Jak minął dzień 12

16 listopada 2021 19:42 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Pierwszy raz takie  cudo pisiadam:-)

No i fajnie jest to ułatwienie znaczne. Jak byłam pod Freiburgiem synowa babci i dziadka miała i nawet chętna była pożyczyć ale jakoś korzystałam z normalnego. ?
16 listopada 2021 19:47 / 7 osobom podoba się ten post
Gusia wspominała że ma problem kubek wstawić no to  wstawiam za jej prośbą ❤
16 listopada 2021 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dostalam bodylioton  ,, si" czerwone..ładnie  pachnie . Pomyślałam  , że  jak połączę  to będzie  bardzo trwały  zapach.:piekna:

Jak już masz balsam i wszystko pasuje, to insza inszość :)
16 listopada 2021 20:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dziadek dopiero niedawno poszedł spać. Spał z przerwami prawie cały dzień, w fotelu w woncimerze. Nawet jak Seema przyszła, to też połowę czasu przespał. Ale za to po 17 wykorzystałem ten czas, ugotowałem zupę na jutro i czwartek. Wielowarzywna, jutro dodam podsmażone mięsko i wędlinę. Taka operacja z zupą, gdyż w czwartek, jak ustaliłem z opiekunką, o 11 pojadę na 3 godziny pauzy do centrum...A ona tylko podgrzeje zupę. Jak będzie mieć ochotę, to i sama też zje. Spokojny dzień, jeszcze tylko uprzątnąć kuchenkę, plum plum i powoli spać. 
16 listopada 2021 20:46 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gusia wspominała że ma problem kubek wstawić no to  wstawiam za jej prośbą ❤

16 listopada 2021 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gusia wspominała że ma problem kubek wstawić no to  wstawiam za jej prośbą ❤

Aaa... , sparowały się spikawki... 


  
16 listopada 2021 22:59 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Aaa... , sparowały się spikawki... :oczko:
:piekna: & :piekna:
:chowa sie:
:yahoo: :rozejm: :yahoo:

Napiszę po mojemu zawsze sobie pomocne jesli zachodzi potrzeba , bezinteresownie, bezapelacyjnie .
16 listopada 2021 23:16 / 5 osobom podoba się ten post
No to pierwsze koty za płoty, babcia ok 16-tej wróciła do domu. Czekałam na nią z jedną z jej córek. Wiele rzeczy dla mnie nowych. Trzeba pomóc przy przesiadaniu się z wózka na toaletę, lift czy do łóżka. Na szczęście seniorka umysłowo całkowicie sprawna, pomaga, podpowiada a przede wszystkim  rozumie, że muszę się tego nauczyć. Stresu nie ma, bo podopieczna z poczuciem humoru, na luzie i cierpliwa. 
Po kolacji ok 18:30 ogląda telewizję i grzeje telefon ?
Trochę długo siedzi przed tv, bo do 22 i chociaż nie muszę siedzieć z nią razem, to w każdej chwili może  potrzebować mojej pomocy ,gdy zechce wyjść do toalety. A później jeszcze pomoc przy ulokowaniu się w łóżku. W nocy może też chcieć siusiu ?,zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i jak długo będzie "dobrzała"noga po operacji. Na pewno nie wydobrzeje podczas mojego turnusu. Cóż, nowe doświadczenie, zawsze może się przydać. 
 
16 listopada 2021 23:18 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Aaa... , sparowały się spikawki... :oczko:
:piekna: & :piekna:
:chowa sie:
:yahoo: :rozejm: :yahoo:

Asa...,co to za jedne?
Te spikawki 
16 listopada 2021 23:20 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Napiszę po mojemu zawsze sobie pomocne jesli zachodzi potrzeba ,:super1: bezinteresownie, bezapelacyjnie .:oklaski3:

Cmok cmok, i ajlowju 
Bezinteresownie 
17 listopada 2021 07:03 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

No to pierwsze koty za płoty, babcia ok 16-tej wróciła do domu. Czekałam na nią z jedną z jej córek. Wiele rzeczy dla mnie nowych. Trzeba pomóc przy przesiadaniu się z wózka na toaletę, lift czy do łóżka. Na szczęście seniorka umysłowo całkowicie sprawna, pomaga, podpowiada a przede wszystkim  rozumie, że muszę się tego nauczyć. Stresu nie ma, bo podopieczna z poczuciem humoru, na luzie i cierpliwa. 
Po kolacji ok 18:30 ogląda telewizję i grzeje telefon ?
Trochę długo siedzi przed tv, bo do 22 i chociaż nie muszę siedzieć z nią razem, to w każdej chwili może  potrzebować mojej pomocy ,gdy zechce wyjść do toalety. A później jeszcze pomoc przy ulokowaniu się w łóżku. W nocy może też chcieć siusiu ?,zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i jak długo będzie "dobrzała"noga po operacji. Na pewno nie wydobrzeje podczas mojego turnusu. Cóż, nowe doświadczenie, zawsze może się przydać. 
 

Gusia... głowa do góry. Pocieszaj się tym, że to Twój krótki turnus i każdy jeden dzień przybliża Cię do wyjazdu.  Dasz radę!!! Kto jak nie Ty.? 
17 listopada 2021 08:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Asa...,co to za jedne?
Te spikawki :hihi:

To są dwie kobiety, które się elegancko ze sobą spiknęły ??  
 
Dzień dobry Słoneczka!
???❤❤❤
17 listopada 2021 10:31 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Asa...,co to za jedne?
Te spikawki :hihi:

Z tego co wiem to spiknąć się znaczy spotkać się ?Może w końcu do tego dojdzie w przyszłym roku, prędzej w De niż w Pl ,tyle się już znamy 
ze 2 wiosny jak nic ??
17 listopada 2021 14:16 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Z tego co wiem to spiknąć się znaczy spotkać się ?Może w końcu do tego dojdzie w przyszłym roku, prędzej w De niż w Pl ,tyle się już znamy 
ze 2 wiosny jak nic ??

??
17 listopada 2021 14:17 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

To są dwie kobiety, które się elegancko ze sobą spiknęły ?? :yahoo: :figiel:
 
Dzień dobry Słoneczka!
???❤❤❤

Zgadza się ?