Powitajki przy kawie 67

10 października 2021 08:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo jeszcze mam rolety zasłonięte więc nie wiem jak świat zewnętrzny ma się 
10 października 2021 08:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam się z Wami przy kawie i śniadanku. Super niedzieli życzę wszystkim 
10 października 2021 08:53 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielę 
Śniadanko i kawa wypita, tym razem w kuchni... Żaden taras dzisiaj 
Słonecznie, ale chłodno. O 10 wyjeżdżamy pozwiedzać uzdrowiska i pospacerować w lesie, gdzieś po drodze obiad. Super się wyspałem, inny chyba mikroklimat. 
Życzę Wam miłego dnia 
 
10 października 2021 09:04 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Podróż trwa. Od 1 godzinki jade a na którą zajade?  Oby tylko szczęśliwie i do celu. Na trawie szaro i minus 2. Wam wszystkim spokojnej i bezstresowe niedzieli i oby do przodu. 
10 października 2021 09:06 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Podróż trwa. Od 1 godzinki jade a na którą zajade? :bezradny: Oby tylko szczęśliwie i do celu. Na trawie szaro i minus 2. Wam wszystkim spokojnej i bezstresowe niedzieli i oby do przodu. :kawa::najlepszego2:

Witaj i super. Szczęśliwie dojedź i fajnej szteli. Tego Ci życzę 
10 października 2021 09:11 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Podróż trwa. Od 1 godzinki jade a na którą zajade? :bezradny: Oby tylko szczęśliwie i do celu. Na trawie szaro i minus 2. Wam wszystkim spokojnej i bezstresowe niedzieli i oby do przodu. :kawa::najlepszego2:

Spokojnego ,bezstresowego kontraktu Ci życzę 
10 października 2021 12:16 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Spokojnego ,bezstresowego kontraktu Ci życzę :kwiatek dla ciebie2:

Dziękuję??
10 października 2021 12:16 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Witaj i super. Szczęśliwie dojedź i fajnej szteli. Tego Ci życzę :aniolki:

Dziękuję??
10 października 2021 13:10 / 6 osobom podoba się ten post
witam wszystkich w niedzielę oby jak najszybciej zleciała miłego popołudnia 
10 października 2021 14:58 / 7 osobom podoba się ten post
Właśnie wróciłam z przejażdżki rowerowej  dość zimno ale słonecznie.Teraz czekam aż pdp się obudzi i wypijemy kawkę z ciachem no i na krótki spacerek razem. Miłego popołudnia i wieczoru życzę 
10 października 2021 16:49 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie Opiekunkowo Miałam  kłopoty  z zalogowaniem się na OP.24  Za 3 tygodnie  dołączę  do ludu pracującego..Urlop mija na odwiedzinach, porządkach  jesiennych..itp.Pozdrawiam  wszystkich serdecznie 
10 października 2021 16:54 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Podróż trwa. Od 1 godzinki jade a na którą zajade? :bezradny: Oby tylko szczęśliwie i do celu. Na trawie szaro i minus 2. Wam wszystkim spokojnej i bezstresowe niedzieli i oby do przodu. :kawa::najlepszego2:

Spokojnej miejscówki  życzę  
10 października 2021 19:51 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Spokojnej miejscówki  życzę  :-)

Dziękuję??
11 października 2021 06:00 / 8 osobom podoba się ten post
dzien doberek opiekunkowo 
11 października 2021 06:55 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Wczoraj dostawca netu uznał, że może sobie poleniuchować, ale dziś już mam kontakt ze światem zewnętrznym . Co do rzeczywistości namacalnej, to widzę, że trzeba już zaopatrzyć się w majtki z golfem, bo mimo, że niebo pogodne, to zrobiło śię całkiem zimno...