Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

03 grudnia 2021 11:46 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Gołąbki

03 grudnia 2021 13:32 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Gołąbki

Coś ostatnio gołąbki tu królują ?a co jedne to ładniej wyglądają ?
03 grudnia 2021 13:43 / 2 osobom podoba się ten post
A ja myślałam że taka cwana jestem, z tymi talerzami etc...,okazuje się jednak, że babcia mnie przechytrzyła ?
Zemścila się mówiąc jaka wielka szkoda, taki ładny i drogi kawałek ryby, a nawet nie umiałam go porządnie usmażyć ☹
Zjadła jednak wszystko ?
03 grudnia 2021 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja myślałam że taka cwana jestem, z tymi talerzami etc...,okazuje się jednak, że babcia mnie przechytrzyła ?
Zemścila się mówiąc jaka wielka szkoda, taki ładny i drogi kawałek ryby, a nawet nie umiałam go porządnie usmażyć ☹
Zjadła jednak wszystko ?

Ech maruda 
Jeszcze chwilę wytrzymasz, a szefowi tej agencji... o.... 
03 grudnia 2021 14:50 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Coś ostatnio gołąbki tu królują ?a co jedne to ładniej wyglądają ?

Ja miałam smaka na gołąbki, to zrobiłam PDP jadł  , owszem  ale  zachwytu  nie widziałam Zamrożę  i w poniedziałek  drugie podejście. 
03 grudnia 2021 17:13 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja miałam smaka na gołąbki, to zrobiłam :-)PDP jadł  , owszem  ale  zachwytu  nie widziałam :smiech3:Zamrożę  i w poniedziałek  drugie podejście. 

Mój  trochę sapał ale zjadł ?
Nie zawsze ma apetyt wiadomo malo ruchu ,zero spacerów na zewnątrz. Jednak jeść musi nie tylko ciasteczka które uwielbia .Na mnie sapanie nie działa ,więc zjeść musi,  oczywiście ilość na talerzu stosowna do chęci w danym dniu ,ale uzupełniamy owocami .
Dziś zapytał czy zarobił na deser ?
A uśmiech jego bezcenny. Dziś ma dobry dzień. 
05 grudnia 2021 09:06 / 4 osobom podoba się ten post
Czyszczenie lodówki przed przyjazdem zmiany. Jest mięso mielone więc dziś będą kotlety plus ziemniaki i warzywka z maselkiem. 
05 grudnia 2021 10:19 / 5 osobom podoba się ten post
Resztka zupy  jarzynowej plus  Bratkartoffeln
05 grudnia 2021 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
Ja dziś w końcu te drobiowe rolady ale w sosie pieczarkowo śmietanowym+ziemniaki + buraczki z jabłkiem 
05 grudnia 2021 13:57 / 5 osobom podoba się ten post
Ziemniaki, Rinderbraten in Rotweinsause,Prinzessbohnen,win Glas Rotwein .
Z tym kawałkiem wołowiny to stres już od piątku, bo wtedy zaczęłam ją przygotowywać pod komando pdp. 
Wczoraj wieczorem instrukcje jak z nią dalej postępować. Dzisiaj nawet przy przyrządzaniu fasolki, babcia siedziała mi prawie na plecach. Ufff,wszystko w końcu prima i excelent, po spróbowaniu.
Pozwoliłam sobie przykryć stół serwetą i zapaliłam świeczkę. I wiecie co? Podobało się 
Poprosiła(!),żebym przyniosła odpowiednie lamki do czerwonego wina, to wypijemy po lampce do obiadu. 
Egzamin zaliczony, przyniosłam właściwe 
 
 
05 grudnia 2021 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
Coś na Jarmarku Bożonarodzeniowy m
05 grudnia 2021 14:12 / 4 osobom podoba się ten post
Coś na Jarmarku Bożonarodzeniowy m
05 grudnia 2021 16:48 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ziemniaki, Rinderbraten in Rotweinsause,Prinzessbohnen,win Glas Rotwein .
Z tym kawałkiem wołowiny to stres już od piątku, bo wtedy zaczęłam ją przygotowywać pod komando pdp. 
Wczoraj wieczorem instrukcje jak z nią dalej postępować. Dzisiaj nawet przy przyrządzaniu fasolki, babcia siedziała mi prawie na plecach. Ufff,wszystko w końcu prima i excelent, po spróbowaniu.
Pozwoliłam sobie przykryć stół serwetą i zapaliłam świeczkę. I wiecie co? Podobało się :zaskoczenie1:
Poprosiła(!),żebym przyniosła odpowiednie lamki do czerwonego wina, to wypijemy po lampce do obiadu. 
Egzamin zaliczony, przyniosłam właściwe :lol2:
 
 

05 grudnia 2021 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
Niech Wam nie przyjdzie do głowy zupy z żółwia gotować 
06 grudnia 2021 07:19 / 4 osobom podoba się ten post
Gołąbki  odmrożone...tak na szybko