Powitajki przy kawie 68

15 stycznia 2022 08:32 / 9 osobom podoba się ten post
Witam jeszcze z domowych pieleszy.
Zaszczepiłam się Johnsonem, ale ciągle mi ręka dokucza. Chyba dziś gorzej niż wczoraj - a to piąty dzień.
W domu "popełniłam" kaszanki i kiełbaski, a dziś będą wędzone szyneczki i boczki.
Podobnie jak Kruszynka ciągle zmieniali mi oferty i ciągle czekałam na akceptacje, ale w końcu dostałam pracę bardzo blisko granicy w 16303 Schwedt. Będę tam od 4 lutego do 5 marca. A potem się zobaczy.
Tak więc jeszcze trochę w domku poleniuchuję.
Miłego dnia wszystkim i całego weekendu
15 stycznia 2022 09:42 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam jeszcze z domowych pieleszy.:moje_wakacje:
Zaszczepiłam się Johnsonem, ale ciągle mi ręka dokucza. Chyba dziś gorzej niż wczoraj - a to piąty dzień.:odpoczynek_kominek:
W domu "popełniłam" kaszanki i kiełbaski, a dziś będą wędzone szyneczki i boczki.:lubie_gotowac:
Podobnie jak Kruszynka ciągle zmieniali mi oferty i ciągle czekałam na akceptacje, ale w końcu dostałam pracę bardzo blisko granicy w 16303 Schwedt.:ferrari: Będę tam od 4 lutego do 5 marca. A potem się zobaczy.:zaskoczenie1:
Tak więc jeszcze trochę w domku poleniuchuję.:niech zyje:
Miłego dnia wszystkim i całego weekendu:angel1:

Też  jestem po Johnsonie, ból  ręki  minie
15 stycznia 2022 10:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry słońce pięknie świeci myślę że to będzie fajna sobota, czego sobie i Wam życzę 
15 stycznia 2022 11:17 / 7 osobom podoba się ten post
Witam pięknie w sobotę słoneczną,  aż są chęci do pracy  Firanki już wyprane i powieszone teraz drugie ciemne się pierze  za chwilkę  w ruch i po południu spokój Miłego i spokojnego dnia wszystkim 
15 stycznia 2022 11:37 / 7 osobom podoba się ten post
Serdeczności na dziś wszystkim życzę 
15 stycznia 2022 12:58 / 7 osobom podoba się ten post
, a jest co tu oglądać... Dziadek ma dużo filmów DVD, ja mu tylko włączam. Dużo jest też w polskiej wersji... A teraz są momenty ??... Ein Unmoralisches Angebot, oczywiście z, Demi Moore i Robercikiem. 
15 stycznia 2022 13:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, słońce i pogoda, prawie jak wiosna 
Pięknej soboty życzę 
16 stycznia 2022 06:59 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej niedzieli.Dla mnie niedziela w pracy to może nie koszmar,ale nic fajnego.Normalny dzień w pracy,a nie lubię.Nie licząc tej,jeszcze 6 takich niedziel tutaj.Oby szybko zleciały.
16 stycznia 2022 07:42 / 9 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Udanej niedzieli dla wszystkich. 
16 stycznia 2022 08:14 / 8 osobom podoba się ten post
16 stycznia 2022 08:36 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnej niedzieli 
16 stycznia 2022 08:37 / 8 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielę 
16 stycznia 2022 09:00 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w mroźną ale słoneczną niedzielę  wszystkim spokojnego dnia  i dalej do przodu  
16 stycznia 2022 09:42 / 8 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie. Nadal nie mam żadnego info, jutro z rana zadzwonię sama lub poszukam czegoś innego. Wszystkim życzę pogodnej niedzieli. 
16 stycznia 2022 09:48 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek niedzielnie. Nadal nie mam żadnego info, jutro z rana zadzwonię sama lub poszukam czegoś innego. Wszystkim życzę pogodnej niedzieli. 

Umowy z firmą nie masz. Naprawdę jest dużo ofert pracy. Znasz język i z praca nie ma problemu.