Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

16 czerwca 2022 11:55 / 2 osobom podoba się ten post
Gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki ,lody waniliowe z Advocatem na deser. 
16 czerwca 2022 12:10 / 4 osobom podoba się ten post
Szparagi z bułką tartą, ziemniaki dwa , sałata 
Byłam odebrać szparagi i truskawki , ,5 mi nut masakra. 
Na deser pójdę po lody ,? Gusia mi apetytu zrobila
Teraz śpimy z Margaretkaą osobn 
 
16 czerwca 2022 13:41 / 3 osobom podoba się ten post
Wyjechałam rowerem na przejażdżkę ale już  wróciłam. Nadciąga  burza, ciemne chmury.....
16 czerwca 2022 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Wyjechałam rowerem na przejażdżkę ale już  wróciłam. Nadciąga  burza, ciemne chmury.....

A ja wzięłam przykład z dorotee i poleguję ?
16 czerwca 2022 18:15 / 4 osobom podoba się ten post
Koniec lenistwa szparagi pojedzone , pyszne , coraz droższe , no i niedługo koniec . Zjadltsmy każda po pęczku że szczypiorkiem i sałata .
Byłam w ogrodzie , nadal masakra . Słońce ☀️ od południa grzeje. Moja strona od ulicy trochę odpoczywa od upały . Na ulicy pusto. Wszyscy sąsiedzi Margaretki w domu . Nawet Piotruś Pan nie opala się na balkonie. 
Tak myśle że o 19 trochę sosu pomidorowego ugotuję? Jakiś Akron mam . Do rana na szparagach nie przetrwamy . 
 
17 czerwca 2022 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Barszcz czerwony, ukraiński z fasolą  ,,piękny Jaś "Duży  garnek,zostanie  chłopakom  na jutro.
17 czerwca 2022 09:21 / 3 osobom podoba się ten post
Ziemniaki z koperkiem, kalafior z masłem i bułką tartą, może mizeria a może nic więcej. Budyń, wczoraj Pedepcia już się pytała, czy przypadkiem nie zapomniałam jak się budyń gotuje 
17 czerwca 2022 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Kupiłam świeży czosnek, więc dzisiajala porcja makaronu z pomidorami , czosnkiem i oliwką  sałata 
17 czerwca 2022 12:52 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Kupiłam świeży czosnek, więc dzisiajala porcja makaronu z pomidorami , czosnkiem i oliwką :gotowanie: sałata 

Mniam 
Ja lubię też spaghetti tylko z samym masłem, świeżym czosnkiem, dużo, i duuużo parmezanu czy jakiegoś innego grana padana ?
17 czerwca 2022 13:30 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mniam :mniam:
Ja lubię też spaghetti tylko z samym masłem, świeżym czosnkiem, dużo, i duuużo parmezanu czy jakiegoś innego grana padana ?

Pada na ... To ja jestem dzisiaj  pasta ala Alfredo.aslo , parmezan i woda od gotowania makaronu.. to nasz drugi faworyt 
18 czerwca 2022 10:13 / 3 osobom podoba się ten post
Sałatka ze szparagów  bagietka i ?
18 czerwca 2022 12:40 / 1 osobie podoba się ten post
Ugotowałam tylko kilka ziemniaków. Odgrzałam gołąbki czwartkowe, jogurt grecki Elinas z miodem i to wszystko 
18 czerwca 2022 23:57 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Sałatka ze szparagów :gotowanie: bagietka i ?

A jaka sałatka? Podrzucisz przepis?
19 czerwca 2022 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

A jaka sałatka? Podrzucisz przepis?

Szparagi ugotowane pokrojone w kawałki , sól , pieprz powinien być biały ale nie lubię więc czarny , szczypiorek, oliwka , w wersji niemieckiej ocet winny a wolę cytrynę. Wymieszać , schłodzić. Pycha . 
19 czerwca 2022 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
U nas quark z młodymi ziemniakami, ale smaczny . DO niego starty ogórek, zielenina, pomidory koktajlowe pokrojone drobno . Tutejsi ludzie chwalili, że smaczny i taki był na prawdę . Na deser popitka tylko woda z lodówki z mietą cytryną i syropek z holundersirupem . Lody były po 16 tej i sie nie załapałam. bo byłam juz po robocie .