Powitajki przy kawie 66

09 lipca 2021 06:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś babcia obudziła się o 6ej. Chwilę przy niej posiedziałem, powiedziałem jej, że za wcześnie na wstawanie, no i dalej śpi  Bez jej krzyków, na spokojnie...Wszak opiekun musi mieć czas dla siebie, by na balkonie wypić
Widać, że leki odpowiednio już dopasowane.
Dobry to prognostyk dla zmiennika.
 
Witam Was serdecznie w ostatnich godzinach na dziwnym i ciekawym zarazem zleceniu
Jeszcze trochę i za dwa dni już pakuję się do busa.
Ptaszki śpiewają, słoneczko już spoziera zza chmurek, słowem... chce się żyć.
Miłego dnia kochani 
09 lipca 2021 07:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Dosiadam się do Luke 
Wspólną kawę wypijemy na jego balkonie  i posłuchamy jak ptaszki śpiewają 
U mnie deszczowo i tarasu brak ,nawet balkonu tu nie mam ale za to mam piękną oszkloną werandę (jadalnię )z której pijąc kawę czy spożywając posiłki mogę się relaksować widokiem ogrodu i lasu (jak otworzę okno to i ptasie trele słychać ).Wczoraj dwie sarenki podeszły bardzo blisko domu (może to jelonki były ??)Focie zrobiłam bo syn pdp jest bardzo wrażliwy na piękno przyrody i razem podziwiamy niebo i zwierzątka .
Teraz obracam się na drugi bok i leżakuję jeszcze (może nawet usnę ?)
Jeszcze raz życzę spokojnego dnia wszystkim forumowiczom 
09 lipca 2021 08:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry ? dzisiaj znowu ????? a ja melduje się, że wczoraj późnym popołudniem zajechałam na nowe miejsce. Trzymajcie kciuki ;) hahaha Serdecznie pozdrawiam życząc miłego dnia
09 lipca 2021 08:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego, bezstresowego dnia życzę 
10 lipca 2021 05:56 / 5 osobom podoba się ten post
No i oczywiście ☕ smacznej,zero stresu.
10 lipca 2021 06:53 / 4 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej soboty.
10 lipca 2021 07:02 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w sobotę

Jak zawsze tu na balkonie... ptaszki śpiewają, słoneczko świeci, co jakiś czas przejedzie żółty pociąg, a kawa smakuje... prima... jak moja pdp  zawsze mówi
Dziś się przebudziła o 3.30 i chciała już wstać i buty zakładać. Przez chwilkę z nią posiedziałem, dopóki jej nie  przekonałem, że jeszcze za wcześnie, by wstawać.
O ósmej ją zbudzę i rozpocznę przedostatni dzień pracy.
Życzę Wam spokojnego dnia 
10 lipca 2021 07:44 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dziś słoneczko świeci pięknie od rana,nastawiam się na piękną sobotę do południa szybciutko obowiązki, a na przerwie rowerek jest w planie
10 lipca 2021 07:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dzieñ dobry .Witam wszystkich serdecznie 
10 lipca 2021 08:41 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ?? dzisiaj u mnie od rana śliczne ☀️ . Dzien rozpoczęty od dwoch kawuś i zobaczymy co dalej ....
10 lipca 2021 09:03 / 5 osobom podoba się ten post
I u mnie dzień słoneczny-będzie upał, choć wczoraj jeszcze padało. Natomiast wieczorem o 22.15 przyszedł na świat nasz wyczekiwany Michałek . Chłopak na schwał 3500 /58 , dyszka w skali Apgar. Trochę miałam obawy jak mama zniesie poród , bo jest filigranowa, ale dała radę dziewczyna. A babcia, jako że z natury posiada lustro odbijające wszelkie nieżyczliwe fluidy, które wracają prędzej czy pózniej do nadawcy, już otoczyła maluszka swoim polem siłowym :) 
Z wrażenia dziś jestem trochę niewsypana i wyglądam jak królowa lodu czy ofiara losu-na jedno wychodzi, ale że dziś dzionek wolny, to pójdę potem na jednego albo dwóch 
Spokojnego, słonecznego dnia :) 
10 lipca 2021 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

I u mnie dzień słoneczny-będzie upał, choć wczoraj jeszcze padało. Natomiast wieczorem o 22.15 przyszedł na świat nasz wyczekiwany Michałek . Chłopak na schwał 3500 /58 , dyszka w skali Apgar. Trochę miałam obawy jak mama zniesie poród , bo jest filigranowa, ale dała radę dziewczyna. A babcia, jako że z natury posiada lustro odbijające wszelkie nieżyczliwe fluidy, które wracają prędzej czy pózniej do nadawcy, już otoczyła maluszka swoim polem siłowym :) 
Z wrażenia dziś jestem trochę niewsypana i wyglądam jak królowa lodu czy ofiara losu-na jedno wychodzi, ale że dziś dzionek wolny, to pójdę potem na jednego albo dwóch :-)
Spokojnego, słonecznego dnia :) 

Witaj  w gronie  babćGratulacje  , niech  Michałek  zdrowo rośnie! Dzień dobry  Opiekunkowo 
10 lipca 2021 11:52 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

I u mnie dzień słoneczny-będzie upał, choć wczoraj jeszcze padało. Natomiast wieczorem o 22.15 przyszedł na świat nasz wyczekiwany Michałek . Chłopak na schwał 3500 /58 , dyszka w skali Apgar. Trochę miałam obawy jak mama zniesie poród , bo jest filigranowa, ale dała radę dziewczyna. A babcia, jako że z natury posiada lustro odbijające wszelkie nieżyczliwe fluidy, które wracają prędzej czy pózniej do nadawcy, już otoczyła maluszka swoim polem siłowym :) 
Z wrażenia dziś jestem trochę niewsypana i wyglądam jak królowa lodu czy ofiara losu-na jedno wychodzi, ale że dziś dzionek wolny, to pójdę potem na jednego albo dwóch :-)
Spokojnego, słonecznego dnia :) 

Gratuluje ??? Tina ?
10 lipca 2021 12:08
Damessa

Witaj  w gronie  babć:-)Gratulacje  , niech  Michałek  zdrowo rośnie! Dzień dobry  Opiekunkowo :kwiatek dla ciebie2:

Dziękuję w imieniu Michałka i szczęśliwych, choć zmęczonych rodziców. Synowi do tej pory się ręce trzęsą 
10 lipca 2021 12:11
magmab

Gratuluje ??? Tina ?

Dzięks Magmab, choć to nie ja rodziłam :) Ja już tylko mogę po pryskanych borówkach stworzyć coś mało eleganckiego, o ile dałabym sobie taki towar wcisnąć