Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

25 czerwca 2022 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa krem z białych warzyw, z grzankami. Posypałam je dość obficie papryką wędzoną, małego kopa zupie dodała ?. Papryka, nie ja ?
Sałatka owocowa z odrobiną Amaretto.
26 czerwca 2022 11:50 / 3 osobom podoba się ten post
Strajk jakiś czy co? Drugi dzień z rzędu nikt nic nie gotuje?
Nie ma skąd pomysła zaczerpnąć, więc króciutko i szybko. Ziemniaczki,sznycelki ,mizeria  z ogóreczka.
Tak zdrobniale, bo i porcyjki malusie. Na 18tą jedziemy do restoranta jakiegoś. 
Pedepcia wielką chęć ma gdzieś mnie zaprosić. Córka  też z nami jedzie, wszak auto i kierowca potrzebny ?
26 czerwca 2022 11:57 / 4 osobom podoba się ten post
Ja gotuje.   Wszak póki co tylko dla siebie ale będzie na dwa dni . Gorąco jeść się nie chce ale trzeba coś na reszta rzucić.
Piersi z kurczaka pieczona z plastrami pomidora i posypana serem żółtym, do tego surówka z białej kapusty z różnymi dodatkami, szczypiorek, rzodkiewki, Ogórek, marchewka z sosem jogurtowym plus ziemniaki młode z koperkiem. 
Na deser ???mam lody ? i arbuza ? ale to może po południu. 
Smacznego. Dziękuję. 
26 czerwca 2022 12:19 / 3 osobom podoba się ten post
No my właśnie jemyZupa  koperkowa z kluseczkami  z przepisu Mleczko.REWELACJA!!!!Racuchy drożdżowe  z jabłkiem  dla PDP  a  dla  mnie placki z cukini.Tak jak Dusia  pisze...gorąco  ale  trzeba  coś na ruszt rzucić Smacznego!
26 czerwca 2022 12:44 / 4 osobom podoba się ten post
Trzeba coś przekąsić , u mnie wieczorowa pora , sznycel drobiowyoczony w mleku, ziemniaki z koperkiem, marchewka z pietruszką i sosem sojowym , oczywiście sałata 
Ciasta nie ma i nie będzie dzisiaj . Truskawki 
26 czerwca 2022 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie bez miaska dzis.Pieczone krokiety,wirsing na cieplo i budyń waniliowy z ?.
26 czerwca 2022 15:52 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

U mnie bez miaska dzis.Pieczone krokiety,wirsing na cieplo i budyń waniliowy z ?.

Mhmmm,coś dla mnie ,nie muszę mieć mięsa. Budyń mogę jeść codziennie 
Pięknie podałaś, no i chyba na tarasie?
Moja babcia obiad tylko w domu,śniadanie i kolacja tak,może być na  zewnątrz.  Jak zapytałam czemu ,to się dowiedziałam,  że mąż  nigdy obiadu na tarasie nie podawał i niech już tak zostanie. 
27 czerwca 2022 08:41 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajszy sznycel , ziemniaki sałata i jakieś warzywo dokupie 
27 czerwca 2022 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Wczorajsza koperkowa z  francuskimi kluseczkami 
27 czerwca 2022 11:01 / 4 osobom podoba się ten post
Sznycel drobiowy dla dziadka w panierce dla mnie bz. Zielona fasolka, ziemniaki. Na deser lody Nestle. Chyba najlepsze jakie tu mozna pakowane dostać. 
27 czerwca 2022 11:09 / 2 osobom podoba się ten post
Delikatnie dzisiaj, wczoraj było dużo więcej niż normalnie, bo i obiad w domu i o 18tej ,dania obiadowe w restorancie ?
Dzisiaj  esencjonalny bulion warzywny z lanymi kluseczkami. Na  deser lody. Nie Nestle ?,trzeba skończyć Landliebe waniliowe i polać resztą likieru jajkowego. Nie lubię  jak mi prawie pusta butelka się pałęta.
27 czerwca 2022 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
Już zjadłam obiadek,dzisiaj  gotowała dziewczyna . Jutro gotuję ja .
 
Kotleciki z drobno pokrojonego indyczego mięska, do tego wpite jajko. maka ,trochę musztardy i  przyprawy . Smazone jak małe placuszki, ryż i ogórek konserwowy . Zjadłam, miesny limit mam wyczerpany na tydzień . Ja jutro sledzik w smietanie i kartofle po żołniersku .
27 czerwca 2022 15:01 / 3 osobom podoba się ten post
Na taki gorąc to obowiązkowo chłodnik, lody i duzo lemoniady własnej roboty
28 czerwca 2022 07:44 / 2 osobom podoba się ten post
Fasolka szparagowa z bułeczką  tartą,jajka sadzone,ziemniaki z koperkiem. 
28 czerwca 2022 07:48 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Fasolka szparagowa z bułeczką  tartą,jajka sadzone,ziemniaki z koperkiem. :gotowanie:

No,no niczego sobie . Mnie kusza pieczone ziemniaki takie popękane z masełkiem, twarożkiem i koperkiem .  Cóz, muszę dzisiaj śledzika zrobić, bo mu gwarancja minie .  Też z ziemniaczkami .