Powitajki przy kawie 66

06 października 2021 11:34 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w południe u mnie od rana słonecznie i nie pada wiaterek trochę wieje ok 18km/ h miłego dnia wszystkim bo ja już muszę iść do kuchni pyrki się już pytcą 
06 października 2021 12:15 / 8 osobom podoba się ten post
Na chwilkę wpadam, niecala godz.do granicy bus Pastrans byl b.punktualnie mily kierowca a w busiku 5 osób ,przerwa miedzy nami, nikt nie zaglada drugiemu do Smartka Myślę,ze go zmówię za 2 tyg .Milej pracy Rodacy 
06 października 2021 12:52 / 7 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo w deszczową środę i wszystkim zdrówka i spokoju życzę
06 października 2021 14:59 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Na chwilkę wpadam, niecala godz.do granicy bus Pastrans byl b.punktualnie mily kierowca a w busiku 5 osób ,przerwa miedzy nami, nikt nie zaglada drugiemu do Smartka :hihi:Myślę,ze go zmówię za 2 tyg .Milej pracy Rodacy :kwiatek dla ciebie2:

Ja też z nimi kiedyś jechałam kilka razy i byli spoko,a teraz musiałam jechać innym bo do Hamburg nie wszystkie busy jeżdżą  Teraz siedzę i czekam na wnuczkę pdp bo mamy jechać na większe zakupy  miała być o14,30 a jeszcze jej nie ma,chyba pdp coś pomyliła bo przecież dlaczego ja mam tracić swoją przerwę, ale jadę z nią pierwszy raz,wcześniej jeździłam z córką pdp 
06 października 2021 16:02 / 4 osobom podoba się ten post
Nie wiem na którą zajadę jeszcze przed Opolem dwa korki i leje jak z cebra 
Luke chono tu, coś tu wczoraj pisal o pogodzie ?  ?
   A na marginesie to widzę ,że tu KABARETU ciàg dalszy ....Ja nie wiem po co to komu takie pisanie czemu to ma służyć...   
06 października 2021 16:30 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie wiem na którą zajadę jeszcze przed Opolem dwa korki i leje jak z cebra :nerwowy1:
Luke chono tu, coś tu wczoraj pisal o pogodzie ?  :bije2:?
   A na marginesie to widzę ,że tu KABARETU ciàg dalszy ....Ja nie wiem po co to komu takie pisanie czemu to ma służyć...   

Nie narzekaj tylko ciesz się polskim deszczem, pachnie Polską, więc niuchaj, Mańcia, niuchaj 
To wszystko przez Tinę, zapewnia sobie ładną pogodę na ekskursju, jak dmuchnęła, to wszystko co szare, bure i mokre do na wysłała 
A po co kabaret?
Z nudów pewnie. Babka, dziadek, córka i cała rodzina na głowie, to nie ma co robić dziewczę 
06 października 2021 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie narzekaj tylko ciesz się polskim deszczem, pachnie Polską, więc niuchaj, Mańcia, niuchaj :lol2:
To wszystko przez Tinę, zapewnia sobie ładną pogodę na ekskursju, jak dmuchnęła, to wszystko co szare, bure i mokre do na wysłała :oczko:
A po co kabaret?
Z nudów pewnie. Babka, dziadek, córka i cała rodzina na głowie, to nie ma co robić dziewczę 

O znikło wsio
A co do jazdy od granicy cały bus ludzi .Ja nie wiem czy wszyscy panowie tak okrakiem muszą siedzieć? A my biedne potem nie mamy miejsca na nogi .Dyskretnie zwróciłam uwagę by cyrkiel zlozyl 90•stopni to grubo ponad normę .
06 października 2021 18:05 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O znikło wsio:-)
A co do jazdy od granicy cały bus ludzi .Ja nie wiem czy wszyscy panowie tak okrakiem muszą siedzieć? :palka:A my biedne potem nie mamy miejsca na nogi .Dyskretnie zwróciłam uwagę by cyrkiel zlozyl 90•stopni to grubo ponad normę .:radosc1:

Znikło 
Ktoś wędkę zarzucił ,ale przynęta kiepska i nic się nie złapało 
Uważaj na te cyrkle, żebyś się nie nadziała albo nie daj Panie skaleczyla. Co mężowi później powiesz 
06 października 2021 18:36 / 3 osobom podoba się ten post
A tu pada... Będą grzyby 
Konwalijko, ochłodziło się 
06 października 2021 20:49 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie narzekaj tylko ciesz się polskim deszczem, pachnie Polską, więc niuchaj, Mańcia, niuchaj :lol2:
To wszystko przez Tinę, zapewnia sobie ładną pogodę na ekskursju, jak dmuchnęła, to wszystko co szare, bure i mokre do na wysłała :oczko:
A po co kabaret?
Z nudów pewnie. Babka, dziadek, córka i cała rodzina na głowie, to nie ma co robić dziewczę 

Babka do opieki , dziadka własnie wynosili, wredna  córka nie pozwoliła zrobic fotoreportażu całej sytuacji, a tu jeszcze wnuk z ankoholem  puka do drzwi :) 
Jeśli to ktoś pisał z dopingiem , - pół biedy, ale jeśli bez, to bardzo mi tej osoby żal...
07 października 2021 06:48 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego czwartku.Powoli i do przodu.
07 października 2021 06:55 / 4 osobom podoba się ten post
dzien doberek  chlodny i mglisty czwartek a na dodatek dziadzia jakiegos virusa podlapal i leci dolem i gora  wiec milego dzionka i zabieram sie do pracy 
07 października 2021 07:06 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry-wstajemy i rozpoczynamy nowy dzień. Up, up-bez przyczajki , bo może być tak 

Ale nie z nami, bo kto jak kto, ale my jesteśmy miszczami improwizacji, przecież jest to wpisane w naszą pracę 
Dobrego, spokojnego dnia 
07 października 2021 07:19 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry no to zaczynamy nowy dzionek, zaraz znowu weekend przywitamy wszystkim spokojnego, pogodnego dnia 
07 października 2021 08:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo szaroburozimno jeszcze