Powitajki przy kawie 68

16 stycznia 2022 11:11 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
Niedziela pochmurna, lekki mrozek-2, i wiatr hula, ale w domku przytulnie i miło. Pięknego dnia Wam życzę 
16 stycznia 2022 12:12 / 7 osobom podoba się ten post
W mnie w domu też przytulnie i ciepło, na zewnątrz chłodno i trochę wietrznie... Dziś lenistwo w domku uskuteczniamy z pdp. Ogląda jakiś film "Martha" a ja szykuję amciu. Obiad o 13, bo dziadek chciał do 10 spać i ok
16 stycznia 2022 12:43 / 7 osobom podoba się ten post
U mnie słonecznie ale mroźno. Wiatr się trochę uspokoił. Do pieca podrzucam co by nie wyziębić domu. Lubię ciepło i krótki rękawek po domu. 
16 stycznia 2022 21:51 / 9 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór i od razu dobranoc  :) Śpijcie dobrze -słodkich snuf 
P.S. Maluda-trzymam kciuki !
16 stycznia 2022 23:21 / 7 osobom podoba się ten post
Dobranoc  niedziela minęła.
17 stycznia 2022 06:33 / 9 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w nowym tygodniu. Wiatr tak hula, że aż strach. Ja oczywista już po kawie i czekam za telefonem. Jeśli znowu będą odwlekać, to sama szukam, już w sobotę porozsylalam kilka aplikacji. Najgorsze, że Piotr zaszczepiony trzy razy a kaszle tak, że praktycznie mało co śpi. Będziemy próbowali dostać się do lekarza domowego, ale szczerze, to boję się o Niego, bo uparty jak muł. No, to narka. 
17 stycznia 2022 06:49 / 8 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie w nowym tygodniu. Wiatr tak hula, że aż strach. Ja oczywista już po kawie i czekam za telefonem. Jeśli znowu będą odwlekać, to sama szukam, już w sobotę porozsylalam kilka aplikacji. Najgorsze, że Piotr zaszczepiony trzy razy a kaszle tak, że praktycznie mało co śpi. Będziemy próbowali dostać się do lekarza domowego, ale szczerze, to boję się o Niego, bo uparty jak muł. No, to narka. 

Będzie dobrze mimo tych stresow znajdziesz spoko miejsce Maluda a dla Piotra duzo zdrowka ?
17 stycznia 2022 07:11 / 8 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego poniedziałku.Niedziela przeleciała i całe szczęście.Poranne zajęcia na balkonie zaliczone,nie jest zimno,tylko ten wiatr wieje.Powoli i do przodu.
17 stycznia 2022 07:21 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry powoli dzień pracy czas zacząć dużo sił i optymizmu życzę wszystkim na dziś i cały nadchodzący tydzień 
17 stycznia 2022 07:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry Słoneczkom 
Druga kawka, czytam kto dziś świętuje i już mam zrobiony poniedziałek:
"Na Sulpicjusza wszystko się rusza!"
???
A niech tam! ??????
Aby zdrowo i szczęśliwie ?❤??
 
17 stycznia 2022 08:01 / 8 osobom podoba się ten post
Witam.  za oknem sztorm? nie bo ja na południu Polski więc halny plus śnieg.  Zaraz trzeba, wstać i rozpalić w piecu. Dziś zacznę trochę pakowac walizkę co by jutro na wariata tego nie robić. Wszystkim spokojnego dnia . 
17 stycznia 2022 08:16 / 8 osobom podoba się ten post
Chłodno, wieje 
Dzień dobry 
Życzę Wam spokojnego dnia 
17 stycznia 2022 08:45 / 8 osobom podoba się ten post
U mnie wiało przez całą noc straszliwie, a rano biały puch przysypał ziemię.
W nocy spać nie mogłam to TV oglądałam (zaległe pokazy mistrzów) to teraz dopiero kawkę popijam i cieszę się wolnością. Za niedługo znowu kierat i "dzień świstaka"
17 stycznia 2022 08:54 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo w Świnoujściu dzisiaj do 100kmh  porwać może człowieka poczciwego
17 stycznia 2022 09:05 / 7 osobom podoba się ten post
WitamZapowiada się piękny, słoneczny dzień. Pojadę  do miasta, sprawdzę czy tam mnie nie maSpokojnego dnia życzę