Powitajki przy kawie 67

28 listopada 2021 08:40 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo udanego świętowania 1 niedzieli Adwentu
Edit:
Też już gromko śpiewam - Ta ostatnia niedziela
28 listopada 2021 08:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, pola oszronione...zima Siedzimy przy śniadaniu Miłej  niedzieli życzę 
28 listopada 2021 08:54 / 5 osobom podoba się ten post

Ostatnia niedziela... A w sobotę już powiem...  Moguncjo, adieu, ich muß geh'n
 

 
 
 
 
 
 
28 listopada 2021 08:58 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry, pola oszronione...zima :piekna_zima2:Siedzimy przy śniadaniu :wspolny posilek:Miłej  niedzieli życzę :kawa:

Heloł  a my już też po śniadanku... Zaraz przejdzie na fotel i będzie kimać
Spokój, spokój.... A może czas na drugą kawę? ?
 
28 listopada 2021 09:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?
Słońce na niebie na polach szron ?
Miłej niedzieli życzę 
28 listopada 2021 09:11 / 6 osobom podoba się ten post
Moja pdp dopiero się ubiera ,jakoś nie chciało jej się wstać  a ja sobie klikam po internecie czekając na nią aż zejdzie na dół  ja już w środę wybywam do domku  nie wiem tylko o której ,wiadomo że w godzinach tak wieczornych od 16,00 a może 18,00 będzie już zmienniczką więc nie mam się co przejmować tylko że nie wiem co to za osoba  wszystko się okaże 
28 listopada 2021 09:11 / 6 osobom podoba się ten post
Ale tu śpiewająco, tanecznie ?
Chórem śpiewają że ostatnia niedziela na turnusie takim to dobrze Radość się udziela 
28 listopada 2021 10:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - miłego i pogodnego dnia, lekki mszalny nastrój dzieki ZDF ? Adwent - dobrego dnia dla wszystkich i każdemu z osobna. 
28 listopada 2021 10:16 / 3 osobom podoba się ten post
Roman

Dzień dobry - miłego i pogodnego dnia, lekki mszalny nastrój dzieki ZDF ? Adwent - dobrego dnia dla wszystkich i każdemu z osobna. :przytul aniola:

A może byś chciał do nas do odliczajek dołączyć?Jest tu taki topik gdzie piszemy ile komu dni zostało do zjazdu .Akurat teraz ja to wszystkim z rana odliczam .Wystarczy podać cyferkę. Musu nie ma, ale w GRUPIE raźniej ,nie pokuszę się o inne porównanie ?
28 listopada 2021 11:31 / 6 osobom podoba się ten post
Roman

I to mi się podoba ?:brawo1:

Bardzo dobrze! Wygrałeś krewetkę z makaronem 
 
Za jednym zamachem witam Opiekunkowo w pierwszą niedzielę adwentu. Zdjęcie , które Konwalia zamiesciła od razu przywiodło mi na myśl kandyzowaną jarzębinę, którą sama przyrządzam, a potem dodaję do ciast( keks ), musli, albo tak zamiast słodyczy np. Można już się zabrać za pierwsze wypieki. Ciastka, do których przepis zamieszczała i Mleczko i Zakręcona Mamuela. Są tak pyszne, że teraz są co roku must have. Oprócz tego można już zacząć piec pierniki. Jeden, lub dwa -potem do komórki z nimi i niech czekają na swoją kolej :)
Minister zdrowia, szczęścia i pomyślności życzy spokojnej niedzieli :)
28 listopada 2021 12:12 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardzo dobrze! Wygrałeś krewetkę z makaronem :lol1:
 
Za jednym zamachem witam Opiekunkowo w pierwszą niedzielę adwentu. Zdjęcie , które Konwalia zamiesciła od razu przywiodło mi na myśl kandyzowaną jarzębinę, którą sama przyrządzam, a potem dodaję do ciast( keks ), musli, albo tak zamiast słodyczy np. Można już się zabrać za pierwsze wypieki. Ciastka, do których przepis zamieszczała i Mleczko i Zakręcona Mamuela. Są tak pyszne, że teraz są co roku must have. Oprócz tego można już zacząć piec pierniki. Jeden, lub dwa -potem do komórki z nimi i niech czekają na swoją kolej :)
Minister zdrowia, szczęścia i pomyślności życzy spokojnej niedzieli :)

Ja upiekłam, przepis z neta..rewelacja. Jutro następna pozycja. 
28 listopada 2021 12:53 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja upiekłam, przepis z neta..rewelacja. Jutro następna pozycja. 

O ale pyszności  ja tu nie robię a w Pl mama ma bojowe zadanie .?
28 listopada 2021 14:36 / 4 osobom podoba się ten post
Jakie pyszności już są ja tu w DE też staram się nie robić bo cała rodzinka by się zwaliła na kark a tu zmywarki nie ma i ja bym służyła za zmywarkę. Kiedyś tak miałam upiekłam placek Tiramisu bez pieczenia na biszkopt ach i potem co tydzień się pytali czy coś upiekę nie umiałam odmówić,dlatego już teraz nie piekę a tu pdp i tak nie je takich wypieków woli ciastka zwykłe maślane,cukrowe więc tym bardziej nie piekę.Widać że święta idą. Pozdrawiam wszystkich i takiej ta ostatnia niedziela lalala  
 
28 listopada 2021 14:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w pierwszą niedzielę adwentu 
Smacznie tu i świętami zapachniało. 
U mnie nie pachnie wypiekami, zaraz aromat kawy się jedynie rozniesie. 
Piec nie będę bo...no właśnie, bo nie będę . Pierwszy raz w mojej karierze ?opiekunkowej. Pedepcia będzie zamawiała ciasteczka różne, nawet jeśli się załapię, to nie wiem czy dam radę przełknąć, bo baaardzooo drogie ,mogłabym się jeszcze udławić więc nie będę ryzykowała. Wczoraj córka udekorowała trochę dom, ale świeczki dzisiaj nie zapaliłyśmy. Pewnie też drogie, może na drugi rok się przydadzą, albo jak ktoś babcię odwiedzi to będę miała okazję popatrzeć jak migocą 
Przyjemnego, miłego 1 Adwentu  
28 listopada 2021 16:16 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja upiekłam, przepis z neta..rewelacja. Jutro następna pozycja. 

Te robie na BN jak jestem w domu.Tylko zmieniam marmoladę , polewę, foremki-zdjecia juz kiedys wrzucałam, Mamuela chyba tez razem z przepisem. Gdzieś jest zakopany. 
Damesso-jesli przepis wypróbowałaś to chętnie skorzystam :) Wrzuć w wypieki w wolnym czasie .