Powitajki przy kawie 66

31 lipca 2021 09:28 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę uroczej soboty 
Czym starsza jestem tym bardziej przekonuję się o tym ,że naležy cieszyć się tym co mamy i nie zamartwiać się na zapas 
 
Moja babcia zawsze mi mówiła ,dziecko kochane czym ty się tak przejmujesz ,koń ma wielki łeb ,to niech się martwi "
Dużo czasu mi zajęło ,żeby to do mnie dotarło ?
31 lipca 2021 10:34 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo pozdrawiam serdecznie z Düsseldorfu może jest ktoś tutaj?
31 lipca 2021 11:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim, wyszłam trochę zza krzaka,bo jak to w domciu nie zawsze jest czas,a czasami się nie chce:hemoże za miesiąc dołączę do was,Trzymajcie się zdrowo i nie przemęczajcie się
31 lipca 2021 11:55 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa1:witam wszystkich serdecznie i przyjemnej soboty życzę :bzy_bzy:Dziewczyny, Dusia i Damessa,Wam bezpiecznej podróży i spokojnych, lekkich miejsc pracy :-)

Dziękuję. Ja jeszcze czekam na busika. 
31 lipca 2021 12:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry w sobotęPdp drzemie w fotelu.....Obiad w piekarniku dochodzi.popołudniu,jeśli opadów będzie brak,może ostatnie zakupyMiłego dnia wszystkim .Ostrożności dla tych co w podróży
31 lipca 2021 13:33 / 3 osobom podoba się ten post
Agnesssa

Dzien dobry w sobotę:-)Pdp drzemie w fotelu.....Obiad w piekarniku dochodzi.popołudniu,jeśli opadów będzie brak,może ostatnie zakupy:kwiatek dla ciebie2:Miłego dnia wszystkim .Ostrożności dla tych co w podróży

31 lipca 2021 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry :-)piję  poranną kawę  na tarasie..widok  cudowny..Jutro w drogę..nowe miejsce, nowe wyzwanie. Dusia, może  spotkamy  się na trasie..:-)Ja jadę Pas trans a Ty?

Jeslibyś pisneła słowko gdzie jedziesz, to bym Ci polecila namiary na luksusowego przewoźnika. Z adresu pod adres. Nie męczyłabys się w busie. Pas trans jest ok, ale to jednak kawał drogi...
31 lipca 2021 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
Przywitam się, dobry wieczór. Zaganiana czy tam zajęta jestem . Zajęcie frapujące, ale to nie nowa miłośc i dziadek tez czuje się dobrze :) Po prostu cóś mię wciągło 
Miłego wieczoru :)
31 lipca 2021 21:22 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę uroczej soboty :buziaki2:
Czym starsza jestem tym bardziej przekonuję się o tym ,że naležy cieszyć się tym co mamy i nie zamartwiać się na zapas :serce:
 
Moja babcia zawsze mi mówiła ,dziecko kochane czym ty się tak przejmujesz ,koń ma wielki łeb ,to niech się martwi ":smiech3::super:
Dużo czasu mi zajęło ,żeby to do mnie dotarło ?

Kiks, koni żal, na takie przyziemne sprawki;) 
Po 1 nie tworzyć problemów , po 2 nie martwić się tym na co wpływu nie mamy. O . ?
 
Delma i Gaja pozdrawia . A ja przyszlam licznik skontrolować ,zimno się zrobiło to może już i pora roku nastąpiła ?
 
I elo. 
01 sierpnia 2021 07:41 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry w ten niedzielny poranek. Dla pracujących szybko mijającego dnia życze ? i dużo ☀️ by można było pauze dobrze spożytkować ???
01 sierpnia 2021 08:46 / 5 osobom podoba się ten post
Czekam na Spitex i ktoś tu chyba wczoraj zabalował :) . Ale jestem cierpliwa bo dziś święto narodowe w Szwajcarii-powstanie Konfederacji. Dla naszej Damessy na dobrą wróżbę, bo zaczyna pracę.
Dobrego dnia wszystkim :)
01 sierpnia 2021 09:03 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w niedzielę, już po śniadanku spokojnego dnia życzę 
01 sierpnia 2021 09:09 / 5 osobom podoba się ten post
z pozdrowieniami ??✌
01 sierpnia 2021 09:29 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie! Pada deszcz  , PDP jeszcze śpi. Ja już  po kawie...pierwsze wrażenie  super..intuicja  mówi   że będzie  dobrze.Tak jak  Tina napisała dzisiaj  Szwajcarzy  świętują..już wczoraj  słychać było  fajerwerki.Dzisiaj jeszcze czeka  mnie wizytacja..syn i druga córka  babci.Dowodzaca wczoraj na mnie czekała  i pokazała co i jak..zmienniczki  już  nie było  ale wcześniej rozmawialiśmy . Pozdrawiam  wszystkich i miłej niedzieli życzę. 
01 sierpnia 2021 09:48 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam serdecznie i życzę udanej niedzieli ,obojętnie gdzie jesteście .
Słoneczka u mnie brak ale wczoraj też tak było z rana ,a potem jak na patelni .
Informacja z ostatniej chwili ,zaczęło padać