Powitajki przy kawie 66

21 września 2021 08:01 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry słoneczne  i kawą pachnące. Przyjemnego dnia 
21 września 2021 08:10 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ! wtorek.. mój ostatni dzień  Miłego dnia kochani 
21 września 2021 08:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zapomniałam wczoraj czarny kubeł wystawić to na szybciocha dziś .Dobrze, że okno otwarte i sąsiedzi przypomnieli już o 6- ej.?Rower z naprawy za tydzień wróci dopiero, więc wszystko na nogach i w rękach ?.Dzień dobry i miłego dnia ?

Spacery też są zdrowe. 
21 września 2021 08:54 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
21 września 2021 09:00 / 7 osobom podoba się ten post
Hej! O sżóstej rano już wyszłam z wody :) Śniadanie, kawka, Spitex już był i teraz witam się z Wami jako już w pełni uformowany Homo Sapiens 
Dobrego dzionka :)
21 września 2021 09:51 / 5 osobom podoba się ten post
Jako żywo!!!
Wonio moi ludkowie w Psztyńcu światowo! ????
Ale teraz, na dobry dzionek, druga, świeżo palona i zmielona z italiańskiej kawiareczki, bursztynowo mieniąca się w dzisiejszym słońcu, spieniona mleczkiem prosto z obfitego wymienia, popruszona tajemnym, brązowym pyłem i arcyprzyjnie otulajaca usteczka...
"Cappuccino Siciliano di Marsala".
No rąbek czerwieni lizać po utartego uprzednio noska ???x
Niech będzie to dzień dobry dla Słoneczek ???❤❤❤
I w zdrowiu! Na! ???
21 września 2021 09:59 / 2 osobom podoba się ten post
I do teg z radyjka jeszcze się sączy Phil. 
No lodzio miodzio balsamiko??
 
https://youtu.be/YkADj0TPrJA
 
21 września 2021 11:01 / 4 osobom podoba się ten post
Fiore

kofeina jest w kawusi , juz wiem co to bylo , po prostu leń :lol1::lol1: 
ale juz go przegonilem :lol2::lol1::mycie podlogi::prasowanie::odkurzanie:

Uległy ten leń 
21 września 2021 11:34 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

 
Witajcie, jak tam Wasz poranek? Ja dzisiaj nie mogłam zwlec się z łóżka, coś się kiepsko czuję, to chyba ta pogoda. 

Ogólnie Grażyna nudno trochę...Ale może wieczorem  sklecimy jakąś impre. Może być grubo, bo niektórzy tylko popatrzą na butelkę i już  chodzą na czworakach  W każdym razie duchy będziemy wywoływać. Na bank :)
21 września 2021 13:21 / 7 osobom podoba się ten post
i ja się z wami witam w ten słoneczny wtorek
22 września 2021 06:31 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  Środa minie tydzień zginie.  Oby tak było dla Was wszystkich. spokojnego i pogodnego dnia, już jesiennego życzę. 
22 września 2021 06:32 / 7 osobom podoba się ten post
dziendoberek w srode oj chlodno dzisiaj z rana , dziadek juz gazetke czyta , ja kawusie dopijam i bede sie szykowal na zakupy dziadek ma ochote na winogron, znajoma dziadka dzisiaj obiadek przyniesie wiec gotowac nie musze 
milego dnia wszystkim 
22 września 2021 06:39 / 5 osobom podoba się ten post
Fiore

dziendoberek w srode:-) oj chlodno dzisiaj z rana , dziadek juz gazetke czyta , ja kawusie dopijam i bede sie szykowal na zakupy:lol1: dziadek ma ochote na winogron, znajoma dziadka dzisiaj obiadek przyniesie wiec gotowac nie musze :niech zyje:
milego dnia wszystkim :lol1::tanczy::spacer z psem:

Już przy gazecie? To strasznie wcześnie się dzień u Was zaczyna.  Ciekawe o której się kończy? Czy praca 18/24? 
22 września 2021 06:56 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie dzien roboczy się zaczyna 8-9,czasem pózniej. Mozna dłuzej pospac, ale gdzie tam...5-6 się budzę i koniec. Zegar z takimi cyframi wybija i wstaję . Nic z tym nie można zrobić. A dziś jeszcze śniła mi się jakaś kombinacja kodów binarnych  Chyba za długo wieczorem przy lapku :) (-Fiore-horror świetny). A że kody nie wywietrzały podczas przebieżki, to je sprawdzę :) Dziś Jackpot w swisslos (czasem gram).  Zobaczę czy to jakis kabaret Paranienormalnych czy zbyt pózna kolacja  
Dobrego, bezstresowego dnia wszystkim życzę 
22 września 2021 06:58 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Już przy gazecie? To strasznie wcześnie się dzień u Was zaczyna. :-) Ciekawe o której się kończy? Czy praca 18/24? 

pielegniarka przychodzi o 6 rano i przynosi gazetke  i tak sie dzien zaczyna , a konczy sie o 19 jak dziadzia idzie spac
tylko ze ja pomagam dziadkowi przy myciu i gotowanie, sprzatanie reszta dnia nudy , dziadzia sam sobie znajduje zajecie wiec spoko