Jak minął dzień 12

16 listopada 2021 08:33 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I co sprawdzałaś czy jest tam perfumeria?

Sprawdziłam ?
Jest wszystko, Galeria, Rossmann, Dm,polskie sklepy i nawet moje ulubione Shoe Center!?
16 listopada 2021 08:46 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Sprawdziłam ?
Jest wszystko, Galeria, Rossmann, Dm,polskie sklepy i nawet moje ulubione Shoe Center!?:radosc:

Douglas, Galeria Kaufhof, Becker Perfumerie ( tam mozna dostać nizszowe zapachy)   - jeżeli chodzi o perfumerie . To wszystko przy Wirtelstr. Pasaż handlowy.
16 listopada 2021 09:01 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Douglas, Galeria Kaufhof, Becker Perfumerie ( tam mozna dostać nizszowe zapachy)   - jeżeli chodzi o perfumerie . To wszystko przy Wirtelstr. Pasaż handlowy.

No pacze i nie wierze...
Nie zamawiałam a przewodniczka, choć na urlopie, sama do mnie przyszła 
Dziękuję 
16 listopada 2021 09:05 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

:zaskoczenie1:No pacze i nie wierze...
Nie zamawiałam a przewodniczka, choć na urlopie, sama do mnie przyszła :radosc1:
Dziękuję :kwiatek dla ciebie1:

16 listopada 2021 10:11 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

:serce:

Jestem ciekawa opini Tiny o zapachu perfumy ,,SI" od Armani....
16 listopada 2021 10:17 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Jestem ciekawa opini Tiny o zapachu perfumy ,,SI" od Armani....:piekna:

Po południu napiszę. Te czerwone Cię interesują, czy jakies inne z tej serii? Króciutko teraz-lepszy jest klasyk. Chociażby ze względu na jakość. Nosiłam je trochę-czerwone też. Nie są trwałe, takie jak perfumy ze średniej półki. Nawet w promocji za 60 CHF to moim zdaniem zbyt wygórowana cena za nie. Klasyk tak -te warto kupić.
16 listopada 2021 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Po południu napiszę. Te czerwone Cię interesują, czy jakies inne z tej serii? Króciutko teraz-lepszy jest klasyk. Chociażby ze względu na jakość. Nosiłam je trochę-czerwone też. Nie są trwałe, takie jak perfumy ze średniej półki. Nawet w promocji za 60 CHF to moim zdaniem zbyt wygórowana cena za nie. Klasyk tak -te warto kupić.

Dzięki 
16 listopada 2021 14:00 / 6 osobom podoba się ten post
Ja już  na swoich  włościach...akumulator w rowerze  padł musiałam  wrócić. Jutro  w Szwajcarii  święto kościelne , wszystko zamknięte....
16 listopada 2021 17:04 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja już  na swoich  włościach...akumulator w rowerze  padł :-(musiałam  wrócić. Jutro  w Szwajcarii  święto kościelne , wszystko zamknięte....:nerwowy:

A to Ty na akumulator masz?Szczerze to nigdy takim nie jechałam a chętnie bym się przejechała  Mogę zasiąść na bagażniku,rurce lub kierownicy ?ważę  tralala la?
16 listopada 2021 17:14 / 5 osobom podoba się ten post
Tak szybko ciemno ☹
Nie lubię tego okresu... szaro, buro i do domu daleko .
Połaziłam na pauzie po miasteczku, dziś był targ .Generalnie nudnawo a teraz no cóż poprasować trzeba bo trochę się nazbierało .Dziadek wygodnie w fotelu TV ogląda a ja skupię się na żelazku 2 pościelach, piżamie, spodniach......? z muzyczką w tle ?
16 listopada 2021 17:27 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzięki 

Proszę :) Te czerwone mogą się podobać-zresztą zapach jaki lubimy to kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje :). Tylko własnie ta trwałość i nie są utrzymane w konwencji Si. Ale tak to z flankierami bywa. Przekonałam się o tym sama wąchając następcę Aliena Essence Absolue o szumnej nazwie Godness. Ani Alien, ani Godness. Nowe czasy nadciągają :)
16 listopada 2021 17:28 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja już  na swoich  włościach...akumulator w rowerze  padł :-(musiałam  wrócić. Jutro  w Szwajcarii  święto kościelne , wszystko zamknięte....:nerwowy:

Przed wyjazdem miej zawsze naładowany. Te e-biki są cięższe od tych zwykłych. Droga powrotna może byc wyczerpująca :)
16 listopada 2021 17:57 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Przed wyjazdem miej zawsze naładowany. Te e-biki są cięższe od tych zwykłych. Droga powrotna może byc wyczerpująca :)

Oj tak,bardzo wyczerpująca 
16 listopada 2021 18:01 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Proszę :) Te czerwone mogą się podobać-zresztą zapach jaki lubimy to kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje :). Tylko własnie ta trwałość i nie są utrzymane w konwencji Si. Ale tak to z flankierami bywa. Przekonałam się o tym sama wąchając następcę Aliena Essence Absolue o szumnej nazwie Godness. Ani Alien, ani Godness. Nowe czasy nadciągają :)

Dostalam bodylioton  ,, si" czerwone..ładnie  pachnie . Pomyślałam  , że  jak połączę  to będzie  bardzo trwały  zapach.
16 listopada 2021 18:04 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A to Ty na akumulator masz?Szczerze to nigdy takim nie jechałam a chętnie bym się przejechała  Mogę zasiąść na bagażniku,rurce lub kierownicy ?ważę:rozmysla:  tralala la?

Pierwszy raz takie  cudo pisiadam