Powitajki przy kawie 67

18 października 2021 08:27 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo Życzę miłego dnia 
18 października 2021 08:55 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
18 października 2021 09:06 / 7 osobom podoba się ten post
Hej :) 
Dobrego tygodnia życzę! :) 
 
18 października 2021 12:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobrySłońce świeci ,tydzien ropoczęty.Miłego dnia
18 października 2021 13:30 / 7 osobom podoba się ten post
dzień doberek wszystkim w nowym tygodniu zdrówka cierpliwości i spokoju
19 października 2021 06:20 / 8 osobom podoba się ten post
Witam.  Nowe miejsce to i spać trudno mi dziś było. Póki co OK ???. Babcia sama, spokojna, zajmuje się sobą. Mieszkanie w bloku 3 pokoje szybko do ogarnięcia. Muszę po swojemu ustawić bo jak to sama babcia rozgardiasz na całego. Czekamy na łóżko, w piątek ma być to i w sypialni więcej miejsca się zrobi. Synowie mieszkają w innych miejscowościach. Na przemian w weekend będą wpadać na kilka godzin i ogarniać " większe " Zakupu autem - woda, piwo 0% bo babcia pije. Reszta w zasięgu 10 min do wszystkich popularnych sklepów w DE. Póki co nie narzekam. Kasa na tydzień też ok. Wszystkim spokojnego i dobrego dnia i oby do przodu. 
19 października 2021 06:50 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego wtorku.Zaczynam 6 tydzień zlecenia.Powoli i do przodu.
19 października 2021 06:56 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Wstałem po nocce w agroturystyce...  i powoli trzeba pakować się na 9 do teściowej, odebrać ją z sanatorium i potem powolutku do domu.
Wczoraj spokojnie dotarłem na miejsce do Rymanowa, po drodze zwiedzając góry i zakręty i wzniesienia. W pasie od Żywca poprzez Suchą Beskidzką, Limanową, Nowy Sącz, Duklę. Drogi i krajobrazy typowo górskie, a że fascynują mnie polskie góry, to cieszę się, że taką przejażdżkę sobie zrobiłem. Dziś krótkie, z zaskoczenia, odwiedziny u mojej rodziny bliziutko stąd, a potem byle do Tarnowa i już cały czas autostradą. Nic tu po mnie, zatem życzę Wam udanego dnia 
19 października 2021 07:12 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry we wtorek  za oknem jeszcze ciemno ale ja już się ogarnęłam,herbatka już czeka i ja poczekam aż pdp wstanie i się ogarnie. Spokojnego dnia wszystkim i aby szybko minął 
19 października 2021 07:35 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia i oby do przodu trzymajmy się zdrowo 
19 października 2021 07:38 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich we wtorek,  zostaje jeszcze tydzien na starym miejscu , rodzina prosila aby pomoc posprzatac dom  dziadzia zbieral co sie dalo   najwazniejsze ze pieniazki dalej leca wiec moge tydzien troche odpoczac przed nowa stela.
Milego wtorku dla was wszystkich 
19 października 2021 08:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo pada 
19 października 2021 09:58 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Nowe miejsce to i spać trudno mi dziś było. Póki co OK ???. Babcia sama, spokojna, zajmuje się sobą. Mieszkanie w bloku 3 pokoje szybko do ogarnięcia. Muszę po swojemu ustawić bo jak to sama babcia rozgardiasz na całego. Czekamy na łóżko, w piątek ma być to i w sypialni więcej miejsca się zrobi. Synowie mieszkają w innych miejscowościach. Na przemian w weekend będą wpadać na kilka godzin i ogarniać " większe " Zakupu autem - woda, piwo 0% bo babcia pije. Reszta w zasięgu 10 min do wszystkich popularnych sklepów w DE. Póki co nie narzekam. Kasa na tydzień też ok. Wszystkim spokojnego i dobrego dnia i oby do przodu. 

19 października 2021 10:06 / 7 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo Fajnego dzionka życzę nam wszystkim. Wczoraj rozmawiałam z zmienniczką , poznałam trochę  szczegółów  dotyczących PDP...musi być  dobrze Pozdrawiam
19 października 2021 12:51 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Witam Opiekunkowo :-)Fajnego dzionka życzę nam wszystkim. Wczoraj rozmawiałam z zmienniczką , poznałam trochę  szczegółów  dotyczących PDP...musi być  dobrze:-) Pozdrawiam:kwiatek dla ciebie2: