Powitajki przy kawie 68

17 stycznia 2022 09:31 / 10 osobom podoba się ten post
Dorotee już napisała ile na liczniku w Świnoujsciu. U mnie też  coś koło tego. Porwać mnie nie porwało-może dlatego, że miałam psa za towarzysza, a bez niego pewnie bym fruwała pod borem i lasem.
Trzebaby pomału się pakować zacząć - jeden z punktów dzisiejszego planu to wyciągnięcie walizki.
Żeby się dostosować do prędkości wiatru, to szukałam jakiegoś dowcipu z polotem. Myślałam, ze dziś coś znajdę, ale od jakiegoś czasu nie ma nic ciekawego.
 "Coco dżambo i do przodu " -może taka chińska mądrość 
Miłego poniedziałku , dnia bez niespodzianek i niech przestanie w koncu duć .
17 stycznia 2022 10:03 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w poniedzialek. Nie silę się na oryginalność i zacznę od prognozy pogody ?. Wczoraj wieczorem wracałam do domu i żałowalam ze nie mam ze sobą kijków czy chociaż jednego. Chociaż byłam tylko kilka bloków dalej na moim osiedlu,to trochę czasu mi zajęło. Padała marznąca mżawka i momentalnie zrobiła się gołoledź. Też duło jak u większości z Was, ale nie wiem czy całą noc, bo spałam bardzo dobrze. A dzisiaj dalej wieje, zrobiło się biało i na zmianę deszcz albo śnieg z góry leci.
Przyjemnego, spokojnego dnia życzę  
17 stycznia 2022 10:20 / 8 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich  z początkiem tygodnia ,wieje jak wszędzie i pada deszcz śniegu jeszcze nie ma.Wszystkim spokoju na cały tydzień. Dziś miałyśmy iść z koleżanką na spacer ale nic z tego nie wyjdzie,a szkoda.
17 stycznia 2022 10:58 / 5 osobom podoba się ten post
Nie mam nic ciekawego do powiedzenia oprócz elo. ?  
Coś ta pandemiczna propaganda u kohanyh  sąsiadów  ucichła jakby, moze i wiosna idzie i Majorka ? ??? 
 
Worek spacerowy nam się posypał,zamek poszedł, ter związuję Wolfa sznurem.? Taki abdejt.
 
Trzymcie sie. 
17 stycznia 2022 13:06 / 8 osobom podoba się ten post
witam się ze wszystkimi w nowym tygodniu zycząc spokojnego popołudnia
17 stycznia 2022 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
Tak sobie spokojnie i przyjemnie upływa styczniowy poniedziałek a od rana nie opuszcza mnie mruczenie Barrego do Liski. To jest tembr.  Zazdroszczę??
 
https://youtu.be/LLOWYAzs9GI
 
Za tych, co niedługo idą pod nóż, trzymam kciuki ❤
18 stycznia 2022 06:48 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Za oknem śnieg i mróz ale na szczęście wiatr już ustał. Spokojnego dnia kochani. Dla mnie ostatni dzień w domciu. 
18 stycznia 2022 07:08 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Za oknem śnieg i mróz ale na szczęście wiatr już ustał. Spokojnego dnia kochani. Dla mnie ostatni dzień w domciu. 

Dałam łapka w górę bo witam też Cię serdecznie - choć ten ostatni dzień w domu zawsze jest za krótki ? miłego dzionka ?
18 stycznia 2022 07:12 / 8 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego wtorku.Poranne balkonowe rytuały zaliczone.Zaczynam 2 tydzień pracy.Nie przemęczajcie się.
18 stycznia 2022 07:33 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Dałam łapka w górę bo witam też Cię serdecznie - choć ten ostatni dzień w domu zawsze jest za krótki ? miłego dzionka ?

Dziękuję. Na dziś nie mam żadnych planów. Klucze do teściów zawieść od domu i zakupy po drodze na, dziś i na wyjazd. Potem już tylko praca w domu pranko i pakowanie i tyle.juz mi się chce jechac bo wszyscy się rozjechali i zostałam sama w pustym domu. 
18 stycznia 2022 07:37 / 8 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo 
18 stycznia 2022 07:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Na dziś nie mam żadnych planów. Klucze do teściów zawieść od domu i zakupy po drodze na, dziś i na wyjazd. Potem już tylko praca w domu pranko i pakowanie i tyle.juz mi się chce jechac bo wszyscy się rozjechali i zostałam sama w pustym domu. 

Rozumiem. Ja mam tak, że przed wyjazdem do De mi się chce a jak już zajadę to wróciłabym do domu ????
18 stycznia 2022 07:49 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Rozumiem. Ja mam tak, że przed wyjazdem do De mi się chce a jak już zajadę to wróciłabym do domu ????

Ja planowałam na, długo do 10 kwietnia ale operacja z grudnia babki przełożona ( w kalendarz zapis) na 8 marca więc nie wiem jak to będzie. No chyba że znowu termin się przesunie bo obecnie jest chora i bierze antybiotyk na jakieś bakterie w moczu. Jak pójdzie na Op to będę szukać jeszcze na te 3-4 tygodnia do 10 kwietnia. 
18 stycznia 2022 07:56 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Przyjemnie na tarasie, dziś ma być 6 stopni. 
Wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia 
18 stycznia 2022 08:04 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

:smiech3: Ja planowałam na, długo do 10 kwietnia ale operacja z grudnia babki przełożona ( w kalendarz zapis) na 8 marca więc nie wiem jak to będzie. No chyba że znowu termin się przesunie bo obecnie jest chora i bierze antybiotyk na jakieś bakterie w moczu. Jak pójdzie na Op to będę szukać jeszcze na te 3-4 tygodnia do 10 kwietnia. 

Jak wszystko bedzie git to ja wstępnie do 31 marca a jak zmienniczka postanowi zostać na wielkanoc w Pl to do domu dopiero we wtorek 19 kwietnia. Wszystko wyjdzie w "praniu" jak to się u nas mówi ??