Powitajki przy kawie 66

20 września 2021 07:14 / 9 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich mnie też niedziela zleciała, i zaczynamy początek tygodnia, zaraz idę robić herbatę,pdp jeszcze śpi tak do 08,00 mam więc czas,miłego ,spokojnego poniedziałku
20 września 2021 07:28 / 8 osobom podoba się ten post
dziendoberek w chlodny i rzezki poranek nareszcie poniedzialek , weekend zawsze sie wlecze chociaz to samo jednego dnia to jakos od poniedzialku do piatku szybciej leci   
dziadzia po sniadanku juz gazetke czyta wiec mam troche czasu na moja kawusie....milego dnia wszystkim 
20 września 2021 07:46 / 8 osobom podoba się ten post
Też się doczłapałem na kawę  Zrobiłem sobie dziś dłuższe spanko.
Witam serdecznie w ten pochmurny, chłodny dzień
Życzę Wam miłego dnia 
20 września 2021 07:56 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam.:chaplin: Poniedziałek czas start. :-) Ósmy tydzień turnusu i zarazem ostatni przede mną. W przyszłym tygodniu tylko 2 dni to już nie liczę. Niedziela powoli jakoś zleciała bo zawsze się mi dłuży najbardziej. Wszystkim życzę spokojnego dnia i oby do przodu  

8 tyg to sporo chociaż ja też tak czasem jeżdżę ,nawet 3 miechy raz  byłam z świętami i Nowym rokiem,(  z musu )jak covida złapałam z dziadkiem i synową .Nie zapomnę tych świąt .
20 września 2021 07:59 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Nowy tydzień ,drugi tu ,krótki ten wyjazd teraz ale zawsze trochę kaski wpadnie .Życzę fajnego spokojnego dnia 
20 września 2021 08:27 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

8 tyg to sporo chociaż ja też tak czasem jeżdżę ,nawet 3 miechy raz  byłam z świętami i Nowym rokiem,(  z musu )jak covida złapałam z dziadkiem i synową .Nie zapomnę tych świąt .

Byłam w tym roku od połowy stycznia do połowy czerwca bo nie miałam po co wracać do domu bo mój został za granicą. 
20 września 2021 08:34 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry też witam przy kawie i życzę spokojnego dnia 
20 września 2021 08:45 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doby! Czekam  na wieści od firmy ..Spokojnego dnia kochani 
20 września 2021 08:48 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam  przy kawie 
Przyjemnego dnia życzę. I spokojnego, również na Forum. Bez słownych przepychanek i prywatnych wycieczek,no bo po co?
20 września 2021 08:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo udanego tygodnia
20 września 2021 09:17 / 8 osobom podoba się ten post
Witam ponownie ja już po śniadanku a pdp jeszcze dokańcza . Dotlenię zaraz płuca i coś trzeba robić.Dziś z wczoraj gulasz ale zrobię z ryżem nie z ziemniakami i git mam więc trochę więcej czasu  trzymajcie się zdrowo 
20 września 2021 10:12 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, witam  przy kawie :gotuje:
Przyjemnego dnia życzę. I spokojnego, również na Forum. Bez słownych przepychanek i prywatnych wycieczek,no bo po co?

Dziękuję Gusiu i dzień dobry w poniedziałek .
20 września 2021 11:09 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna ?
Miłego startu w nowy tydzień życzę przy pysznej kawusi ☕ oraz dużo słonka ?
20 września 2021 11:20 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dziękuję Gusiu i dzień dobry w poniedziałek .

Bardzo proszę 
I...nie uciekaj w krzaki . Tam już i tak tłok jak na Monciaku w lipcu ?
20 września 2021 12:56 / 4 osobom podoba się ten post
Babcie coś przeziębienie dopadło i leży sobie dziś w łóżku czyli wszystko do łoża podane i niech tak będzie .Nie mam potrzeby gnać na nogach na dodatek do miasta, więc pauza w domu i łóżko .Zimno ?i głowa boli chyba mi odp.nie sprzedała zarazka jakiego ?