Powitajki przy kawie 68

24 stycznia 2022 11:45 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknie, znów witamy się w poniedziałek ,dni mijają tak szybko że nie wiadomo kiedy tydzień minął .
Spokojnego i przyjemnego dnia życzę 
24 stycznia 2022 13:26 / 8 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzieńdoberek :-)
Fiore, ja myślałam że Ty od niedawna tutaj z nami, a od wczoraj wiem, że dawno swoją przygodę z Opiekunkowem zacząłeś. Zajrzałam (i zostałam tam na dłużej)na bloga Mleczko ,sprzed kilku ładnych lat, a Ty tam już byłeś(2016). Trafiłam na Twój wpis gdzie opisujesz jak w ciągu bardzo krótkiego czasu pożegnałeś kilkoro podopiecznych. Chyba nie pomyliłam Ciebie z kimś innym? Szacun, nie wiem czy po trzecim przypadku nie uciekłabym do domu..

dokladnie , tu jestem juz dlugi czas 
dokladnie to byl moj wpis , czasem sie zdarzaja szybkie stelle , nie wiadomo kto kiedy odchodzi i jak szybko ,
poza tym ja w wiekszosci zajmuje sie paliatywnymi podopiecznymi wiec wiadomo jak jest.
A tu z mila chcecia zagladam na forum, szybciej czas w pracy leci. Mozna popisac , wygadac sie , posmiac, a nawet poswintuszyc troszke 
24 stycznia 2022 13:29 / 10 osobom podoba się ten post
witam wszystkich w nowym tygodiu i oby do przodu babci córka zrobiła mi dzisiaj iespodziakę z okazji urodzin upiekła torta dostałam też czekoladki i prymulkę miłego popołudnia 
24 stycznia 2022 13:37 / 3 osobom podoba się ten post
creyzy

witam wszystkich w nowym tygodiu i oby do przodu babci córka zrobiła mi dzisiaj iespodziakę z okazji urodzin upiekła torta dostałam też czekoladki i prymulkę miłego popołudnia :aniolki:

To wszystkiego najlepszego solenizantko 
24 stycznia 2022 13:40 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

To wszystkiego najlepszego solenizantko :aniolki::kwiatek dla ciebie:

dziękuje bardzo Luke
24 stycznia 2022 13:42 / 3 osobom podoba się ten post
creyzy

witam wszystkich w nowym tygodiu i oby do przodu babci córka zrobiła mi dzisiaj iespodziakę z okazji urodzin upiekła torta dostałam też czekoladki i prymulkę miłego popołudnia :aniolki:

Najlepszego ! 
24 stycznia 2022 13:42 / 5 osobom podoba się ten post
creyzy

witam wszystkich w nowym tygodiu i oby do przodu babci córka zrobiła mi dzisiaj iespodziakę z okazji urodzin upiekła torta dostałam też czekoladki i prymulkę miłego popołudnia :aniolki:

Creyzy, najlepszego?
24 stycznia 2022 13:43 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Najlepszego ! :balony1:

dziękuje bardzo
24 stycznia 2022 13:44 / 7 osobom podoba się ten post
Dziadeczek nakarmiony, przebrany i już poleguje w Krankenbecie :)
Pauza nastała  Idę poszukać wiosny, bo juz się pokazuje tu i ówdzie :)
24 stycznia 2022 13:45 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Creyzy, najlepszego?

dzięuje bardzo
24 stycznia 2022 14:18 / 4 osobom podoba się ten post
creyzy

witam wszystkich w nowym tygodiu i oby do przodu babci córka zrobiła mi dzisiaj iespodziakę z okazji urodzin upiekła torta dostałam też czekoladki i prymulkę miłego popołudnia :aniolki:

Sto lat sto lat niech żyje żyje nam ::
24 stycznia 2022 16:30 / 4 osobom podoba się ten post
creyzy

witam wszystkich w nowym tygodiu i oby do przodu babci córka zrobiła mi dzisiaj iespodziakę z okazji urodzin upiekła torta dostałam też czekoladki i prymulkę miłego popołudnia :aniolki:

100 lat
24 stycznia 2022 16:45 / 4 osobom podoba się ten post
Crazy  Sto ? lat z okazji tych nastu... Urodzin.  
24 stycznia 2022 17:22 / 1 osobie podoba się ten post
Dobry wieczór Słoneczka!
Poniedziałkowy rolerkoster chyba się zakończył.
Jak wstałem o 5.5o, tak teraz uczciwiej usuadłem przy pellegrino i ciachu, bo na kawkę już za późno.
To miłego wieczoru ?❤?
24 stycznia 2022 17:23 / 1 osobie podoba się ten post
creyzy

dzięuje bardzo

Wszystkiego Najlepszego
z okazji Urodzin ?❤?