Powitajki przy kawie 67

29 listopada 2021 09:48 / 5 osobom podoba się ten post
Św.Piotrowi to się chyba dziś jasiek rozerwał nad moją miejscowością, ale że zimno nie ma to i śladu też nie ma ?
29 listopada 2021 12:05 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:pije kawe2: :gazeta1: i zadnych innych informacji o "wojnie" na pograniczu :gwizdanie:

No i dobrze..
29 listopada 2021 18:50 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardzo dobrze! Wygrałeś krewetkę z makaronem :lol1:
 
Za jednym zamachem witam Opiekunkowo w pierwszą niedzielę adwentu. Zdjęcie , które Konwalia zamiesciła od razu przywiodło mi na myśl kandyzowaną jarzębinę, którą sama przyrządzam, a potem dodaję do ciast( keks ), musli, albo tak zamiast słodyczy np. Można już się zabrać za pierwsze wypieki. Ciastka, do których przepis zamieszczała i Mleczko i Zakręcona Mamuela. Są tak pyszne, że teraz są co roku must have. Oprócz tego można już zacząć piec pierniki. Jeden, lub dwa -potem do komórki z nimi i niech czekają na swoją kolej :)
Minister zdrowia, szczęścia i pomyślności życzy spokojnej niedzieli :)

Z ciast to w zasadzie krewetka z makaronem - dobrze trafiona ?dzieki ?
dzieki. Resztę chetnie pooglądam ?
30 listopada 2021 06:12 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek  w moj  pierwszy  dzien  na  szteli. Dzisiaj  pakuje  starsza  na wozek I jade  po normalna  kawe, bo  pijac  ta  czuje  sie  jak  matka  karmiaca. Zasnac  nie  moglam, glowa  mnie  bolala I ktos  latal  nademna, no to kilkupietrowy apartamentowiec. Musze  kiknac  do umowy, czy czasem  nie  mam  mycia okien, no sa  wielkie. Niech  ktos  podrzuci  kawy  wielgachny  kubek, Co? Bede stokrotnie  wdzieczna 
30 listopada 2021 07:07 / 6 osobom podoba się ten post

 
Mówisz i masz... 
30 listopada 2021 07:09 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie w deszczowy poranek
Życzę wszystkim pogodnego, mimo wszystko, dzionka 

 
30 listopada 2021 07:16 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Dalej nic nie wiem co z pedepcią
Miłego dnia ludu pracujący i odpoczywający
30 listopada 2021 07:22 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry jeszcze z pod kołdry,to mój przedostatni poranek na tym zleceniu,jutro muszę wcześnie wstać bo zmienniczka będzie ok 6,40  to dzień zacznie się wcześnie a wieczorem ok 18,00 mam budują.Miłego i spokojnego dnia wszystkim ja idę zrobić sobie herbatki a innym kawki.   można się częstować co kto woli.
 
30 listopada 2021 08:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo w deszczowy u mnie poranek 
Słońca i pogody ducha na cały dzień 
30 listopada 2021 08:20 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ostatni dzień listopada Idę  na dół, pragnę kofeinySpokojnego dnia życzę 
30 listopada 2021 08:22 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek  w moj  pierwszy  dzien  na  szteli. Dzisiaj  pakuje  starsza  na wozek I jade  po normalna  kawe, bo  pijac  ta  czuje  sie  jak  matka  karmiaca. Zasnac  nie  moglam, glowa  mnie  bolala I ktos  latal  nademna, no to kilkupietrowy apartamentowiec. Musze  kiknac  do umowy, czy czasem  nie  mam  mycia okien, no sa  wielkie. Niech  ktos  podrzuci  kawy  wielgachny  kubek, Co? Bede stokrotnie  wdzieczna :kawa::pije kawe::pije kawe2:

Maluda Ty zawsze wcześniej na nogach ,dużo wcześniej niż ja ,mogłabyś przejąć Odlczajki ????
A ja odetchnę trochę ?
A i przy okazji witam wszystkich  ostatniego dnia listopada ?
30 listopada 2021 08:29 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Maluda Ty zawsze wcześniej na nogach ,dużo wcześniej niż ja ,mogłabyś przejąć Odlczajki ????
A ja odetchnę trochę ?
A i przy okazji witam wszystkich  ostatniego dnia listopada ?

Oki Konwalijko, odpocznij 
30 listopada 2021 08:31 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Oki Konwalijko, odpocznij :aniolki:

30 listopada 2021 08:41 / 6 osobom podoba się ten post
Ja już ogarnięta,prasa internetowa poczytana pdp już się ubiera a ja czekam że śniadaniem. Co się porobił u mnie też leje chyba całą padało  no ale to jesień spokojnego dnia 
30 listopada 2021 09:33 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Ja już ogarnięta,prasa internetowa poczytana pdp już się ubiera a ja czekam że śniadaniem. Co się porobił u mnie też leje chyba całą padało :pada_deszcz: no ale to jesień:jesien: spokojnego dnia :hejka:

Szczerze to chyba bym wolała śnieg bo przynajmniej na biały puch przyjemniej popatrzeć niż na kałuże