Powitajki przy kawie 68

21 lutego 2022 07:21 / 11 osobom podoba się ten post
Witam  w Nowym tygodniu. Byle jak się wyspałam bo wiało i tłukło roletami cała noc..  więc chyba na pauzie to odespie. Dziś spróbuje wyskoczyć do DM po kilka rzeczy i muszę zrobić moje pranko.  Wam wszystkim spokojnego dnia . 
21 lutego 2022 08:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam :chaplin: w Nowym tygodniu. Byle jak się wyspałam bo wiało i tłukło roletami cała noc.. :-( więc chyba na pauzie to odespie.:lulu: Dziś spróbuje wyskoczyć do DM po kilka rzeczy i muszę zrobić moje pranko. :pranie: Wam wszystkim spokojnego dnia . 

Też planuje na pauzie jeszcze podróż odespać ?Podobno w nocy wiało ale ja nic na ten temat nie wiem ?
21 lutego 2022 08:16 / 10 osobom podoba się ten post
Witam w pierwszy dzień nowego tygodnia,u mnie też pada i duje ja korzystam z tego że jadę z mężem samochodem do Wisły po moja wnuczkę bo była tam z chłopakiem na 3 dni wekendu. Cała noc i teraz leje,ostrzegam męża żeby szybko nie jechał bo na drogach ślisko.Chcieliśmy zwiedzić jakiś wodospad 10 km za Wisła.Może nam się uda  Spokojnego dnia wszystkim na forum 
21 lutego 2022 08:19 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry  Ludkowie mili już na starej Steli?
Podróż  minęła bez problemu całe 13 godz i stwierdzam że się starzeję albo tym razem za długo się w domu zasiedzialam i odwykłam od długich jazd ??
No to startujemy ?
Niech moc będzie z nami i uśmiech ?
21 lutego 2022 08:20 / 7 osobom podoba się ten post
Damessa

Szerokości :ferrari:

było szeroko?
21 lutego 2022 08:49 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Witam Was z jadalniPDP  nie kryje radości  że  zaczynamy  razem dzień Za oknem deszcz i wiatr.Dziś Spitex wyduszuje mi PDPTak że tak...nie przemęczajcie się 
21 lutego 2022 09:14 / 9 osobom podoba się ten post
Damessa -u mnie już dziadek wyduszowany. Dziś szybko, sprawnie . Był Holender i dziadek na wózku nie musiał nogami hamować 
A ja witam się z Wami po weekendzie :) Ale tu ruch  Trudno się wcisnąć 

I dzień dobry wszystkim :)
21 lutego 2022 09:22 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek poniedziałkowo. 'a wczorajszy obiad spuszczam zasłonę milczenia, choć w końcu wylądowałyśmy w restauracji. Pogoda nadal krytyczna, pada i wieje. Niedzielę praktycznie przeleżałam na filmach z przerwami na posiłki i trasę do w. c. Oby ten tydzień zleciał równie szybko, to będzie mój czwarty na tym adresie. Nie przemeczajcie się Kochani, robota nie zając... ?

21 lutego 2022 09:34 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien dobry w nowym tygodniuciąg dalszy....dziś nawet śniwgiem sypneło.Zaraz pdp....później  i obiad.Popołudniu trzeba by wyjsc na male zakupyMiłego dnia
21 lutego 2022 09:43 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowoburza , śnieg , deszcz , wichura aż w nadmiarze nocnych arrakcji
Jeszcze Margaretka która poprosiła mnie żebym światło wyłączyła bo ma za jasna . Moc opiekunki ale błyskawicy jednak nie dam rady odprawić
21 lutego 2022 09:51 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Damessa -u mnie już dziadek wyduszowany. Dziś szybko, sprawnie . Był Holender i dziadek na wózku nie musiał nogami hamować :lol1:
A ja witam się z Wami po weekendzie :) Ale tu ruch :gwizdanie: Trudno się wcisnąć :lol1:

I dzień dobry wszystkim :)

Cisik mi się  zdaje  ,że  szwajcarski Spitex  w poniedziałki moczy wszystkich PDP
21 lutego 2022 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Damessa -u mnie już dziadek wyduszowany. Dziś szybko, sprawnie . Był Holender i dziadek na wózku nie musiał nogami hamować :lol1:
A ja witam się z Wami po weekendzie :) Ale tu ruch :gwizdanie: Trudno się wcisnąć :lol1:

I dzień dobry wszystkim :)

Dobrze że jeszcze z Holendrem nie latali ☺
21 lutego 2022 10:32 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Cisik mi się  zdaje  ,że  szwajcarski Spitex  w poniedziałki moczy wszystkich PDP:kapiel::-)

O tym samym pomyślałam ?
21 lutego 2022 10:36 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Cisik mi się  zdaje  ,że  szwajcarski Spitex  w poniedziałki moczy wszystkich PDP:kapiel::-)

U nas jeszcze w czwartki, a czasem jak przyszła jakaś nietomna z guzami na głowie , to i dodatkowo w inny dzień tygodnia został wyduszowany, bo nie spojrzała w tablet :) O dziwo, jak wg planu dziadek duszuje się niechetnie, tak świadomość, że może nie będzie musiał płacić za usługę zmienia całkiem jego nastawienie :) 
21 lutego 2022 10:36 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobrze że jeszcze z Holendrem nie latali ☺

Holender sam przychodzi, bez mamy czy taty