Powitajki przy kawie 68

10 grudnia 2021 09:45 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo sanek idę szukać
Dusi i Gusi szczęśliwej podróży
10 grudnia 2021 09:48 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam w piątek :chaplin: weekendu początek. Dziś wreszcie do domciu jade. :radosc1::zespol muzyczny::gra na gitarze::flaga Polski: Cieszę się bo już czuje, że mój organizm potrzebuje regeneracji. :piwosze2::szampan::smiech3:Wszystkim spokojnego i bezstresowego dnia. 

Dusiu, szczęśliwej i przyjemnej podróży do domku
Regeneruj się, odpoczywaj, ciesz obecnością bliskich, "jedz, kochaj i módl się "czy jakoś tak to leciało 
10 grudnia 2021 10:12 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusiu, szczęśliwej i przyjemnej podróży do domku:flaga Polski:
Regeneruj się, odpoczywaj, ciesz obecnością bliskich, "jedz, kochaj i módl się "czy jakoś tak to leciało :-)

Dziękuj Wolę taka kolejność  
10 grudnia 2021 10:14 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:balwanek: sanek idę szukać:narty:
Dusi i Gusi szczęśliwej podróży:flaga Polski:

Dziękuję . Nie strasz, ze duzo śniegu bo za łopatę będę musiała łapać 
10 grudnia 2021 10:25 / 5 osobom podoba się ten post
Za oknem białe szalenstwo i jest to śnieg :) Żeby nie było 
Dusiu i Gusiu- szczęśliwej drogi do domu 
Oraz dzień dobry Kafeistom i Herbacistom 
10 grudnia 2021 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Za oknem białe szalenstwo i jest to śnieg :) Żeby nie było :-)
Dusiu i Gusiu- szczęśliwej drogi do domu :ferrari:
Oraz dzień dobry Kafeistom i Herbacistom :modlitwa:

Dziękuję
10 grudnia 2021 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję:aniolki: . Nie strasz, ze duzo śniegu bo za łopatę będę musiała łapać :piekna_zima:

UuuuuuTy trochę bardziej na wschodzie jesteś
Może być bielej najbielej pięknie
10 grudnia 2021 11:11 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję:aniolki: . Nie strasz, ze duzo śniegu bo za łopatę będę musiała łapać :piekna_zima:

UuuuuuTy trochę bardziej na wschodzie jesteś
Może być bielej najbielej pięknie
10 grudnia 2021 17:13 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wieczorowo .Gusi i dusi szczęśliwej podróży do domu  i miłego odpoczynku a tym co pracują spokojnego wieczoru i nocy, u nas też jest biało w Zagłębiu dąbrowskim oraz mroźno było nawet  -9 st.odczuwalna.Badania w Katowicach zaliczyłam z samego rana teraz siedzę przed telewizją  
11 grudnia 2021 04:52 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Dojeżdżamy do Kątow Wrocławskich gdzie będzie przesiadka i wymiana kierowcy.  Jeszcze trochę drogi do domciu. Zimno minus 5 i lekko prószy śnieg. Spokojnego dnia dla Was i szerokiej drogi Gusia.  i super urlopu 
 
Ps. O zmienniczce i i pożegnaniu z rodzinka opisze już z domciu. 
11 grudnia 2021 06:18 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo wczesnym rankiem. O 5:30  pedepcia zrobiła mi pobudkę chociaż ok 3-ciej już raz  pipi  było. Do siódmej mogłabym jeszcze pospać, ale za dużo myśli po głowie chodzi i raczej nie zasnę. Nie wiem co jest, ale już którąś noc z kolei budzę się "oblana "zimnym potem. Mam nadzieję że to tylko stres i przemęczenie, jednak w poniedziałek zadzwonię do koleżanki lekarki czy przypadkiem nie muszę zrobić jakichś badań. 
Ostatni dzień przede mną i kolejny stres, bo "na sucho "  mam wdrożyć zmienniczkę w "obsługę " podopiecznej. Dla mnie na koniec dodatkowy wysiłek, mam nadzieję ze dziewczyna sie nie wystraszy ,to całe przesiadanie sie z wózka na toaletę, a szczególnie kładzenie się i wstawanie  z łózka, patrząc na to z boku,nie wyglądają ciekawie. W sumie  to już nie moje zmartwienie ,jednak jakoś samo się o tym myśli. 
Dotychczas ostatni dzień na Stellach byl trochę na luzie, radosny, a tutaj niczym się nie różni, do końca na posterunku ?
Życzę Wam spokojnej, przyjemnej soboty i całego weekendu  
11 grudnia 2021 06:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Dojeżdżamy do Kątow Wrocławskich gdzie będzie przesiadka i wymiana kierowcy. :-) Jeszcze trochę drogi do domciu. Zimno minus 5 i lekko prószy śnieg. :piekna_zima2:Spokojnego dnia dla Was i szerokiej drogi Gusia. :flaga Polski: i super urlopu :odpoczynek_kominek:
 
Ps. O zmienniczce i i pożegnaniu z rodzinka opisze już z domciu. :-)

Dzięki Dusiu, Tobie też życzę udanego  odpoczynku 
Przypomniałaś mi o Kątach Wrocławskich. Dawno temu kila razy miałam okazję w nich być. Dawny Supermarket Plus mial tam swoje magazyny i siedzibę zarządu. Odbywały się tam szkolenia i spotkania kierowników sklepów z całej Polski. Przy okazji zaliczałam wypady do Wrocławia.
Zdarzyło mi się, wracając kiedyś z koleżanką, zahaczyć o Licheń. 
11 grudnia 2021 06:42 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek  sobotnio. Dzisiaj  w miare  wyspana, moge jeszcze spokojnie  polezec w lozku. Nieodlaczny ranny  atrybut -kawa, juz  pachnie. Gosiu, jeszcze  wspomne  pod Twoim  komentarzem, ze  we wrzesniu  udalo  mi sie  byc w Licheniu, choc  przyznam szczerze, ten przepych  mnie  przytloczyl. To take, na marginesie. Do popisania potem. 
11 grudnia 2021 06:47 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek  sobotnio. Dzisiaj  w miare  wyspana, moge jeszcze spokojnie  polezec w lozku. Nieodlaczny ranny  atrybut -kawa, juz  pachnie. Gosiu, jeszcze  wspomne  pod Twoim  komentarzem, ze  we wrzesniu  udalo  mi sie  byc w Licheniu, choc  przyznam szczerze, ten przepych  mnie  przytloczyl. To take, na marginesie. Do popisania potem. 

A pomyśleć, że Pan  Jezus jeździł na osiołku i nauczał na kamieniu.  i wszyscy go słuchali. 
11 grudnia 2021 07:00 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek  sobotnio. Dzisiaj  w miare  wyspana, moge jeszcze spokojnie  polezec w lozku. Nieodlaczny ranny  atrybut -kawa, juz  pachnie. Gosiu, jeszcze  wspomne  pod Twoim  komentarzem, ze  we wrzesniu  udalo  mi sie  byc w Licheniu, choc  przyznam szczerze, ten przepych  mnie  przytloczyl. To take, na marginesie. Do popisania potem. 

Takie samo wrażenie ja odniosłam. Atmosfera starego  mniejszego kościoła, światło wpadające przez kolorowe witraże, aż zapraszały do skupienia i modlitwy. Nowy ,ogromny i przytłaczajacy ,pierwsza myśl na jego widok była taka, że polski kościół chce pokazać że jest równy z Watykanem