Powitajki przy kawie 68

11 grudnia 2021 11:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Dojeżdżamy do Kątow Wrocławskich gdzie będzie przesiadka i wymiana kierowcy. :-) Jeszcze trochę drogi do domciu. Zimno minus 5 i lekko prószy śnieg. :piekna_zima2:Spokojnego dnia dla Was i szerokiej drogi Gusia. :flaga Polski: i super urlopu :odpoczynek_kominek:
 
Ps. O zmienniczce i i pożegnaniu z rodzinka opisze już z domciu. :-)

Wyjechałaś już tych KĄTÓW? Gnaj do przodu szczęśliwie 
11 grudnia 2021 11:04 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo wczesnym rankiem. O 5:30  pedepcia zrobiła mi pobudkę chociaż ok 3-ciej już raz  pipi  było. Do siódmej mogłabym jeszcze pospać, ale za dużo myśli po głowie chodzi i raczej nie zasnę. Nie wiem co jest, ale już którąś noc z kolei budzę się "oblana "zimnym potem. Mam nadzieję że to tylko stres i przemęczenie, jednak w poniedziałek zadzwonię do koleżanki lekarki czy przypadkiem nie muszę zrobić jakichś badań. 
Ostatni dzień przede mną i kolejny stres, bo "na sucho "  mam wdrożyć zmienniczkę w "obsługę " podopiecznej. Dla mnie na koniec dodatkowy wysiłek, mam nadzieję ze dziewczyna sie nie wystraszy ,to całe przesiadanie sie z wózka na toaletę, a szczególnie kładzenie się i wstawanie  z łózka, patrząc na to z boku,nie wyglądają ciekawie. W sumie  to już nie moje zmartwienie ,jednak jakoś samo się o tym myśli. 
Dotychczas ostatni dzień na Stellach byl trochę na luzie, radosny, a tutaj niczym się nie różni, do końca na posterunku ?
Życzę Wam spokojnej, przyjemnej soboty i całego weekendu :angel3: 

Gusia tylko się spróbuj z Pl nie odezwać adres Twój znam ?? szczęśliwej  podróży 
11 grudnia 2021 11:06 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Do mnie też ?

11 grudnia 2021 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Przy starych, przydrożnych kapliczkach, szczególnie tych zapomnianych, moje oczy zawsze widzą więcej :aniolki:

11 grudnia 2021 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Dzień dobry Słoneczkom 

Damessa, będzie dobrze, był szturm piątkowy ❤??

Na Gusi odbija się "fantastyczne" miejsce pracy z niezwykle precyzyjnie ustawionym zegarem biologicznym, szkoda że tylko Seniorressy.
Dbaj o siebie. Kilka spokojnie przespanych nocy w Polsce ustawi organizm. Zmęcz się przed snem(bez forsowania ?) np. intensywnym spacerem. Kawa i faja weg.
Mleko, mniód, masełko, czosnek. I dobry gest, miłe słowo od bliskich.
Kontrola parametrów ❤

Tulę i całus sobotni ?***

https://youtu.be/8YvCWW3zfYg
 
 

Ona mi rower podebrała i kieckę
11 grudnia 2021 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:balwanek: sanek idę szukać:narty:
Dusi i Gusi szczęśliwej podróży:flaga Polski:

A ja nie mam sanek mam starą miskę
11 grudnia 2021 11:12 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa1:kolejna grudniowa sobota przed nami, ogarniam pdp i czas na śniadanie i kawę :kawa:już pachnie w jadalni. Spokojnego dnia życzę :buziaki2:

Nie tylko u Ciebie w jadalni ??doleciał i do mnie ?
11 grudnia 2021 11:15 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień dobry wszystkim w sobotę :kwiatek dla ciebie2: nie wiem co to jest ale w nocy obudziłam się z gorączką i bólem głowy,dobrze że jestem w domu a nie w DE gdzie nie ma zmiłuj się obowiązki trzeba wykonać.W domu wzięłam paracetamol i już czuję się lepiej, nawet zjadłam śniadanie,nie będzie chyba tak źle. Dziś niech mąż trochę koło mnie polata bo ja wskakuję z powrotem pod kołdrę, a on jeszcze nie wstał :zaskoczenie1: :hihi: ,może też jest chory zobaczymy potem, Miłego i spokojnego dnia dla wszystkich a Gusi szczęśliwego powrotu do domku :flaga Polski: i niech odpoczywa po takim zleceniu ciężkim :papa:

Potem ? Graj sprawdzić za wczasu ,facet testament pisze  przy 36.8?
11 grudnia 2021 11:17 / 3 osobom podoba się ten post
No to wyżyłam ?czas na obowiazki
11 grudnia 2021 11:24 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Poddałam się wczoraj głębszym i mniej głębszym rozważaniom.
Zapewniam, że żadnej rozprawki na ten temat nie napisałam :hihi:
Nie pominęłam w tych rozważaniach również swojej osoby ,bo przecież bez tego wyciągnięte wnioski byłyby dość mocno naciągnięte. Ważne są też w tym temacie dwa pytania :
•jak postrzegają nas inni?
•co możemy zrobić ze swojej strony by było lepiej ,miłej,weselej DLA LUDZI, chociażby tu zgromadzonych a co za tym idzie dla siebie samych .
Niech się nam kręci we właściwym kierunku forum O24.
I dzień dobry :bravo:I do roboty pauza nie może trwać wiecznie ?obejrzałam wczoraj płakałam ???
 

Dobrze  prawi..wódki  jej dać
11 grudnia 2021 11:26 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Dobrze  prawi..wódki  jej dać:dwa piwa::smiech3:

Mnie Maluda z rana na odliczajkach piwem obdarowała to przez to ?po drinku to co napisałam zaśpiewam altem ???
11 grudnia 2021 12:13 / 6 osobom podoba się ten post
Powtórzę za Dorotee-zima trzyma, bieluśka i piękna. Drogowcy też się już ocknęli-wczoraj drogi nie były specjalnie przejezdne.
Mąż był raniutko z psem na spacerze- po powrocie położył się spać. Nie jest chory, bo nie marudzi, zresztą juz wstał i wygląda całkiem normalnie :) 
Młodzi z małym Michałkiem dziś do nas zawitają, toteż się od rana krzątam, potem niech synowa rządzi-lubię to , bo kucharka z niej wyborna :)
Tym co lubią ciepłe pory roku - ciepłej zimy życzę , ciepłych skarpet i dobrej herbaty Earl Grey. Zimolubni już sanki wyciągneli , a ja zaraz idę z Goldim na dłuższą przechadzkę pobawić się z piesem w śniegu . Zmarźnięci i szczęsliwi wrócimy do ciepłego domku i herbatki tym chetniej się napijemy :)
Dobrego dnia :) 
11 grudnia 2021 12:52 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Powtórzę za Dorotee-zima trzyma, bieluśka i piękna. Drogowcy też się już ocknęli-wczoraj drogi nie były specjalnie przejezdne.
Mąż był raniutko z psem na spacerze- po powrocie położył się spać. Nie jest chory, bo nie marudzi, zresztą juz wstał i wygląda całkiem normalnie :) 
Młodzi z małym Michałkiem dziś do nas zawitają, toteż się od rana krzątam, potem niech synowa rządzi-lubię to :glodny:, bo kucharka z niej wyborna :)
Tym co lubią ciepłe pory roku - ciepłej zimy życzę , ciepłych skarpet i dobrej herbaty Earl Grey. Zimolubni już sanki wyciągneli , a ja zaraz idę z Goldim na dłuższą przechadzkę pobawić się z piesem w śniegu . Zmarźnięci i szczęsliwi wrócimy do ciepłego domku i herbatki tym chetniej się napijemy :)
Dobrego dnia :) 

Mieliśmy kiedyś Cocer spaniela ,ten to był wariat. Co on w śniegu wyrabiał a latem w wodzie .☺Zimą na długich uszach kule śniegu mu wisiały i pod brzuchem też a ile rzepów do domu przytargał zawsze.?Trafił do nas jak córa miała miesiąc .Wychowywali się razem od dziecka zaszczepiliśmy w niej miłość do zwierząt ?
11 grudnia 2021 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ona mi rower podebrała i kieckę:smiech2:

On mój urok osobisty??????
11 grudnia 2021 14:37 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Potem ? Graj sprawdzić za wczasu ,facet testament pisze  przy 36.8?

Konwalia wiem że jak facet chory to zaraz umiera ale mój to śpioch nawet na stojąco uśnie,sprawdzałam dycha to wszystko ok,