Powitajki przy kawie 67

17 października 2021 07:07 / 4 osobom podoba się ten post
Fiore

Witam wszystkich o wczesnym poranku w niedziele:modlmy sie:  nie wyspalem sie :strach na wroble: ale juz kawusia sie robi :kawa: , niestety dziadzia odszedl dzisiaj w nocy :modlitwa::modlitwa: :-( , rodzina zapowiedziala sie juz wczesnym rankiem wiec powoli trzeba sie pakowac i przejazd na inna stele. 
Milej i spokojnej niedzieli wam zycze :modlmy sie::modlmy sie:

  trzymaj się ? 
17 października 2021 07:26 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  Fiore  . Tutaj też dzuadek coraz słabszy. Drugi dzień wczoraj nie wstał. Żona, jak to Niemcy niedopuszczalne do siebie, że z nim coraz będzie to gorzej. Wczoraj morfinę miał podawana 3x niestety bóle nie ustępują. Ach.... Wszystkim spokojnej niedzieli i aby do przodu. 
17 października 2021 07:28 / 4 osobom podoba się ten post
Fiore

Witam wszystkich o wczesnym poranku w niedziele:modlmy sie:  nie wyspalem sie :strach na wroble: ale juz kawusia sie robi :kawa: , niestety dziadzia odszedl dzisiaj w nocy :modlitwa::modlitwa: :-( , rodzina zapowiedziala sie juz wczesnym rankiem wiec powoli trzeba sie pakowac i przejazd na inna stele. 
Milej i spokojnej niedzieli wam zycze :modlmy sie::modlmy sie:

współczuję  i życzę nowej dobrej szteli .Witam wszystkich w niedzielę i życzę spokojnego dnia 
17 października 2021 08:30 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej ,pięknej niedzieli życzę wszystkim 
17 października 2021 08:32 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielę 
Czas relaksu, następna niedziela już na wyjeździe.
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia 
 
Fiore, trzymaj się i spokojnej następnej szteli 
 
17 października 2021 08:41 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłej niedzieli
17 października 2021 09:08 / 10 osobom podoba się ten post
Witam i ja w ostatnią niedzielę, jeszcze z domowych pieleszy.
W środę kierunek Berlin. Mam nadzieję, że wszystko uda mi się z autem pozałatwiać (czekam na "twardy" dowód rejestracyjny), bo jadę swoim nowym nabytkiem - Citroenem C-4 Grand Picasso Eksklusiv.
A w domku odpuściłam od dwóch dni las i grzyby, bo zabraliśmy się za przetwórstwo mięsno-warzywne.
Kaszanka gryczana ekstra już zrobiona, dziś kiełbasa wołowo-wieprzowo- drobiowa z dziczyzną (wielogatunkowa) się właśnie wędzi, a reszta piecze (suszy) w piekarniku.
Kapusta zakiszona, buraczki schowane w słoiczkach, jabłka na musy przerobione.
Nie miałam czasu na neta, fejsa i Forum - teraz to się zmieni bo stella lekka i spokojna. Niedaleko będę miała Schlachtensee i las, więc w tamtym rejonie trochę połazikuję.
W wolnym czasie trochę poczytam, co u kogo się podziało, a tymczasem życzę tym, co zmieniają stelle spokojnej pracy.
Miłego dnia wszystkim
17 października 2021 11:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobrySpacer przed obiadem  był....do lasu sie poszło,ale grzybów brak.i trzeba sie zabrac za obiad.Pomalutku do przodu.Miłej niedzieli
17 października 2021 13:34 / 6 osobom podoba się ten post
witam wszystkich spokojnej niedzieli nie zbyt się czuję dzisiaj i przemęczenie daje znać o sobie więc zmykam odpocząć 
17 października 2021 15:16 / 6 osobom podoba się ten post
Miłego, niedzielnego  wypoczynku życzę Wnuczka  odjechała... Zobaczymy  się  dopiero na święta Bożego Narodzenia... 
18 października 2021 06:38 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Kawa zaparzona. Wszystkim spokojnego i dnia i całego tygodnia. 
18 października 2021 06:52 / 8 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego poniedziałku.Niedziela z tyłu,zaczynamy nowy tydzień.Nie przemęczajcie się.
18 października 2021 07:48 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kawa już pachnie, zaczynamy nowy dzień spokoju i optymizmu życzę Nam wszystkim 
18 października 2021 07:50 / 6 osobom podoba się ten post
dzien doberek opiekunkowo w poniedzialek  
18 października 2021 08:00 / 8 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w nowym tygodniu , herbatka już wypita ,płucka dotlenione i czekam nap pdp aż się obudzi o 08,10 idę do jej pokoju zobaczyć czy wstała ale powiem wam że coś mam katar i trochę gardło pobolewa muszę zaparzyć rumianku i może jakiś miodek a wam życzę zdrówka i spokojnego dnia i oby do przodu