Powitajki przy kawie 67

15 października 2021 08:49 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowono szaruga
15 października 2021 09:15 / 11 osobom podoba się ten post
Dzien dobrywietrznie dziś,może chmury rozgoni i słońce przyniesie.Pdp w łóżku,jeszcze chwila.Później moze małe zakupy na wekend.Miłego dnia
15 października 2021 12:18 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim 
Witam jesiennie. Dzisiaj szaro i chłodno za oknem. Ale w domu będzie słonecznie, bo dyniowo. Dostałam wczoraj ogromniastą sztukę, trzeba ją przerobić. Pięknego dnia 
15 października 2021 13:20 / 10 osobom podoba się ten post
dzień doberek w piątek piątunio piątunieczek i zaczynamy weekend spokojnego  popołudnia 
15 października 2021 13:35 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Słoneczka 
 
Pogodę pięknej, polskiej, przebarwnej jesieni z ?? zabrałem ze sobą.
Z pracy do pracy, dalej wieść urozmaicone, choć trudne życie tułacza.
Pogoda załatwiona, gastronomię zaraz ogarnę, politykę też.
Zdrowie widzę dopisuje wszystkim, co niezwykle cieszy i niech tak pozostanie a nawet lepiej.
Jakiś dobry spokój mnie przytulił. Oby długo i szczęśliwie a przynajmniej do kolejnego powrotu do domu.
To w zdrowiu Słoneczka i do poczytania z, i bez wygłupiania ???❤❤❤??????
 
 
 
15 października 2021 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
Ale choć czasem pomimo, to jednak zawsze z fasonem ???❤
 
https://youtu.be/bOOC6Q1Ieuc
 
 
15 października 2021 15:06 / 10 osobom podoba się ten post
Witam milutko
Spacerek w lesie zaliczony, dziesięć maślaków i jeden podgrzybek zebrany... Sucho, no i chłodno... Ale relaks gut. Świeży luft, barwny, jesienny las...
Życzę Wam miłego popołudnia 
15 października 2021 17:12 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry wszystkim :-)
Witam jesiennie. Dzisiaj szaro i chłodno za oknem. Ale w domu będzie słonecznie, bo dyniowo. Dostałam wczoraj ogromniastą sztukę, trzeba ją przerobić. Pięknego dnia 

Znalazłem dyniowego słodziuszka ??
15 października 2021 18:42 / 7 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór-choć u mnie jeszcze  całkiem jasno. Dzień był słoneczny i dość ciepły :)
Co tam u Was?
Dusia żyjesz? 
Co u Luke'a -nie pytam, bo pewnie własnie maślaki obiera  
Miłego wieczoru i czymta się :)
15 października 2021 18:44
GrazynaM55

Witajcie! 
Życze miłego dnia i byście zrobili wszystko, co sobie zaplanowaliście :) 

No i wykrakałaś Grażynko 
15 października 2021 19:46 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dobry wieczór-choć u mnie jeszcze  całkiem jasno. Dzień był słoneczny i dość ciepły :)
Co tam u Was?
Dusia żyjesz? :-)
Co u Luke'a -nie pytam, bo pewnie własnie maślaki obiera :nerwowy2: :-)
Miłego wieczoru i czymta się :)

No żyje. Schabowego mi się chce ale z głodu nie umarłam. W poniedziałek jade na nowe miejsce. Tutaj po rozmowie z synem-agencja- babka zdecydowali, że tutaj potrzebny jest facet. Dziadek się mnie wstydzić, wygania x WC i łazienki, wola żonę do pomocy więc chłop będzie ok. A jak on sobie tu ustawie to już jego sprawa. Gadałam z nim i albo babka daje mu auto i on więcej gotuje albo tez wyjedzie. No zobaczymy jak to się sprawdzi. 
15 października 2021 20:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No żyje. Schabowego mi się chce :smiech:ale z głodu nie umarłam. W poniedziałek jade na nowe miejsce. Tutaj po rozmowie z synem-agencja- babka zdecydowali, że tutaj potrzebny jest facet. Dziadek się mnie wstydzić, wygania x WC i łazienki, wola żonę do pomocy więc chłop będzie ok. A jak on sobie tu ustawie to już jego sprawa. Gadałam z nim i albo babka daje mu auto i on więcej gotuje albo tez wyjedzie. No zobaczymy jak to się sprawdzi. 

Jak już wszystko jasne , to się szykuj na nową przygodę 
16 października 2021 06:28 / 9 osobom podoba się ten post
witam, wszystkich w sobotni poranek  milego weekendu 
16 października 2021 06:58 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej soboty.Ciemno,nie pada,może bedzie słonecznie.Nie przemęczajcie się.
16 października 2021 07:19 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotę ,za oknem już się rozjaśnia i nie pada może w południe będzie ładniej.Miłego dnia wszystkim i bez stresu