Powitajki przy kawie 67

11 października 2021 07:10 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego poniedziałku.Kiedyś ,jak pracowałam na etacie był to dla mnie najgorszy dzień tygodnia.Już w niedzielę miałam syndrom poniedziałku.Odkad pracuje w De,lubię poniedziałki.Powoli i do przodu.
11 października 2021 07:53 / 8 osobom podoba się ten post
Witam  z nowego miejsca. Dotarłam na 22. Seniorów poznałam ale szli spać więc było szybkie przywitanie. Póki co jade na swoim internecie i później muszę ogarnąć co i jak. Narazie wszyscy jeszcze śpią więc i ja leżę w łóżku grzecznie.  Wszystkim spokojnego dnia i dobrego całego tygodnia. 
11 października 2021 08:25 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym tygodniu  ja już wypiłam herbatkę a teraz szykuję śniadanko dla nas. Pdp się ubiera pomalutku i zaraz zejdzie na dół.Wszystkim spokojnego dnia i całego tygodnia i aby do przodu 
11 października 2021 08:27 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ciemno zimno ale i tak jadę po buty
11 października 2021 08:28 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry po dłuższej przerwieDotarłam na miejsce punktualnie.Wszystko po staremu.Pdp jeszcze w łóżku.Ja,już ogarnięta poi śniadaniu...czekam.Miłego poniedziałku
11 października 2021 08:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam wszystkich w nowym tygodniu i życzę spokojnego dnia 
11 października 2021 08:50 / 5 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa1:witam wszystkich w nowym tygodniu i życzę spokojnego dnia :buziaki2:

Dzień dobry, mnie pierwszy dzień tego tygodnia zaczą się śpiąco. Nie miałam dzisiaj ochoty wychodzić z ciepłego łóżka... 
11 października 2021 08:55 / 8 osobom podoba się ten post
Widzę, że wszyscy już powstawali, są po kawce i śniadanku, albo i przed, pełni werwy do codziennych obowiązków.
Witam i też życzę wszystkim miłego dnia i spokojnego tygodnia My też wyjeżdżamy w teren, a jutro ostatni dzień pobytu w górach.
11 października 2021 10:17 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doby  Po śniadaniu  , powolny  rozruch..kawa..i do roboty. Pozdrawiam serdecznie 
11 października 2021 12:10 / 3 osobom podoba się ten post
Witam czy będzie ktoś lub jest Wiesbaden Naurod!? ?
11 października 2021 13:10 / 5 osobom podoba się ten post
dzień doberek wszystkim bezstresowego popoludnia zyczę
11 października 2021 13:23 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Wczoraj dostawca netu uznał, że może sobie poleniuchować, ale dziś już mam kontakt ze światem zewnętrznym :lol1:. Co do rzeczywistości namacalnej, to widzę, że trzeba już zaopatrzyć się w majtki z golfem, bo mimo, że niebo pogodne, to zrobiło śię całkiem zimno...:tak:

Jak dlugue te majtaski mają być przed kolano czy za ??
11 października 2021 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa1:witam wszystkich w nowym tygodniu i życzę spokojnego dnia :buziaki2:

Krzyczałam z córką a mąż sie schował w krzakach ?
11 października 2021 13:25 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam :chaplin: z nowego miejsca. Dotarłam na 22. Seniorów poznałam ale szli spać więc było szybkie przywitanie. Póki co jade na swoim internecie i później muszę ogarnąć co i jak. Narazie wszyscy jeszcze śpią więc i ja leżę w łóżku grzecznie. :smiech3: Wszystkim spokojnego dnia i dobrego całego tygodnia. 

Fajnej steli życzę Dusia 
11 października 2021 13:40 / 5 osobom podoba się ten post
W sobotę pojechaliśmy w te góry,ale Wisła rozkopana strasznie i korki nie z tej ziemi Bylismy tam krótko potem Istebna i Szczyrk i to było dopiero to.Oczywiscue zapas miodu zrobiłam ,sok z Rokitnika ,żurawina błotna z Podhala  same bogactwo witamin no i oczywiście oscypki wszelakiej ,,masci"trzeba wspierać tych którzy to wszystko robią dla tych którzy czasu nie mają jak ja i chęci teżJa to leniwa jestem pod tym względem.I jeszcze rzeźbę piekną kupilam ,anioła na szczęście u miejscowego rzeźbiarza .Przy ulicy strugał cudeńka i trochę historii też nam przekazał.Na koniec stary wagonik.Mozna tam było coś kupić do picia na szybko ale kiedyś bo ani sprzętu ani sprzedawcy nie bylo Milego dnia Rodacy na urlopach i w pracy 3m ta się?