Uwagi do pracodawców

18 października 2017 15:54 / 3 osobom podoba się ten post
Czytam sobie....
18 października 2017 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Czytam sobie....

Siostro Archeo ,widzę że się siostra bardzo zaangażowała w wykopaliska.Podziwiam,podziwiam:)Nie ma to jak nudna sztela:)Chyba,ze kieruje siostrą jakaś inna motywacja:)
18 października 2017 17:53 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Siostro Archeo ,widzę że się siostra bardzo zaangażowała w wykopaliska.Podziwiam,podziwiam:)Nie ma to jak nudna sztela:)Chyba,ze kieruje siostrą jakaś inna motywacja:)

To pierwsze , nudna sztela ....))
18 października 2017 17:54 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Czytam sobie....

A wiesz, że o mało co też bym sobie wczoraj ten temat poczytała?

Tylko te "Opiekunki poszły w las" wydał mi się bardziej na czasie ;)
18 października 2017 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

To pierwsze , nudna sztela ....))

Ciekawe co po drugie i po trzecie...
18 października 2017 17:56 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Ciekawe co po drugie i po trzecie...

To samo , czyli dekiel siada))
18 października 2017 18:56
gosia35

justa nie wszystkie firmy udzielaja telefonu

Wystarczy, jak znamy dane adresowe, Imię i Nazwisko i w necie można numer telefonu znaleźć. To niewielki problem.
18 października 2017 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Wystarczy, jak znamy dane adresowe, Imię i Nazwisko i w necie można numer telefonu znaleźć. To niewielki problem.

Chyba nie o to chodzi.Jeśli agencja odmawia podania telefonu do zmienniczki czy do rodziny PDP to dla mnie taka agencja jest skreślona i nie prowadzę dalszych rozmów.Taka odmowa oznacza tylko jedno-coś jest nie halo na danej szteli. 
18 października 2017 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Chyba nie o to chodzi.Jeśli agencja odmawia podania telefonu do zmienniczki czy do rodziny PDP to dla mnie taka agencja jest skreślona i nie prowadzę dalszych rozmów.Taka odmowa oznacza tylko jedno-coś jest nie halo na danej szteli. 

No zupełnie nie o to chodzi.
Też nie interesują mnie instytucje, które mają coś do ukrycia.
Tylko informacyjnie podałem możliwość odnalezienia telefonu w necie. 
To wszystko.
18 października 2017 21:36 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Chyba nie o to chodzi.Jeśli agencja odmawia podania telefonu do zmienniczki czy do rodziny PDP to dla mnie taka agencja jest skreślona i nie prowadzę dalszych rozmów.Taka odmowa oznacza tylko jedno-coś jest nie halo na danej szteli. 

Moja agencja zawsze podaje numer do zmienniczki. Mówią, że zmienniczka przekaże wszystko dokładniej niż panie w biurze. I to jest prawda. Najlepiej bezpośrednio się dowiedzieć, bo w razie szczegółowych pytań o sztelę może byc odpowiedź "nie wiemy, dowiemy sie i powiemy".
18 października 2017 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
Moja natomiast niechętnie....ale jak się ich przycisnie do muru to podadzą. A swą niechęć do podawania numerów argumentują tym, ze opiekunki się wzajemnie zniechęcają i aby tego uniknąć sa bardzo ostrożni w podawaniu kontaktu..... taki pic na wodę, fotomontaż....ale muszę przyznać, że stan faktyczny zawsze się zgadza z ich opisem. A gdy pytam o jakieś detale to mówią, ze jak się dowiedzą to oddzwonia....
18 października 2017 21:57 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Moja agencja zawsze podaje numer do zmienniczki. Mówią, że zmienniczka przekaże wszystko dokładniej niż panie w biurze. I to jest prawda. Najlepiej bezpośrednio się dowiedzieć, bo w razie szczegółowych pytań o sztelę może byc odpowiedź "nie wiemy, dowiemy sie i powiemy".

 Na 5 pań, które mnie tutaj zmieniały , rozmawiałam tylko z jedną, która mocno nalegała na kontakt i to był jej warunek, by podjąć zlecenie. Wnioskuję z tego, ze agencja niechętnie udostępnia kontakt, albo opiekun prawny nie życzy sobie tego- równie prawdopodobne