Powitajki przy kawie 66

27 lipca 2021 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
Agnesssa

Dzień dobry we wtorek:kwiatek dla ciebie2:w nocy popadało ,więc poprawiło sie troszkę w powietrzu.:kawa1:wypita,do 10-tej jeszcze luz.Miłego dnia

Może i ma uczynić, ale mu się nie chce  Na ogół :)
28 lipca 2021 06:53 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej środy.Środa minie-tydzień zginie!!!Ostatnia środa.
28 lipca 2021 08:13 / 7 osobom podoba się ten post
Dobry . Dzisiaj jest tak ? . I właśnie dzisiaj jest 3 tyg jak tu jestem. Już przywykłam do nowego miejsca a do tego jest gdzie połazić w pauze i odreagować, nabrać dystansu. Wszystkim życze spokojnego dnia ?????
28 lipca 2021 08:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego ,spokojnego dnia 
Uff jak gorąco 
28 lipca 2021 09:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknego dnia życzę wszystkim 
28 lipca 2021 11:03 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien dobry w przedpołudnie środowePdp wyszykowany,kima w fotelu.trzeba wypić dla lepszego humoruBilet potwierdzony...jeszcz3 pakowanie ,ale to szybko pójdzie.Miłego dnia wszystkim wszędzie
29 lipca 2021 06:29 / 8 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego czwartku.Ostatni czwartek.
29 lipca 2021 08:30 / 5 osobom podoba się ten post
Pogody ducha wszystkim życzę , bo słońce jest tam gdzie kochamy i jesteśmy kochani i akceptowani. Wtedy pogodowe warunki zewnętrzne nie mają najmniejszego znaczenia :) Wiem coś o tym :)
Dużo smiechu i usmiechu na codzień  Tak, tak-nawet jak pdp wkurza- potrzebują uwagi i zrozumienia.
29 lipca 2021 08:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam przy śniadanku i kawusi. Spokojnego dnia życzę 
29 lipca 2021 09:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo walizka spakowana , bilet w łapce o 10,48 pociąg do Düsseldorf u  via Berlin rusza 
Koniec urlopu
29 lipca 2021 09:03 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo walizka spakowana , bilet w łapce o 10,48 pociąg do Düsseldorf u  via Berlin rusza 
Koniec urlopu
29 lipca 2021 09:12 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) walizka spakowana , bilet w łapce o 10,48 pociąg do Düsseldorf u  via Berlin rusza :chaplin:
Koniec urlopu:pranie::prasowanie:

Dorotka-wagon Ci się podczepił  Szczęsliwej podróży , do pracy, do pracy kużelanko 
29 lipca 2021 11:02 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie Moje  już wyjechało. Córka też zaczyna się pakowac i jutro ja odwioze do jej mieszkania w mieście. Mnie zostaną ostatnie porządki i pakowanie walizki. W sobotę wyjazd do pracy. Urlop ok ale niestety już koniec. Wam życzę spokojnego i pogodnego czwartku. 
29 lipca 2021 11:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich i życzę miłego dnia ,a tym co się w podróż wybierają dodatkowo bezpiecznego dotarcia do celu 
Popadało trochę w nocy ale nic to w pogodzie nie zmieniło ,przynajmniej na południu Polski .Ciąg dalszy słonecznej i upalnej pogody 
 
29 lipca 2021 14:42 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie wszystkich na forum. Za kilkanaście dni zaczynam urlop, będę musiała zabrać się za moje kwiaty. Sąsiadki mówią, że na działkach w tym roku problem z komarami. Chociaż dobrze, że ślimaki nie atakują upraw. Życzę wam spokojnej pracy.