Powitajki przy kawie 67

11 października 2021 13:43 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Krzyczałam z córką a mąż sie schował w krzakach ?

Dziękuję Konwalia, że pamiętałas o mojej prośbie 
11 października 2021 13:45 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Dziękuję Konwalia, że pamiętałas o mojej prośbie :aniolki:

?
11 października 2021 14:54 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Fajnej steli życzę Dusia  :niech zyje::aniolki:

Dziękuję. To się zobaczy czy będzie fajnie bo narazie seniorka 74 lata wygadała się, że trzeba wstawać do jej męża. Oni nie mieli opiekunki i to ona wstawała. Ja jej na to, że nic takiego w umowie nie było. I od razu telefon do agencji, że jeśli tak będzie ja stąd  jade. Ja nie jestem od nocnego wstawania tym bardziej nawet 2-3 x w nocy . Więc czekam na rozwój sytuacji. 
 
11 października 2021 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. To się zobaczy czy będzie fajnie bo narazie seniorka 74 lata wygadała się, że trzeba wstawać do jej męża. Oni nie mieli opiekunki i to ona wstawała. Ja jej na to, że nic takiego w umowie nie było. I od razu telefon do agencji, że jeśli tak będzie ja stąd  jade. Ja nie jestem od nocnego wstawania tym bardziej nawet 2-3 x w nocy . Więc czekam na rozwój sytuacji. 
 

Dusiu - dobry ?. Prawidłowa reakcja Dusiu - jestem z Tobą - co innego jechać świadomie, wiedząc i godząc sie na nocne wstawanie a co innego być postawionym "przed faktem dokonanym" po przyjeździe. ??????
11 października 2021 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak dlugue te majtaski mają być przed kolano czy za ??

Napisałam, że z golfem, więc nie ma tu mowy o kolankach :) Chyba , że ubiorę nie tak jak trzeba 
11 października 2021 16:33 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) ciemno zimno ale i tak jadę po buty:chaplin:

Jak jedziesz to weź mię jaki parfun-Dojcze Gabbana np...
11 października 2021 16:41 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Dusiu - dobry ?. Prawidłowa reakcja Dusiu - jestem z Tobą - co innego jechać świadomie, wiedząc i godząc sie na nocne wstawanie a co innego być postawionym "przed faktem dokonanym" po przyjeździe. ??????

Dziękuję. Ja już powiedziałam seniorów, że stawać nie będę bo to nie jest mój obowiązek i o tym nie wspominała agencja. Okaże się w praniu. 
11 października 2021 16:56 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak jedziesz to weź mię jaki parfun-Dojcze Gabbana np...:lol1:

Giorgio Armani Acquamoże być
11 października 2021 17:07 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Giorgio Armani Acqua:chaplin:może być:-)

Nie-Dojcze Gabbana Dolce $  nur ...
11 października 2021 17:09 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Giorgio Armani Acqua:chaplin:może być:-)

Dojcze dolce
11 października 2021 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Napisałam, że z golfem, więc nie ma tu mowy o kolankach :) Chyba , że ubiorę nie tak jak trzeba :-)

Kulana tez marznom szybko 
11 października 2021 17:13 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Dojcze dolce:-)

To miałam na myśli własnie 
11 października 2021 17:13 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. To się zobaczy czy będzie fajnie bo narazie seniorka 74 lata wygadała się, że trzeba wstawać do jej męża. Oni nie mieli opiekunki i to ona wstawała. Ja jej na to, że nic takiego w umowie nie było. I od razu telefon do agencji, że jeśli tak będzie ja stąd  jade. Ja nie jestem od nocnego wstawania tym bardziej nawet 2-3 x w nocy . Więc czekam na rozwój sytuacji. 
 

Mnie to wygląda na niepełną informacje od rodziny .I tu Szwajcaria góruje bo tam by taki numer nie przeszedł z tego co podczytuje na temat pracy w tym kraju .
11 października 2021 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Kulana tez marznom szybko :hihi:

Szukając na aukcji zawieszki subtelnej , coby łancuszek wytrzymał natrafiłam na ofertę zabytkowych pantalonów. W ogłoszeniu było napisane "Jedwabne-PRANE!" . Zdjęcia poszukam to wstawię-mnie samą przytkało z lekka :) Stąd mi te majtki z golfem rano do głowy przyszły 
11 października 2021 17:18 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Szukając na aukcji zawieszki subtelnej , coby łancuszek wytrzymał natrafiłam na ofertę zabytkowych pantalonów. W ogłoszeniu było napisane "Jedwabne-PRANE!" . Zdjęcia poszukam to wstawię-mnie samą przytkało z lekka :) Stąd mi te majtki z golfem rano do głowy przyszły :lol1:

Ciekawe kiedy prane ?