Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

10 grudnia 2022 12:19 / 4 osobom podoba się ten post
Kassler, ziemniaki, warzywa duszone. Z reguły do tego mięsa podają tu kiszoną kapustę i ziemniaki puree, ale dziś inne składniki. 
Jutro schabowy tradycyjny plus szpiczasta i kartofelki zapiekane. 
W jedno Święto będę chciał przyrządzić roladę wołową z kluskami śląskimi, a w drugie kurczaka ewentualnie kaczkę, zobaczymy. Jeszcze jest czas. 
10 grudnia 2022 16:52 / 3 osobom podoba się ten post
Pasta Alfredo  parmesan.aslo , sałata 
10 grudnia 2022 17:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zupa z czerwoną soczewicą, kotlety ziemniaczane, sałata, jogurt 

Chciałam wcześniej wstawić ale nie szło,W każdym razie kartoflane kotleciki dziewczyny  wcinały z sałatą ,tylko oczy im się śmiały 
10 grudnia 2022 17:55 / 2 osobom podoba się ten post
10 grudnia 2022 17:57 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie znowu zamula ☹
11 grudnia 2022 14:00 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajsza zupa i dzisiejsze danie główne 
Ziemniaki z koperkiem, sznycle wege, dwa rodzaje-z papryką i z  czosnkiem niedźwiedzim ,sałata mieszana, jogurt straciatella +kawałek gorzkiej czekolady 
11 grudnia 2022 14:06 / 4 osobom podoba się ten post
Pieczeń wieprzowa ze skórką, ziemniaki , czerwona kapusta z goździkami i żurawiną , sałata 
11 grudnia 2022 14:08 / 3 osobom podoba się ten post
Karkówka pieczona taka jak z gryla, ryż i warzywa .
 
Ja zjadłam krupnik zabielany z suszonymi grzybkiem  i kawałeczek babki piaskowej .
11 grudnia 2022 14:09 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Pieczeń wieprzowa ze skórką, ziemniaki , czerwona kapusta z goździkami i żurawiną , sałata :gotowanie:

Oddaj skórkę 
11 grudnia 2022 14:17 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Oddaj skórkę :mniam:

Proszę 
11 grudnia 2022 18:11 / 4 osobom podoba się ten post
Pieczeń przednia ale skórka kulinarne wyżyny  niech wegetarianie pozazdroszcza
12 grudnia 2022 10:52 / 3 osobom podoba się ten post
Zima i sypie non stop..zaspy po.kolana  
Gotuje z tego co mam. Trzeba sobie radzic. Dziś zupa krem z pomidorów z makaronem . 
Smacznego. ???
12 grudnia 2022 11:29 / 2 osobom podoba się ten post
Ryż z małymi kawałkami i obsmażonego schabu, kapusta kiszona. Mięsko w sosie pikantnym. 
12 grudnia 2022 11:33 / 3 osobom podoba się ten post
Zapiekam Fleichkesse  ,takie w foremce.Ziemniaczki tłuczone,mizeria.Tylko pytanie ,kto to dzisiaj  zje?
12 grudnia 2022 13:43 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Pieczeń przednia ale skórka kulinarne wyżyny :chaplin: niech wegetarianie pozazdroszcza:slodki krolik:

Obsmażyłam na chrupiąco sznycle wege i tofu z czosnkiem niedźwiedzim. Skórka na chrupiąco,nawet maly kawałek zjadłam. Do tego ziemniaki z marchewką, tłuczone,jajko sadzone  i dużo buraczków na ciepło. Jogurt i sok. Ten zawsze taki sam, burak,jabłko, mineralka