Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

14 czerwca 2022 08:25
Damessa

A ja wcale....PDP nie lubi:-(Dzisiaj pieczone udka,czerwona kapusta,ziemniaki puree :gotowanie:

To co tylko mięcho? :) 
14 czerwca 2022 08:29
GrazynaM55

To co tylko mięcho? :) 

U mnie nie ma ryb a mięcha tez mało. Ale nie narzekam,bo mi tak pasuje. Jest tyle możliwości, szczególnie latem,kiedy warzywniaki uginają się od świeżych warzyw 
14 czerwca 2022 08:30 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

U mnie nie ma ryb a mięcha tez mało. Ale nie narzekam,bo mi tak pasuje. Jest tyle możliwości, szczególnie latem,kiedy warzywniaki uginają się od świeżych warzyw 

To prawda latem jest bardzo dużo warzyw :) Placki z cukinii często robię np.
14 czerwca 2022 08:35 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj wczorajsza zupa, pewnie jeszcze smaku nabrała, jakiś jogurt albo budyń. 
Później chcę młodą kapustę upolować, bo wczoraj naoglądałam się w telewizorni jak gołąbki robili i nabrałam na nie  ochoty. Jak nie będzie młodej, to włoską kupię ?
14 czerwca 2022 08:54 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzisiaj wczorajsza zupa, pewnie jeszcze smaku nabrała, jakiś jogurt albo budyń. 
Później chcę młodą kapustę upolować, bo wczoraj naoglądałam się w telewizorni jak gołąbki robili i nabrałam na nie  ochoty. Jak nie będzie młodej, to włoską kupię ?

Oglądałaś Björna Freitaga  
14 czerwca 2022 09:00 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

To prawda latem jest bardzo dużo warzyw :) Placki z cukinii często robię np.

Oooo! Placki z cukini dzisiaj  zrobię a  dla PDP  odmrożę zupę 
14 czerwca 2022 09:01 / 1 osobie podoba się ten post
Warzywa z patelni mogę zapodac  w czwartek wolne w części landów De. Warto dzisiaj zrobić zakupy . Nadrenia ma wolne . 
14 czerwca 2022 09:23 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Oglądałaś Björna Freitaga :chaplin: 

Tak, Vorkoster 
14 czerwca 2022 09:30 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Tak, Vorkoster :-)

Wszystkie jego programy oglądam . Najbardziej lubię jak gotuję z Frankiem na statku ..
Tylko Margaretka cały czas - Ale on utył 
14 czerwca 2022 09:39
dorotee

Wszystkie jego programy oglądam . Najbardziej lubię jak gotuję z Frankiem na statku ..
Tylko Margaretka cały czas - Ale on utył :chaplin:

??
Ja swojej opowiadam co gotują i jak wyglądają dania. Smutne, że nic nie widzi. 
Oglądam też Land & Lecker
Wczoraj nie widziałam, bo z siostrą gadałam 
14 czerwca 2022 11:53 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

To co tylko mięcho? :) 

Wręcz  przeciwnie...nie musi istnieć.
15 czerwca 2022 14:45 / 1 osobie podoba się ten post
Zjadłam zupę szpargelową  resztę . Jutro ugotuję ogórkową na 2 dni i finito / Chłodnik bym zjadła, ale na zakupy ze 40 km . Obejdzie się smakiem .
15 czerwca 2022 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
Nie miałam pomysła, to wymyśliłam coś z tego,co w domu było. 
Tortellini nudle ugotowałam,na patelnię trafiło pół cukinii,papryka czerwona ,dużo  przypraw,na  koniec trochę śmietany,do tego gotowe nudle,jeszcze dosmaczyć było muss i wyszło mniam-mniam . Z sałatą lodową w sosie jogurtowym zapodałam.
15 czerwca 2022 16:04
Wracając zez dużego miasta wzięłam od nas z bistro na miejscu lepione pierogi ruskie 
15 czerwca 2022 16:45 / 3 osobom podoba się ten post
Kalafior z bułką tartą i koperkiem