Powitajki przy kawie 67

22 października 2021 20:21 / 8 osobom podoba się ten post
Kochani, witam z Edynburga, jak to ja, wieczorową porą ?
Dzieje się, fajnie jest, Wam też przyjemnego wieczoru i udanego weekendu życzę ?
22 października 2021 20:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tak zrobiłam. Po 3 dniach mnie nie było. :-)

I to siem3mnie podoba ?
Tego siem spodziewałam się ?
23 października 2021 06:10 / 11 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
Dziś przyjdzie ogrodnik, więc będę musiała więcej obiadu przyszykować, ale potem zrobię sobie dłuższą pauzę do kolacji.
Jak weekend to weekend, szkoda tylko, że pogoda nie rozpieszcza, bo mokro i wietrznie za oknem
Miłego dnia ludu pracujący i odpoczywający.
23 października 2021 06:24 / 11 osobom podoba się ten post
Malgi, magmab... Jan... . .. Dzięki za wczorajsze życzenia.
 
Witam w sobotę... 
Bezwietrznie,  na tarasie, w miarę ciepło... Hrabia śpi na dole, nie zaglądałem, ale do toalety sam wstaje. Specyficzny Pan , ale wszystko zobaczę w pierwszym dniu mojej tutaj aklimatyzacji. Fajna opiekunka ze  Szczecina wszystko mi pokazała (nie łapcie tylko mnie za słówka) i wyjaśniła, więc ok. Dużo roboty nie ma, stówa na zakupy w tygodniu jest....
Póki co, to tyle...
Życzę Wam miłej soboty
23 października 2021 06:52 / 11 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej soboty.Ciemno,ale nie pada i nie wieje.Kawa na balkonie zaliczona.Nie przemęczajcie się.Przedostatnia sobota.
23 października 2021 07:05 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnej, bezstresowej soboty życzę Nam wszystkim 
23 października 2021 07:11 / 10 osobom podoba się ten post
Witam.  Prawie wszyscy już na nogach a ja jeszcze  bo po co jak i babcia do 8.30 śpi. Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia i aby do przodu. 
23 października 2021 07:32 / 10 osobom podoba się ten post
dziendoberek moi kochani  kawusia jest wiec dzionek czas zaczac +
milego dnia wszystkim 
23 października 2021 08:37 / 10 osobom podoba się ten post
Ma nie wiać ,ma nie padać ,ma być słońce Dzień dobry
Dzis kąpiel dziadkowi urządzę a że to prysznic bez kabiny to jak zwykle będzie wesoło ?Mam dziś w planie miasteczko przywitać a co z tego wyjdzie zobaczymy rower czeka .Miłego dnia idę szykować śniadanie ?
23 października 2021 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Prawie wszyscy już na nogach a ja jeszcze :nie wstaje: bo po co jak i babcia do 8.30 śpi. Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia i aby do przodu. 

U mnie dziadek wstaje miedzy 9 a 9.30 wiec ja tez w łóżku ile mogę ?
23 października 2021 09:03 / 8 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę jak Łykend to łykend ja też później dziś wstałam  bo pdp dopiero wstaje ok. 8-8,15 i zanim się umyje ubierze iyd to mija ok pół godz.śniadanir jemy przed 9 zależjak ona wstanie. Spokojnego dnia wszystkim 
23 października 2021 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

U mnie dziadek wstaje miedzy 9 a 9.30 wiec ja tez w łóżku ile mogę ?

Mojego hrabiego kąpie dwa razy w tygodniu Pflegedienst, ja tylko toaleta przy umywalce, jak ostatnio w Gießen. Pięć razy w tygodniu, w dni robocze, o 14 przychodzą na zmianę dwie opiekunki, jedna Niemka, druga jakaś  babka z Indii... Tę pierwszą wczoraj  widziałem. Ja wówczas mam pauzę, a w weekendy córki przychodzą. Mam też, wtedy pauzy. Niestety, i tu nie ma pół dnia wolnego nawet. Nie wiem, jak agencje ustalają szczegóły kontraktu z rodzinami. Pierwszą córkę, dentystkę, widziałem wczoraj krótko. Jest i druga, dziennikarka. Ponoć sympatyczniejsza. Jest i dwóch synów, ale rzadko zaglądają, chociaż też mieszkają w Mainz. Jak na rodzinę z arystokracji, to żadne rewelację w domu. Najbardziej brakuje mi tutaj... mikrofali i suszarki na pranie... Są tylko sznury...Od dwóch lat kupują... Kuchenka bez drzwiczek.. Też mieli nową kupić
Może myślą, po co inwestować, jak papa niedługo umrze.... Mam jakąś demencję, chyba Parkinsona też... Muszę doczytać potem w papierach. Ale ogólnie jest luz. 
23 października 2021 09:30 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo wypad do miasta na zakupy przyjemne
23 października 2021 10:27 / 7 osobom podoba się ten post
Oj, nie ja mam demencję i Parkinsona?, tylko podopieczny
Teraz śpi w fotelu, a ja powolutku 
23 października 2021 10:48 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Oj, nie ja mam demencję i Parkinsona?, tylko podopieczny:smiech3:
Teraz śpi w fotelu, a ja powolutku :gotuje:

No wiem bo przecież tak dobrze by Ci pisanie nie szło ?A moj dziadek żaden hrabia a ogrzewanie w łazience podłogowe ma i ciepło nam było dzis w stópki podczas wspólnego przebywania pod prysznicem? bo ja tez lekko zmoczona byłam zwłaszcza od kolan w dól ?