Jak minął dzień 12

24 marca 2022 20:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień  spędzony na łonie natury ale  miasto też  odwiedziłamJutro świętujemy  urodziny  mojego PDP.Wczoraj i dzisiaj szykowałam torta  i roladę  jabłkową. Przed południem  będą  przychodzić  goście...
24 marca 2022 20:26 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień  spędzony na łonie natury ale  miasto też  odwiedziłam:jazda na rowerze:Jutro świętujemy  urodziny  mojego PDP.Wczoraj i dzisiaj szykowałam torta  i roladę  jabłkową. Przed południem  będą  przychodzić  goście...:szampan2:

Jutro będziesz zbierała owoce swojej pracy ??
24 marca 2022 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jutro będziesz zbierała owoce swojej pracy ??

24 marca 2022 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

A ja już myślałam że jadę na minę:chaplin: bo biorą bez szemrania:lol3:
Prawdę mówiąc wiele min miało być i jak na razie każdą rozminowalam:lol1:
 

Link do szwajcarskiej strony tej firmy . Napisali coś wręcz przeciwnego . Mianowicie, że klient nie dostanie belejakiego opiekuna, tylko takiego, który będzie aktywizował pdp, utrzymywał dla dobra pacjenta kontakty towarzyskie z sąsiadami, jezdził na wycieczki i inne formy ruchu. Czyli nie ma , że łupie w dooopie 
https://www.pflegehilfe.ch/24-stunden-betreuung/
 
24 marca 2022 21:16 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Link do szwajcarskiej strony tej firmy . Napisali coś wręcz przeciwnego . Mianowicie, że klient nie dostanie belejakiego opiekuna, tylko takiego, który będzie aktywizował pdp, utrzymywał dla dobra pacjenta kontakty towarzyskie z sąsiadami, jezdził na wycieczki i inne formy ruchu. Czyli nie ma , że łupie w dooopie :lol1:
https://www.pflegehilfe.ch/24-stunden-betreuung/
 

Każda agencja chce aktywizacji swojego klienta.Owszem ale w granicach rozsądku. Mam podpisaną umowę na 6-cio dniowy tydzień pracy i 42 godziny pracy w tygodniu.Mam też zakres czynności.I tylko ode mnie zależy jak to wykorzystam.Ja mogę seniora wyaktywizowac  przeciągnąć po tych górkach i pagórkach.Wszystko w godzinach mojej pracy.
Tylko mały problem jest, jestem dużo młodsza i to nie mnie będzie strzykac i łupać w krzyżu .Dla mnie czas pracy jest święty.
A te doooopa kogoś boli  hmmmm ..no cóż...
A co będzie jak mój czas pracy się skończy? Są nadgodziny i aktywizacja się skończy gdy rodzina musi zapłacić
24 marca 2022 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dziś napędu dostałam ?sprzątanie, gotowanie,prasowanie,zakupy z synową a teraz stękam bo mnie łupie ale tylko jak leżę albo siedzę w pozycji półleżącej.Wniosek ?może okna umyje ??
Ze spacerku:całkiem fajne fotki robi ten mój bidny smartek?

Ja nie wiedziałam że tak lubisz się katować.
24 marca 2022 21:22 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Każda agencja chce aktywizacji swojego klienta.Owszem ale w granicach rozsądku. Mam podpisaną umowę na 6-cio dniowy tydzień pracy i 42 godziny pracy w tygodniu.Mam też zakres czynności.I tylko ode mnie zależy jak to wykorzystam.Ja mogę seniora wyaktywizowac :lol3: przeciągnąć po tych górkach i pagórkach.Wszystko w godzinach mojej pracy.
Tylko mały problem jest, jestem dużo młodsza i to nie mnie będzie strzykac i łupać w krzyżu .Dla mnie czas pracy jest święty.:cheerleaderka2:
A te doooopa kogoś boli  hmmmm ..no cóż...
A co będzie jak mój czas pracy się skończy? Są nadgodziny i aktywizacja się skończy gdy rodzina musi zapłacić
:lol1:

Mnie nawet nogi w tyłek nie chcą wejść  
Ktoś będzie miał pecha z bólem dooopy, ale łyknie saszete i po sprawie.
Aneczko...Toz nie ja jestem autorką owych treści i nie ma co się na mnie denerwować.
Jak wyglądają umowy w CH i z czym to się je-wiem z paru względów bardzo dobrze-mnie wyjasniac nie trzeba . 
24 marca 2022 21:27 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mnie nawet nogi w tyłek nie chcą wejść :-) 
Ktoś będzie miał pecha z bólem dooopy, ale łyknie saszete i po sprawie.
Aneczko...Toz nie ja jestem autorką owych treści i nie ma co się na mnie denerwować.
Jak wyglądają umowy w CH i z czym to się je-wiem z paru względów bardzo dobrze-mnie wyjasniac nie trzeba . 

Oj nie .Ja się nie denerwuje.Tylko wyjaśniam mój punkt widzenia.Pracujesz tu to wiesz jak inni interpretują .Mnie to egal, robię swoje.
A umowę zawsze tłumaczę  moim seniorom bo nie każdy rozumie co jest napisane w ich ojczystym języku
24 marca 2022 21:29 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Oj nie .Ja się nie denerwuje:aniolki:.Tylko wyjaśniam mój punkt widzenia.Pracujesz tu to wiesz jak inni interpretują .Mnie to egal, robię swoje.
A umowę zawsze tłumaczę  moim seniorom bo nie każdy rozumie co jest napisane w ich ojczystym języku:-)

Aż tak się nie katuję  Po prostu na początku rozmawiam z rodziną i przedstawiam im swój punkt widzenia w oparciu o przedstawione mi obowiązki :)
24 marca 2022 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Ja nie wiedziałam że tak lubisz się katować.:-)

Smartka przeciez skatowała, bo bidny :)
24 marca 2022 21:34 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Aż tak się nie katuję :-) Po prostu na początku rozmawiam z rodziną i przedstawiam im swój punkt widzenia w oparciu o przedstawione mi obowiązki :)

Dokładnie tak.
Aczkolwiek spotkałam się w De z sytuacją że seniorka  za nic w świecie nie mogła zrozumieć jak można być w domu z nią 24 na dobę a pracować tylko 6,5 godziny dziennie.Co dzień tłumaczyłam i co dzień kręciła głową z dezaprobatą 
24 marca 2022 21:38 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Smartka przeciez skatowała, bo bidny :)

Masażysta by się przydał. Tajski albo jaki
24 marca 2022 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Dokładnie tak.
Aczkolwiek spotkałam się w De z sytuacją że seniorka  za nic w świecie nie mogła zrozumieć jak można być w domu z nią 24 na dobę a pracować tylko 6,5 godziny dziennie.:chaplin:Co dzień tłumaczyłam i co dzień kręciła głową z dezaprobatą :lol3:

W DE sa inne realia- czasem jeżdzę koleżankę zastąpic abym się w CH nie rozleniwiła  Tu rozumieją te 6-7 godzin dziennie i nikt się nie dziwi. To już pewnie sama wiesz :)
24 marca 2022 21:45 / 6 osobom podoba się ten post
Ile ludzi tyle interpretacji treści a autorowi oczy wychodzą ze zdziwienia ??Jednym słowem wesoło jest Dobrej nocki ?
24 marca 2022 21:50 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

W DE sa inne realia- czasem jeżdzę koleżankę zastąpic abym się w CH nie rozleniwiła :-) Tu rozumieją te 6-7 godzin dziennie i nikt się nie dziwi. To już pewnie sama wiesz :)

Tak ,tu są bardzo zdyscyplinowani,aż w szoku byłam ze nie muszę proooosic tu o wolny dzień