Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

08 lipca 2022 18:00 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Znalazłam przepis na flaczki  z boczniaków i chyba się pokuszę o zrobienie jak wrócę do domu bo dziadek mi tego nie zje.Nie umiem coś wstawić ale napewno kto zainteresowany to znajdzie a może któraś juz robiła ? Ja znalazłam na ,,Ania gotuje".

U mnie nie  przejdzie  ani tu,a  tym bardziej w domu.Małżonek po spożyciu W/w  potrawy  pewnie  zapyta: a co na obiad kochanie?
08 lipca 2022 18:43 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Znalazłam przepis na flaczki  z boczniaków i chyba się pokuszę o zrobienie jak wrócę do domu bo dziadek mi tego nie zje.Nie umiem coś wstawić ale napewno kto zainteresowany to znajdzie a może któraś juz robiła ? Ja znalazłam na ,,Ania gotuje".

Robię,kilka razy w roku na pewno,  ja lubię i prawie wszyscy "moi "(rodzina i przyjaciele,nie pdp) też .
Już kilka lat temu był mój pierwszy raz z boczniakami,kiedy Jadłonomię Marty Dymek odkryłam ?
08 lipca 2022 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Robię,kilka razy w roku na pewno,  ja lubię i prawie wszyscy "moi "(rodzina i przyjaciele,nie pdp) też :-).
Już kilka lat temu był mój pierwszy raz z boczniakami:lol1:,kiedy Jadłonomię Marty Dymek odkryłam ?

Zapomniałam dodać, że na Jadlonomi są dwa przepisy, jedne z pomidorami. Gotowałam obie wersje, jednak te pomidorowe bardziej mi smakują 
09 lipca 2022 09:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dzis grill bo mamy zamarunowana i karkówkę i żeberka. Nie ma tego dużo ale trzeba to dziś grilować. Do tego ziemniaki też z grila i sałata że śmietana bo u teściowej drugi rzut sałaty. Na deser może racuszki będą bo mam zsiadle mleko z mleka od krów teściowej. 
Jutro planuje gołąbki zrobić żeby moje kochanie? miało potem te 2-3 dni co jesc. Gotować umie i super gotuje ale ma sporo pracy w ogridzie i nie będzie jak się oderwać i do garów stawać. 
09 lipca 2022 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Ugotuję tylko ryż. Do niego mamy kurczakowo-warzywne curry, w czwartek specjalnie więcej zrobiłam
09 lipca 2022 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
To co wiem że  mój  PDP  napewno zje,czyli ziemniaki tłuczone, jajko, szpinak 
10 lipca 2022 07:28 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie dziś gołąbki będą tak jak wspominałam, plus ziemniaczki. Na deser racuchy zrobię. Smacznego. 
10 lipca 2022 08:56 / 5 osobom podoba się ten post
Zupa  fasoliwa dla PDP  a dla mnie zapiekana cukinia z resztkami z lodówkiSzynka, sery itp.Sprzątanie lodówki  czas zacząć 
11 lipca 2022 21:14 / 5 osobom podoba się ten post
Robic mi się nie chciało i takie coś walnęłam ze zdrapką :) Na szczęscie :)

 
Żartuję. Pieczone golonki indycze, surówka z kapusty i papryki oraz kasza bulgur :)
11 lipca 2022 21:23 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Robic mi się nie chciało i takie coś walnęłam ze zdrapką :) Na szczęscie :)

 
Żartuję. Pieczone golonki indycze, surówka z kapusty i papryki oraz kasza bulgur :)

11 lipca 2022 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Robic mi się nie chciało i takie coś walnęłam ze zdrapką :) Na szczęscie :)

 
Żartuję. Pieczone golonki indycze, surówka z kapusty i papryki oraz kasza bulgur :)

Rozwaliłaś system  leżę ze śmiechu 
11 lipca 2022 22:28 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Robic mi się nie chciało i takie coś walnęłam ze zdrapką :) Na szczęscie :)

 
Żartuję. Pieczone golonki indycze, surówka z kapusty i papryki oraz kasza bulgur :)

Chyba po kilku talerzach bo końca nie widać ???
11 lipca 2022 22:57 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chyba po kilku talerzach bo końca nie widać ???

Chyba się zaraz popipiam ze śmiechu i będzie komplet 
12 lipca 2022 09:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisaj makraon robię ze szpinakiem i serem 
12 lipca 2022 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
Naleśniki z serem, żeby nie było tak jak wczoraj