Powitajki przy kawie 69

24 lutego 2022 10:55 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Mieszkają w mieście Truskawiec wiec mozna sobie wyobrazic jak szybko przesuwa się wojsko ruskie 

Śledzę na bieżąco. Wojna.Straszne. 
24 lutego 2022 10:56 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Śledzę na bieżąco. Wojna.Straszne. 

24 lutego 2022 12:10 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Dobry wszystkim. Muszę sobie pogadac bo właśnie odebrałam telefon z domu i mam ciśnienie wysokie a poziom strachu przekroczył normę. Od połowy grudnia u mnie w domu mieszka 19letni chlopak z ukrainy ( pomagalismy mu znaleźć prace i mieszkanie i od polowy marca pojdzie na swoje).  W krotce miał przyjechać tata jego tez ale juz nie przyjedzie. Dzwonił 20 min temu jego tata - armia rosyjska jest juz 200km od ich miejscowości ( mieszkaja ok 100 km  na poludnie od Lwowa) slychać u nich juz wystrzały, siedzą wszyscy w malej piwnicy w bloku- mają zakaz opuszczania domow taki wydano nakaz, paliwa tez brak nawet uciekać na ten moment nie mogą i nie mają jak????????

24 lutego 2022 13:31 / 7 osobom podoba się ten post
witajce ludkowie w czwartek spokojnego popołudnia 
24 lutego 2022 13:38 / 8 osobom podoba się ten post
A ja dziś usmażyłam racuchy z jabłkami zamiast pączków. Będą do popołudniowej kawy.
24 lutego 2022 13:46 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Dobry wszystkim. Muszę sobie pogadac bo właśnie odebrałam telefon z domu i mam ciśnienie wysokie a poziom strachu przekroczył normę. Od połowy grudnia u mnie w domu mieszka 19letni chlopak z ukrainy ( pomagalismy mu znaleźć prace i mieszkanie i od polowy marca pojdzie na swoje).  W krotce miał przyjechać tata jego tez ale juz nie przyjedzie. Dzwonił 20 min temu jego tata - armia rosyjska jest juz 200km od ich miejscowości ( mieszkaja ok 100 km  na poludnie od Lwowa) slychać u nich juz wystrzały, siedzą wszyscy w malej piwnicy w bloku- mają zakaz opuszczania domow taki wydano nakaz, paliwa tez brak nawet uciekać na ten moment nie mogą i nie mają jak????????

Przykro mi bardzo .
24 lutego 2022 14:21 / 7 osobom podoba się ten post
Przykre to bardzo,sama mam 19 letniego syna i bardzo współczuję temu chłopakowi,Dalego od domu i w takiej przerażającej sytuacji...dobrze,że ma tu chociaż Was.pozdrawiam?
24 lutego 2022 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Przepraszam za brak składu i ładu ale emocje biorą górę nad rozumem

25 lutego 2022 06:04 / 9 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo
Dziś ma przyjechać córka pedepci z rodziną na weekend, a ja będę mieć więcej luzu
Miłego dnia wszystkim
25 lutego 2022 06:08 / 9 osobom podoba się ten post
Witam cieplutko jeszcze z wyrka. Wczorajszy dzień skończył się bardzo smutno pełen niedopowiedzianych pytań, strachu o bliskich i o... siebie. Nie będę ukrywać, że się nie boję, to normalne odczucie w tych dniach. Piję kawę i marzę tylko, żeby dni płynęły szybciej i żebym mogła już być wśród swoich. Spokoju Wszystkim życzę z całego serducha. 
25 lutego 2022 06:46 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego piątku.Nie ukrywam,że też jak Maluda się boję.Chcę jak najszybciej stąd wyjechać,mam nadzieję że za tydzień o tej porze będę już w Pl.Przez całą noc sie co chwila budziłam.W moim mieście wczoraj zabrakło paliwa,wszyscy rzucili się na tankowanie.W sklepach też podobno zaczęło się zakupowe szaleństwo.Spokoju Wszystkim i sobie życzę.
25 lutego 2022 07:20 / 9 osobom podoba się ten post
Witam w piątek.  Każdy w tej sytuacji chce do domu i to normalne ale czy w Pl będzie bezpiecznie?  Chyba teraz wszędzie i wszystko może się zdarzyć. Dziś żadnych terminów nie mamy. Jedynie zakupy, ogarniecie mieszkania i duszowanie babci. Jutro podobno ma przyjechać córka bo wczoraj orzykeciala do Frankfurtu ( z pracy bo jest stewardesa) i zatrzymała się u brata. Pytam babci na ile a ona na to, że na nadzieję że krótko bo żadnych gości nie chce. Zmęczona jest i życiem plus ból biodra i ma poprostu dość wszystkiego. Wszystkim mimo to spokojnego dnia. 
25 lutego 2022 07:44 / 9 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich o poranku
Coś mi od rana internet szwankuje  trzeba zaraz sprawdzic
Miłego dnia opiekunkowo 
25 lutego 2022 07:54 / 9 osobom podoba się ten post
Witam w piatek , jeszcze  z pod kołderki.Mysli się  kotłują, nie spałam spokojne...za 3 dni będę w domu. Moje dziecko ma dzisiaj  31 urodziny Spokojnego dnia  kochani
25 lutego 2022 08:14 / 7 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam w piatek , jeszcze  z pod kołderki.Mysli się  kotłują, nie spałam spokojne...za 3 dni będę w domu. Moje dziecko ma dzisiaj  31 urodziny :szampan:Spokojnego dnia  kochani:przytula:

Wszystkiego najlepszego dla Syna