarki, zielarki . Najpierw jednak z okazji urodzin wszystkiego najlepszego Ci zyczę :najlepszego2:
Mianowicie chodzi mi o wrotycz jako ochrona przed kleszczami. Wiem , że to dobre, ale nie wiem jak stosowac, a nie chcę piesa truć tabletkami z racji jego wieku. Czy kupić gotowe ziółka ,czy lepiej samemu nazbierać? Jak mocny zrobić napar, aby był skuteczny. Wiem , że trzeba psa opryskac przed spacerem. 
Mąż uważa , że przesadzam. Wet też-tylko wetka jest po mojej stronie, ale i ona nie ma dokładnych informacji.
 

Tinóś dziękuję za życzenia
Myślę, że im silniejszy napar z liści wrotyczy, tym lepiej. Ja kiedyś wyściełałam budę psa świeżymi roślinkami, ale jak już zakwitły. Trzeba jesienią nazbierać, nasuszyć, to na wiosnę się przyda. A może udałoby się sok ze zmiażdżonych roślinek pozyskać? Kombinuj kobieto i daj nam znać, ja będę musiała mojemu kotu zapodać taki areozol, bo mimo obroży kleszcze przynosi. Włóczy się po krzaczorach i zbiera to świństwo. Kotka trzyma się podwórka i jeszcze żadnego nie przyniosła, mimo, że bez obroży biega.
16 maja 2021 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Tinósia ja teszz siem szybko przestawiam, tylko muszem pomarudzić. Kurde, przez tych milczących dziadków to języka w gębie zapomnę. Teraz babcia to trochę pogadam sobie. Noo zobaczymy. Ja już nie patrzę czy ludź fajny czy nie. Mam zrobić swoje, zarobić i wrócić do domciu. Tina, ty młoda i cudna jesteś to emergii ci nie brak, a ja to już pańcia w poważnym wieku co to za lenistwem się zaczyna oglądać  :lol1: A poleniuchowałam sobie tym razem, oj poleniuchowałam :balans: Biorę się za szykowanie bo diabli wiedzą co zabrać - jak zwykle :hihi:

Nie z babunią, czy dziaduniem non stop  Toż to by było niezdrowe :) Na pauzie, spacerze, czy choćby na wypadziku po zakupy ludzie chętnie rozmawiają :) Tylko na tematów politycznych lepiej nie poruszać, żeby nie trzeba było wiać w podskokach, bo nie wiadomo na kogo się  trafi  
Pakowanie się to i moja zmora- jestem z Tobą 
16 maja 2021 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Tinóś dziękuję za życzenia :aniolki:
Myślę, że im silniejszy napar z liści wrotyczy, tym lepiej. Ja kiedyś wyściełałam budę psa świeżymi roślinkami, ale jak już zakwitły. Trzeba jesienią nazbierać, nasuszyć, to na wiosnę się przyda. A może udałoby się sok ze zmiażdżonych roślinek pozyskać? Kombinuj kobieto i daj nam znać, ja będę musiała mojemu kotu zapodać taki areozol, bo mimo obroży kleszcze przynosi. Włóczy się po krzaczorach i zbiera to świństwo. Kotka trzyma się podwórka i jeszcze żadnego nie przyniosła, mimo, że bez obroży biega.:kotek:

Dzięki Malgi. Teraz to chyba susz muszę gotowy kupić, bo jeszcze nie kwitnie. Ziele czystka jest skuteczne o ile zwierzę zje susz zmielony na proszek i domieszany do jedzenia. Mój pies wyczuwa i je jednym zębem-dlatego pomyslałam o wrotyczy. Jutro kupię i będę kombinować.
17 maja 2021 05:52 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Was w poniedziałkowy poranek
Dziś nieco wcześniej i chyba pierwszy
Życzę Wam miłego dnia 
17 maja 2021 06:59 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  w Nowym tygodniu. Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia.