Sprawdź co oznacza Twój sen

10 marca 2022 08:51 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi mam nadzieję , że będziesz podpowiadała jak ktoś poprosi o interpretację swojego snu .?
Na dobry początek zapytam co może oznaczać jak we śnie pojawi się nieżyjąca już mama i kąpie w wanience dziecko (mojego syna )
Jest woda bardzo czysta i bose nogi .
Malgi proszę o interpretację 
Zapraszamy wszystkich ,może inni też mają taki dar (hobby ) tylko do tej pory się nie ujawnili. 
10 marca 2022 09:38 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi a mnie śnił się tragicznie zmarły szwagier z żoną, moją siostrą zresztą. Oprowadzałam ich po czymś... Przebudziłam się i nadal śnili mi się zmarli. Matko, co to znaczy??? 
10 marca 2022 18:36 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Malgi mam nadzieję , że będziesz podpowiadała jak ktoś poprosi o interpretację swojego snu .?
Na dobry początek zapytam co może oznaczać jak we śnie pojawi się nieżyjąca już mama i kąpie w wanience dziecko (mojego syna )
Jest woda bardzo czysta i bose nogi .
Malgi proszę o interpretację :-)
Zapraszamy wszystkich ,może inni też mają taki dar (hobby ) tylko do tej pory się nie ujawnili. 

Byłaś pierwsza, więc najpierw Tobie odpowiem:
Coś w najlepszym gatunku (bez skazy) trafi Ci się niedługo. Może trafisz fajne, nowe buty? (te bose stopy mi się z obuwiem kojarzą)
10 marca 2022 18:41 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Malgi a mnie śnił się tragicznie zmarły szwagier z żoną, moją siostrą zresztą. Oprowadzałam ich po czymś... Przebudziłam się i nadal śnili mi się zmarli. Matko, co to znaczy??? 

To, że zmarli - to niekoniecznie musi coś złego oznaczać. Szwagier i siostra to coś bliskiego Twojemu sercu... A że oprowadzałaś - to pewnie będziesz musiała komuś wskazać, wytłumaczyć jak coś zrobić? Poprowadzić jak dziecko za rączkę.
10 marca 2022 18:41 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Byłaś pierwsza, więc najpierw Tobie odpowiem:
Coś w najlepszym gatunku (bez skazy) trafi Ci się niedługo. Może trafisz fajne, nowe buty? (te bose stopy mi się z obuwiem kojarzą)

Dziękuję 
Najważniejsze , że znaczenie pozytywne 
11 marca 2022 08:48 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi mój sen był tak chory że nawet opisywać szkoda ale może się pośmiejecie. Jechałam na nowe miejsce ale przejazdem wylądowałam w rodzinie wielodzietnej .Mieszkanie duże, dokladnie widziałam w jednym pokoju 4 pralki ,4 suszarki cały czas włączone. Zapytałam o toaletę a ona też w tym pokoju .
Była w blacie w formie miski ale klapa zasuwała się na pilota i samo się splukiwalo .Ale to nic ,trzeba było się tam wspiąc i uważać bo obok tego ustrojstwa stały garnki na piecu ?Jaki tam był bałagan wszędzie. 
Może to przez Dorotę ?bo opisywała to mieszkanie.
Potem przyjechała po mnie rodzina u której już byłam, dobra familia .
Co to w głowie siedzi?
 
11 marca 2022 13:11 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Malgi mój sen był tak chory że nawet opisywać szkoda ale może się pośmiejecie. Jechałam na nowe miejsce ale przejazdem wylądowałam w rodzinie wielodzietnej .Mieszkanie duże, dokladnie widziałam w jednym pokoju 4 pralki ,4 suszarki cały czas włączone. Zapytałam o toaletę a ona też w tym pokoju .:zaskoczenie1:
Była w blacie w formie miski ale klapa zasuwała się na pilota i samo się splukiwalo .Ale to nic ,trzeba było się tam wspiąc i uważać bo obok tego ustrojstwa stały garnki na piecu ?Jaki tam był bałagan wszędzie. 
Może to przez Dorotę ?bo opisywała to mieszkanie.
Potem przyjechała po mnie rodzina u której już byłam, dobra familia .
Co to w głowie siedzi?
 

Coś, co masz w nadmiarze dobrze zagospodarujesz, ale musisz uważać na inne - tymczasem niepotrzebne rzeczy. Będziesz tęsknić za starymi kątami, znajomymi, przyjaciółmi czy przedmiotami?
11 marca 2022 16:54 / 5 osobom podoba się ten post
Mi się dzisiaj śniło, że uciekałam jakimś labiryntem. Co to może znaczyć ??
11 marca 2022 17:19 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Coś, co masz w nadmiarze dobrze zagospodarujesz, ale musisz uważać na inne - tymczasem niepotrzebne rzeczy. Będziesz tęsknić za starymi kątami, znajomymi, przyjaciółmi czy przedmiotami?:aniolki:

Co do starych kątów to ostatnio odwiedziłam jak byłam 9 tyg w domu. I koleżanki w pracy z szefem na czele tego babińca.Kolezanka mi nawet biurko podprowadziła ?
Powspominałyśmy stare dzieje ?
DZIĘKUJĘ
11 marca 2022 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
Juz teraz wiem, co mój sen, który mi Malgi objasniała oznaczał. Wprawdzie nikt pomocy nie wołał  , ale za to jest słodzutki owoc w postaci kolejnego maleństwa. Jednyne co mnie wprawia w konsternację, to to, że kilka moreli wzięłam do kieszeni 
11 marca 2022 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

Mi się dzisiaj śniło, że uciekałam jakimś labiryntem. Co to może znaczyć ??

Będziesz miała jakąś "zagwozdkę" do rozwikłania, abo będziesz musiała użyć jakigoś sprytnego, nietypowego (dyplomatycznego?) rozwiązania
11 marca 2022 22:14 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Juz teraz wiem, co mój sen, który mi Malgi objasniała oznaczał. Wprawdzie nikt pomocy nie wołał :lol1: , ale za to jest słodzutki owoc w postaci kolejnego maleństwa. Jednyne co mnie wprawia w konsternację, to to, że kilka moreli wzięłam do kieszeni :hihi:

Okażesz wiele miłości i szczęścia z tego powodu i wydasz "majątek" na prezenty dla maleństwa
11 marca 2022 22:22 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Okażesz wiele miłości i szczęścia z tego powodu i wydasz "majątek" na prezenty dla maleństwa:aniolki:

Albo to będzie więcej niż jedno maleństwo na raz 
Na poważnie, to nie traktuję snów poważnie, bo na ogół są wypadkową, buforem, tego, co nam się aktualnie w psychice dzieje. Podczas snu mózg się musi "rozładowac", żeby funkcjonowac normalnie. Pewnie są ludzie, którzy miewają sny prorocze, ale to juz mocno uduchowione osoby. Ja nie zaglądam za kotarę- co mi to da? Sen mara Bóg wiara-co będzie to będzie. 
11 marca 2022 22:29 / 4 osobom podoba się ten post
A ja tam wierzę, że coś te nasze sny oznaczają
I chociaż te fajne, "przepowiadające" coś dobrego,traktuję z przymrużeniem oka i nie myślę o tym, czy się sprawdziły czy nie  ?,to te ponure, męczące, prawie zawsze zwiastują jakieś kłopoty, smutek, zmartwienia.  
11 marca 2022 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A ja tam wierzę, że coś te nasze sny oznaczają:-)
I chociaż te fajne, "przepowiadające" coś dobrego,traktuję z przymrużeniem oka i nie myślę o tym, czy się sprawdziły czy nie  ?,to te ponure, męczące, prawie zawsze zwiastują jakieś kłopoty, smutek, zmartwienia.  

Jesli się ogólnie zyje w stresie i strachu z powodu jakiejs tam trudnej czy niesprzyjajacej sytuacji to i się śni. Normalne. I normalne tez że i klopoty podczas klopotliwych syt. zdecydowanie częsciej wystąpią :)