Powitajki przy kawie 67

19 października 2021 13:26 / 8 osobom podoba się ten post
witam wszystkich w mokry deszczowy wtorek i aby do przodu 
20 października 2021 06:50 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środę
Jadę jeszcze zaraz do Nysy, ech...Termin syna w poradni specjalistycznej...W śląskim oddziale NFZ tak odległe terminy, a na Opolszczyźnie szybko.... Cóż, takie czasy  A miał ktoś zlikwidować kolejki, a bynajmniej je ograniczyć. Wszystkie po kolei rządy obiecywały ... brak kolejek do specjalistów
A pojutrze rano wyjazd...Powiem szczerze, nie chce mi się jechać...Ale eurasków na chodniku nie znajdę  
Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia, zapraszając na wirtualną kawę 
20 października 2021 06:57 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej środy.Ciemno jeszcze,ale niebo pełne gwiazd.Środa minie-tydzień zginie.
20 października 2021 07:02 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobty.  Środa przeleci tydzień obleci. Spokojnego dnia kochani. 
20 października 2021 07:14 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry jeszcze z pod kołdry , na dworze ciemno i pewnie zimno,jeszcze nie wychodziłam. Zaraz się ogarnę i wyjdę dotlenić płucka to będę wiedzieć.Na oczy jeszcze źle widzę bo jeszcze się nie myłam.Dziś już środa i jak mówią środa minie .,,....zginie.Wszysrkim spokojnego i miłego dzionka  wstaję się ogarnąć no i pomału do pracy rodacy  
20 października 2021 07:52 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  
20 października 2021 07:54 / 9 osobom podoba się ten post
DZIEN DOBRY OPIEKUNKOWO 
20 października 2021 08:03 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego, bezstresowego dnia 
20 października 2021 08:32 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo cuemnozimnoburoszaro
20 października 2021 08:47 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środęwietrznie ,ale ciepło.Dzionek rozpoczęty spacerkiem .PDp śpi ...chwila na małai do pracy.Miłego dnia
20 października 2021 11:32 / 12 osobom podoba się ten post
Dzien dobry 
U mnie ostatnie szlify i jutro start skoro świt bardzo wczesny swit 3.30 ?Nie lubię tak bo się nigdy nie wyśpie .Jedno oko mam zamknięte a drugie w pogotowiu .Jeszcze dziś do endokrynologa gnać musze bo mi TSH powindowalo w górę a juz takie małe daweczki hormonu łykam bo się na nadczynnisć tarczycy leczę.A ja tu w głowę zachodziłam czemu taka do doopy jestem i że gacie za ciasne Walizka otwarta pusta jeszcze ,ale w głowie mam juz listę co wsadzić. Musze uważać bo kocica zawsze mi towarzyszy i do walizki włazi, często też spi tam Żebym jej do De nie wywiozła. Fajnie że Dusia nowe miejsce lepsze ,Fiore no cóż tak to w naszym fachu bywa życzę fajnego, lekkiego miejsca a i Poznaniance1 też naturalnie .Luke nie marudz pakuj konfer i w drogę Anzug +i krawat pamiętaj  .Garnitur bez krawata ok ale odwrotnie to jakoś za goło?Miłego dnia ekipo ?
20 października 2021 11:36 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) cuemnozimnoburoszaro:strach na wroble:

Nic podobnego słońce i wiatr 
20 października 2021 13:14 / 8 osobom podoba się ten post
witam wszystkich w środę środek tygodnia  wszystkie terminy mam zaplanowane fryzjer pazurki jeszcze termin do dentysty i święta w domu i pożniej powrót tutaj  miłego popołudnia
20 października 2021 13:29 / 8 osobom podoba się ten post
Witam was w pauzie za oknem wiatr i deszcz więc że spaceru nici,a rowek tym bardziej.Poczytam sobie opiekunowo pogadam ze znajomymi tymi co siedzą tak jak ja i pauza zleci asa jeszcze jak trochę się wypogodzi to muszę iść po kartofle bo dziś ostatnie wystrugałam, miłego popołudnia wszystkim 
20 października 2021 16:18 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nic podobnego słońce i wiatr :-)

Adres poproszę słońca i wiatru
Ja przespałam pół dnia